Tektaş hangi parmağa takılmalı?

Konusu 'Alyans Modelleri' forumundadır ve wisp tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : wisp
  1. wisp

wisp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar. Benim de bu yüzük meselesi ile ilgili bi problemim var.
    Bizim söz (nişan da diyebilirim, söz nişan karışımı bir şey yaptık çünkü) alyansım oldukça kalın. bu yüzden o parmağıma ikinci bir yüzük takmam mümkün değil.

(Henüz evlenmediğimiz için bu yüzük halen sağ elimde takılı)

Şimdi bayram hediyesi olarak bir tektaş alınacak ve ben bu yüzüğü hangi parmağıma takacağımı bilmiyorum.. sağ elimin yüzük parmağına takamam, alyansım o kadar kalın ki, ikisi birlikte hem çok rahatsız eder hem de çirkin olur.

Alyansı sol elime geçiremem (yanlış bilmiyorsam, onu evlenince sol elime takmam gerekiyormuş ama ben hala nişanlıyım)

Ben şimdi neyi nereye takıcam? :uhm:

2. 18 Eylül 2009
  3. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    ayyy kusura bakma ama taksan ne olucak şekerimm şöye mi diyecekler yanii :
    aaa bak gördün mü düğün yapılmadı daha ama bizimki hemen değiştirmiş yüzük
    parmağını fln ya bunlar eskidendi sıyrıl kurtul bunlardan kimse dikkat etmiyor bunlara
    ben 1 yıllık evliyim rahat olduğum şekilde takıyorum alyansım sağ elimde tektaşım sol
    kimsede sen nişanlımısın evlimisin neden yüzüğü buraya taktın demedi desinde bende
    lafı koyayım gediğine aayyy sinilendim takma kafana bunları

4. 18 Eylül 2009
  5. wisp

wisp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ihihi kaydirigubbakcemile3 tabii canım haklısın aslında, yani normalde ben de ne öyle basma kalıp fikirlere, ne de insanların ne söyleyip/düşündüğüne aldırış etmem, ama şu an durum ufak bir şekilde farklı.. zaten pek sevgili kayınvalidem, kayınpederim ve bilumum aile eşrafı benden pek hazzetmedikleri ya da en azından açık aradıkları için (çünkü canımın içi sevgilim beni almak için çok fazla ısrar etti, oysa onlar amerikada yaşayan zengin amca-kızını çok istiyorlardı, o yüzden çok iyi değil aramız) böyle basit bir konuda bile olsa laf etmelerini istmiyorum.

dediğin gibi, lafını verip susturmak da var tabii ama işte ne yaparsın, köprüyü geçinceye kadar...

6. 18 Eylül 2009
  7. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :))) komedı 2 perde yanı..Benımde alyansım kalın ama tek tasımı takıyorum:) Senın kı ne kadar kalın acaba.Bu arada bırını cıkart ıkısını tak yanı kuyumcu dukkanı gıbı hepsını takmak ıstıyorsaan sana kalmıs....

8. 18 Eylül 2009
  9. azra33

azra33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence sol eline tak kayınvalidenin yanında sağına takıverirsin

10. 18 Eylül 2009
  11. wisp

wisp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok sağolun kızlar, içimi rahatlattınız.. yarın gönül rahatlığıyla gidebilirim mersin'e yanlarına.
    Tekrar teşekkürler :1hug: