Tektaş ;Teklifte mi,istemeye gelince mi ?

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve ozlesek tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ozlesek
  1. ozlesek

ozlesek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar erkek arkadaşımın hla evlilik teklifi edememesinin snırım tek nedeni evlilik teklifinde tek taş takıcak bana tamam olması gerek bu ama sözde ne takıcaz diyor? ben sana teklifi ederken takarsm peki sen onu bana gerimi veryosun yoksa başka bişimi oluyo diye sormadığı kime kalmamış en sonunda utana sıkıla bana sordu bilmiyorumkismile
    yardım edin kızlar bana sizde nasıl oldu ? istemeye gelicekler sonra sanırım şerbet içmeye gelicekler bide o zaman söz olucak . beni istemeye gldiklerinde biz sadece söz mendili vericez şerbet içmeye sonra davet edicez o zaman söz olmuş olucak sanırım :S yada ben anlayamıyorum bu işleri hala :1shok: bu evreleri atlatmış olan arkadaşlar aciil aciillll bnm kafamdaki örümceklerin temizlenmesi lazım düşünemiyorummmmmmmm :uhm: :uhm:

2. 18 Ekim 2010
  3. ecemgulden

ecemgulden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimki evlenme teklif ederken almıştı. istemeye geldiklerinde geri verdim 1 gün önce. onu tekrar taktılar.

4. 18 Ekim 2010
  5. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim söz de alyansa benzer tasli birsey takilir , erkegede onun düzü,,..., o tek tasi sevgilin sana teklif ederken takar.. yani bi parmaginda hem tek tasin hemde söz yüzügün olur burda benim arkadaslarimda öyle gördüm....., ha eyerki 1-2 hafta arayla nisan olacaksa ozaman alyansi ozaman alirsiniz tek tasi taka koyarsin ozaman sevgiline 1 gün önce ver sözde yine takar...

6. 18 Ekim 2010
  7. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben anlatayım hemen hiç telaş yapma erkek arkadaşının durumuna göre ister çıkarır geri verirsin sözden önce istersenizde şöle olur bizim öyle olmuştu hemencik anlatayım evlenme teklif ederken tek taş takar. İstemeye geldiklerinde söz yüzüğü takılır ister kalın alırsınız ister ince genelde söz yüzükleri ince olur ama ince sevmeyen biriysen kalın alırsın sizin zevkinize göre yani hem tek taşın olur hem söz yüzüğün parmağında. Mesela benim tek taşım vardı ama biz söz için oldukça pahalı bir alyans seçtik böyle olunca nişandada bunu tatık evlendiğimizdede aynı yüzükle devam ediyoruz.

8. 18 Ekim 2010
  9. ozlesek

ozlesek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    biz söz alyansı istemiyoruz çok kötü oluyor onlar teneke gibi incecik lisede arkadaşlarım alır takardı onlrdan hep onu anımsatır bana komik gelir hep o yüzden naniknanik bide bnmki 7 sıralı üzük falan dedi bizim ailenin gelinlerinde evlenenlerinde annemde falan hep pırlanta 7 sıra vardır sanırım oda nişanda takılıyor :S o zaman ben tam yerinden araştırdım biilir kişilere danıştım sen bana tak yüzüğü sonra ben sana veririm diyorum geri getirirsin diyorum kaydirigubbakcemile2
    ay hayal etmesi daha güzel di böyle şeyleri işler ciddiye binince insanın üstüne bi olgunluk bi ağırlık ciddiyet biniyor ccanıımmm :KK1: umarım herşeyin hayırlı olur herşey yolunda gider opuyorumnanaktan

10. 21 Ekim 2010
  11. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    söz de tek taş takılır nişanda ikinizde kırmızı kurdelaya bağlanmış alyanslar takılır bundan hatırla canım hadi kolay gelsin darısı bana

12. 21 Ekim 2010
  13. jeren_22

jeren_22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana sevgilim evlenme teklifi ederken tektaş pırlanta taktı... sonra o bende kaldı geri falan vermedim.. sonra söz alyansı aldık ama o ince alyanslardan değil normal nişan alyansıyla sözlendik... nişan yapmayı düşünmüyoruz...ama bunlar söz alyansıymış gibi bi çift alyans daha almayı düşünüoruz...

14. 21 Ekim 2010
  15. ozlesek

ozlesek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim arkadaşlar olumunekankayizsmile
    erkek arkadaşım bgn bana evlenme teklifi etti boshayallersmile
    tek taş pırlantamıda aldım zemuszemus sözede başka bişiler düşünülücek bakalım :):)

16. 21 Ekim 2010
  17. nefesim

nefesim LR health and beauty iş ortağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı olsun ozlesek..

nişanlımda bana evlenme teklifi ederken tektaş pırlanta takmıştı..sonra kalın alyanslardan aldık istemeye geldiklerinde de onu taktık..söz nişan bir arada oldu zaten..

18. 23 Ekim 2010
  19. ozlesek

ozlesek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bizde nişanı salonda yapıcaz bayram sonrası isteme olcak bişey takmıcaz ocak sonundada nişan var hayırlısıyla :))