telefon da ne konuşulur?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve beyzadesakli tarafından 14 Ocak 2012 başlatılmıştır.

14 Ocak 2012
    Konu Sahibi : beyzadesakli
  1. beyzadesakli

beyzadesakli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sık görüşmüyoruz, çok sık mesajlaşmıyoruz fakat telefonda da uzun uzun konuşamıyoruz :KK43:
    deli olacağım telefon ediyorum nasılsın iyiyim sen iyiyim bitti :KK43:
    telefonda ne konuşulur bana fikir verir misiniz. millet nişanlısıyla sevgilisiyle saatlerce konuşur biz temmuzda evlenecegiz ama telefonda bile konuşacak birşey bulamıyoruz. Evlenince ne yapacağız? :KK43:((

2. 14 Ocak 2012
  3. monicc

monicc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eski erkek arkadaşımla da böyledik. aynı sizin gibi nasılsın iyimisin bitti. sırf bu yüzden sıkılıp ondan ayrıldım diyebilirim. ben çok konuşan bir tiptim, o biz senle birbirimizi dengeliyoruz derdi ama ben çok enerji sarf ediyordum. muhabbet bulamıyordu, sıkıcıydı. ama eşimle tanışınca telde sabahladığım oldu, tanıştığımız ilk günden 1 yıllık evliyiz hala öyle çok konuşuruz. iş yerinde bile öyleyiz. işimiz acil olunca kapatıyoruz sadece. sizin konuşacak çok konunuz olmalı en basiti evlilik hazırlığı. eşyalardan oturacağınız evden de mi konuşmuyorsunuz? aşkınızı birbirinize anlatmıyor musunuz?

4. 14 Ocak 2012
  5. selin986

selin986 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan heycandandır canım
    Ama mutlaka tanımaya çalış yoksa evlenince sende hergün hayalkırıklığı yaşarsn
    mesela en çok neye kızar,örnekler vererek sor,yada bi eşya gördün onu anlat,evimize alalım falan de.
    İsteklerini anlat ki evlenince gördüğünde bu da nerden çıktı demesin
    Asla istemediğin şeyleri dile getir
    sonuçta nişanlılık tanıma aşaması
    sürekli sorular sor alışkanlıklarını çözmeye çalış

6. 14 Ocak 2012
  7. ironihayat

ironihayat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım günlük hayatta yasadıgınız olayları anlat onu tanımak amaclı sorular sor zamanla acılırsınız ıkınızde merak etme.bızımde farklı degıl sana yorum yazıyorum ama sureklı ben konusuyorum karsımdanda sadece evet hayır olur olmaz yada guluyor ben konusuyorum o dınlıyor o yuzden bızımde konusmamız 2 dakıkayı gezmez cunku sıkılıyorum onunla konusurken.yada ben konusurken o cok buyuk bır terbıyesızlık yapıp baska ıslerını yapıyor evrak temızler bılgısayarından bıseyler bakar ve bana cevapları sadece hıhı ve hayır olur.

8. 14 Ocak 2012
  9. beyzadesakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ev, eşya hiç birsey konuşmuyoruz o herseyi halleder sözde "dur bakalım" der.
    Bide ben o bu konuları açsın isterim onunda heyecanlı oldugunu hevesli oldugunu hissetmek ister insan ama tık yok.
    Ben bu konulara girdiğimde dur bakalımı duymaktan sıkıldım sonuçta erkek de bayan kadar düşünmeli bunları, pasif biraz sanırım :KK43:
    Bende çok konuşkandım başta o da öyle gibiydi sonra sessizleşti :KK43:

10. 14 Ocak 2012
  11. beyzadesakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen :KK43:( ya arayasım bile gelmiyor. Bazen artık ben konuştugum için açık kalır telefon kulagındayken bile dinlemez cevap versin diye beklerim sonra bana dedin ne dedin olur :KK43:( kapatayım ben senin işin var derim tamam by by yada kapatma der öyle açık kalır saatlerce salak salak sessizliği dinleriz.
    İnsan nişanlısıyla konuşmazda kiminle konuşur gercekten bir süre sonra sıkılıyorum aman neden arayayım ki diyorum bari bide neden konuşmuyor diye sıkıntı yapmam hiç değilse.
    Kimilerine bakıyorum deli gibi mesajlasıyorlar o yetmiyor saatlerce konuşuyorlar insanda imreniyor öylelerini görünce

Son düzenleme: 14 Ocak 2012
  12. 14 Ocak 2012
  13. selin986

selin986 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Takma bu kadar kafana normaldir
    Nasıl olacak, ne olacak diye streslidir
    Sen mesela bunu dile getir hoşlanmıyosun madem
    Ben beraber evimiz için bişeyler yapmak isterken sen dur bakalım diyosun,isteğim kırılıyor,sonuçta BİZİM evimiz gibi sevimli sözcükler kullan.Eminim yarar işe
    Erkekler tatlı dili sever

14. 14 Ocak 2012
  15. beyzadesakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biraz umursamaz sanırım canım hiç heyecanlı oldugunu görmedim nişan gununde isteme gununde bile :KK43:

16. 14 Ocak 2012
  17. beyzadesakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir süreden sonra manatonlaştı ilişkimizde daha evlenmeden :KK43: seni seviyorum diye çok çok nadir söyler ben ne kadar desem de bende bile dediğini duymadım hiç biryerde yanlış yapıyorum ama nerede?
    o kendini çok mu degerli hissediyor acaba vazgecilmez o yuzden mi bu kadar umursamaz ilgisiz oldu

18. 14 Ocak 2012
  19. selin986

selin986 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım burda okumuşundur
    kadınlar kocalarının umursamaz olduğundan çok yakınır
    Lütfen bu durumunu bari dile getir ki sonra aynı evi paylaşırken herşey senin üzerinde olucak ve bu seni hakkaten boğacak
    Şuan aşıksın belki çok batmıyo gözüne ama zamanla görünürse gözüne yandın:KK43: