TEMİZ olmayan Bayanlar!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve doktorcum_ tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Eylül 2013
    Konu Sahibi : doktorcum_
  1. doktorcum_

doktorcum_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızlar ben anlamıyorum hani temizliğin kadını erkeği olmaz ama bayanda sanki daha beter duruyor :26:

biyerde denk geldim sitede kız yazmıs cok afedersiniz yazarken bile utanıyorum arkadasımın bacak arası kokuyor napablirm anlamıyo diye.. kızlar yazmıs işte bişeyler bide erkekler yorum yapmıs;
    bide erkeklere laf edersiniz öyk midem bulandı
    temizlesin kılını tuyunu alsın onu da mı biz söyleyelm
    iki sevgilim oldu ikiside les gibiydi
    ilk ilişkimdeki koku fili devirirdi

şeklinde yorumlar :KK14:

ya mesela ben cok dikkat ederim artık temiz olucam diye vucudumu tahris ederim ama böyle muhabbetlerin dönmesi hiç hoş değil.

hani hastalık olur su bu olur bişey denmezde kimisi üşeniyormu ne :KK14:
    o gun sınıfa bi kız geldi terliyken parfum sıkmıs herhalde hiç hoş değil :KK19:
    havalarda sıcak su var sabun var :KK20:
    eleştirmek haddim değil ama ben evli olup dahi kötü kokan hanımlarla karsılastım , ki, evli bekar farketmemeli hanım dediğin miss gibi kokmalı :KK19:

böyle yanımdan gecen hafif bi temzlik kokusuyla parfum yayılan kızlara yapışasım geliyo:KK12: :KK23: :KK9:

büyük şehirlerde toplu tasımalarda bu dert daha cok sanırım

bilmiyorum dert değil belki ama utanc vericiydi açıkcası. sahsen okuyan insanı tiksindiren muhabbetler bunlar..

bence temizlik insanın kendine olan saygısıyla ilgili bişey olmalı:KK12:

aman ne bileyim erkeklerin bu konuda agızlarına laf vermelerine kızdım sanırm :KK20:

Son düzenleme: 8 Eylül 2013
  2. 8 Eylül 2013
  3. broflovski

broflovski Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    otobuse binmek iskence idi,neyse ki artik binmem gerekmiyor.Zaten migrenim var temiz gorunucez diye bi sise parfum sikanlara,dis fircasini eline almamislara,afedersiniz cis kokanlara,naftalinli ceket giyenlere,kafasi yag icinde cama kafasini yaslayana,yumurtali sandwichi cekinmeden yiyene mi rastlmadim..her zaman boynumda sal olurdu ve burnumu sara yaz kis oyle binerdim otobuse her gun...En sinir oldugum durum da hala aklimda.Otobus bombos cam kenarindayim kizin teki yanima oturdu nasil parfum sikmis mide bulndiri,kiza rica ettim baska bos yere otursaniz ben cok etkileniyorum dedim migrenim var aman bir agiz acti ben niye baska yere gecmiyomusum beni mi dusuncekmis vs..Ben de sadece ben degilim hamilesi var,astim olani var bu ne bu kadar dedim demez olaydim nasil kisiliksiz cikri neler dedi.Parfumu hic yakistirmiyorum kadinlara deodorant veya sulu sabunlu temizlik daha hos.Parfum kokusu duyunca aklima hos.seyler gelmiyor..Malesef kolayimiza geliyo uc gun yikanma dok parfumu cik..Otobuse binenlere Allah sabir versin.

4. 8 Eylül 2013
  5. doktorcum_

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay yazık size :26:
    ben msela yeni yıkanmıs kıyafetlerime kıyamıyorum parfum skmaya mis gbi kokuyolar:KK16:

kimisi hani genc ama anne kokusu diye tabir edeblecegimz agır parfumler kullanıyor gercekten hhos degil.

her parfum ten secer. herkese yakısan herkese gitmiyor maalesef:KK20:

6. 8 Eylül 2013
  7. pofu

pofu ben ve keyfim burdayız :) Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    63
    ayy sormaa metrobüs bi işkence otobüs ayrı :KK43:
    benimde başıma bi olay geldi (o kadar olayın içindeki olaylardan biri sadece)
    sabah okula gidiyorum (06.00 saat) otobüsde malum ayaktayız,herkese işe gidiyor,neyse bi adam bindi (35-40 yaş arası) tamda yanımda,aman tanrım bir ağız kokusuuuu sigarayi yeni söndürmüş besbelli,dişini fırçalamamış o da belli,yemin ediyorum (adam sağımdaydı) kafamı sola çevirdim,adam nefes verdikçe,konuştukça benim midem ıykkkk kalkıyo iniyor,kusucaktım yaaa,hayır şu sigaraya para buluyorlar (içinlere karışmam yani bana neee) tamam içiyorsun iyi hoş da e be kardeşim otobüse binmeden hemen önce ne içersinnn,onun yerine bi diş macunu al da fırçala (desekkk para yok derler) çok zor değilki o da mı yok al karbonatı limonu neyse işte hiç olmazsa ağız kokun hafiflesin ya :KK43: nefret ediyorum nefret!her günüm işkence vallahi billahi :KK43:

8. 8 Eylül 2013
  9. __BADE__

__BADE__ Oy çiçek bakışlı yarim, rüzgarım benim... Pro Üye

Beğenileri:
    1.313
    Ödül Puanları:
    113
    Aynı kıyafeti 1 günden fazla giymem, duş almadıysam parfüm sıkmam, dişlerimi fırçalamadan dışarı çıkmam vs vs bunlar olması gereken şeyler ama çok kişiye dikkat ediyorum saçlarını bile taramadan saçaklı gibi geziyor
    Çok mu zor anlamıyorum ki
    Temizlik imandan gelir demişler :124:

10. 8 Eylül 2013
  11. zeytinagaci

zeytinagaci Popüler Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113
    ben artık böyle şeylere hiç dikkat etmiyorum.
    atandığımda, ilk kez atandığım yere giderken otobüste 3 tavuk, 20 küsur ter ve büyükbaş hayvan kokusu taşıyan insan, yanımda 2 tane kusan bayan ve bir bagaj dolusu soğan çuvalı (evet hepsi aynı dolmuşta) ile 40 derecede 2 saat yolculuk yaparken alıştım herhalde :KK1:

ama temizlik önemli gerçekten.
    diş fırçalamayanlardan iğreniyorum ben de.

12. 8 Eylül 2013
  13. doktorcum_

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o boş mideye içilen sigara kahve vs kokusundan bahsediyorsun degilmi :KK43: bimde 2 liraya git al emmi deseydn :KK23:
    hayır bayana hiç mi hiç yakısmıyor ter vs kokmak :KK20: kaldı ki özel bölge temizligi.. ne kadar ayıp:26:

14. 8 Eylül 2013
  15. pofu

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    63
    ay bi de soğan yiyenler var :KK1: oof ooff nasıl bi milletiz biz ya :)

16. 8 Eylül 2013
  17. doktorcum_

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SİZE BİRŞEY ANLATAYIM Bİ KADIN GELMİŞ ABİME KONTROLE Mİ NEYSE ARTIK.
    DİYOR YEMİN EDERİM SENİN KAHKÜLLERİN GİBİ ACTIM ARALIK BULMAYA CALISTIK ÖYLE YAPTIM MUAYENEYİ.
    BENDE O SIRA EMO TAKILIYORUM KAHKÜLLERİM KİRPİKLERİME DEĞİYOR :KK23:

BİT FALAN GÖRDÜĞÜ OLUYORMUŞ ORALARDA. İNSAN DİKKAT ETMELİ HER AN YA BUNUN ÖLÜMÜ KALIMI VAR SAĞLIĞI VARR :ssz
    :

18. 8 Eylül 2013
  19. pofu

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    63
    :KK1::KK1: ayy çok hoşsun ya :KK1: hiç gülcem yoktu :KK1:

Konu Durumu: