Temizlik hastasıyım:((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Christian_Louboutin tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

26 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Christian_Louboutin
  1. Christian_Louboutin

Christian_Louboutin Tek askim ve iki kizim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar ben 34 haftalık hamileyim. Hamileliğimin son dönemleri artık bi yerlerimi kaldıracak halim yok belimin ağrısından zor duruyorum hala daha kendimi zorlaya zorlaya elimde çamaşır suyu heryeri dezenfekte ediyorum. Üstelik hamileliğimin ilk zamanları düşük tehlikesi atlattığım halde yine hiç durmadım. Eşim kaç defa kadın tuttu ikinciye almadım sırf yaptıkları temizlik içime sinmiyor diye. Ellerim çamaşır suyundan cırt cırt gibi oldu. Eldivende kullanmıyorum illaha elime değecek. Sadece ev temizliği de değil kendimde sürekli banyoya girip derim kızarana kadar keseleniyorum. Buda yetmezmiş gibi eşime de sürekli seni keseliyim mi diyip keselemek istiyorum sanki heryerde mikrop varmış gibi. Şimdi birde domuz gribi çıktı offffff eşim evden içeri girer girmez zorla banyoya itekliyorum bu grip olayından sonra işi abartıp çamaşırsuyuyla yıkanıcam sanırım. Sokakta eldivenle dolaşıyorum bi yere dokunmamak için.
    Önceden de temizliği severdim ama bu kadar değildi hamileliğimin başlangıcından beridir bu durum iyice çığırından çıkmaya başladı artık yapmaya gücüm kalmadı yine de kendimi çok zorluyorum. Doktorum istirahat vermişti erken doğum riskin var diyerek bense hiç durmuyorum kendime engel olamıyorum. Acaba psikolojik bir durum mu yoksa hamileliğimin getirdiği birşey mi ? Aranızda böyle bir durum yaşayan var mı doğumdan sonra geçer mi acaba? Ne yapmam lazım ?

2. 26 Ekim 2009
  3. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bence piskologaaa coktandir gitme gerekioo senin osbesif kompulsifff takinti gibi hastaliktirr bencee görün piskologaaa yoksa kendi kendine cok zorr tetafi olursunnn

4. 26 Ekim 2009
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım kendine zarar verdiğin gibi bebeğine ve eşine de zararlı bu şekilde davranış.psikoloğa görünsen.

6. 26 Ekim 2009
  7. rockerx

rockerx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy kıyamam yaa yazık sanaa hıc bole bı takıntım olmadı benımde yazıkkı
    saldım cayıra mewlam gayıraaakaydirigubbakcemile2

8. 26 Ekim 2009
  9. ciddi bir problem bu. bence psikyatriste gidin. annem böyle birinden söz etmişti. zamanla öz evladına sarılamaz olmuş. eve eşya gıda alamaz olmuş kirli diye.. ilelemeden durdurun temizlik takıntınızı.. geçmiş olsun..

10. 26 Ekim 2009
  11. Christian_Louboutin

Christian_Louboutin Tek askim ve iki kizim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    hofff bu kadar ciddi mi diyosunuz yaa..:KK43:(

12. 26 Ekim 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    kesinlikle çok ciddi bir sorun bu..
    bencede bir yardım edin.kaldıki 36.haftaya kadar doğum yapmanız prematüre bebek doğurmanız demektir.küvözde kalacak demektir..bence şu an bunu düşünün ve dur deyin kendinize..
    son bir şey daha söylemek istiyorum;çevremde ne kadar temiz titiz insan varsa hepsi nerdeyse mokuyla oynayarak vefat ettiler..sonradan bu temizlik hastalığı tedavi edilmediği taktirde ters tepiyor..

14. 26 Ekim 2009
  15. smeagol

smeagol Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.455
    Ödül Puanları:
    238
    Geçmiş olsun diyorum,derhal bir yardım almalısın arkadaşım...

16. 27 Ekim 2009
  17. pembegelincik

pembegelincik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    kendini bu kadar yipratma canim. bende titizim ama senin kadar degil.

evi toplarim temizlerim ardindan dagitan olursa bende cok sinileniyorum ama kimsecikleri banyoya atip araba gibi yikamam :KK70:

sende biraz rahat ol. sandigin kadar cok mikrop yok. sen zaten camasir suyu kullaniyosundu. temizligini onunla yapinca mikroplar ölüyor zaten merak etme sen.

am arkadaslarinda dedigi gibi bir psikologa mutlaka görün
    bebisinle sana mutluluklar dilerim:CüvCüv:

18. 27 Ekim 2009
  19. WildRosee

WildRosee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ya bende en az senin kadar titizim ama yavaş yavaş yenmeye çalışıyorum bu huyumu
    elimden gelse o yerleri halıları hergün silicem o kadar yani ama eşime zarar veriyorum bu
    huyum yüzünden o da çok rahatsız.
    Ayrıca sizinde bebeğiniz olucakmış madem çok abartmayın insan vücudunun mikrobada ihtiyacı vark bağışıklık sistemimiz gelişsin direç gösterebilsin sen böyle yapmaya devam edersen o yavrucak sık sık
    hasta olur haberin olsun.