tekrarlayan tüp bebek başarısızları

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve demetcim tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : demetcim
  1. demetcim

demetcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dr Bey merhaba.ben 3 kere negatif tüp bebek tedavisi geçirdim.histeroskopi sonucum normal.fosfolipid ajanlarında sadece ANA(+) çıktı .Periferik kromozom tahlilim normal,sadece pıhtılaşma panelinde heterozigot pıhtılaşma bozuklugu çıktı.onun içinde claxe kullandım.HSG normal çıktı.bendeki sıkıntı yumurta rezervinin az olması eşimdede sperm sayısı 6 milyonlarda ama ileri hareket sıfır.Ama oluşan yumurta ve embriyoların kaliteli oldugu söylendiği halde tutunma olmuyor.birde benim ıge 2500 lerde çıkıyor .ıge tutunmayı engellermi bide bunlardan başka yaptıracagım tetkik tahlil varmı?uzun oldu kusura bakmayın .bana bir yol gösterirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

2. 17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : demetcim
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    IGE sonuçlarını kafaya takmayınız. Sizin asıl probleminiz azalmış yumurtalık rezervi. Tavsiyem tedavilere devam ediniz ve 5 gün blastokist transferini denemeniz. Ayrıca bir beslenme uzmanına da danışmanızda fayda var

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.