Temizlik robotu kullananlar...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve akkus tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : akkus
  1. akkus

akkus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    temizlik robotu almak istiyorum kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum
    libelle ve ihlas temizlik robotu arasında seçim yapacağım

2. 28 Nisan 2009
  3. lopi

lopi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sayın akkuş merhaba
    temizlik robotu hakkında bilgi topladınız mı neye karar verdiniz benimle paylaşırmısınız. teşekkürler

4. 12 Mayıs 2009
  5. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ben ihlasın temizlik robotunu kullanıyorum allerjik hastalıklarım olduğu içn özellikle onu aldım memnunum biraz tuzlu ama piyasadakilerden iyi..zaten halı yıkama kısmı işkence gibi çok kullanılmıyo ama tozu suya toplaması ve en temiz sandığın halıdan bile leş gibi su çıkması çok şaşırtıcı.gerçekten halı süpürüldükten sonra yebni yıkanmış gibi oluyo..tavsiye ederim..

6. 24 Temmuz 2009
  7. Mxuxmin

Mxuxmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  8. 14 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

bende libelle kullanıyorum çok memnunum.çok amaçlı her yerin temizliğine yetişiyo biraz pahalı ama değiyo...

10. 5 Kasım 2009
  11. rehnuma14

rehnuma14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım ya bende aynı konuyu yeni açtım ne gelen vaar ne giden.öylesine dolaşırken baktım sende açmıssın.ama sana da pek tatmin edici cevap gelmemiş.bende geçenlerde libelle nin tanıtımını gördüm.benim çok hosuma gitti.hem küçük hemde kullanışlı.ihlasınki daha büyükmüş onu görmedim daha.ama çok ses çıkarıyomus.kullananlar komsular rahatsız oluyo diyo.bide çok büyük olduğu için günlük kullanılması zor demişlerdi.libelle bu konuda çok ii normal süpürgeler gibi.ama yinede ikisi arasında kaldım.birini alıcam ama hangisini? birileri çıkıp bizi aydınlatsa çok süper olacak :)))

12. 5 Kasım 2009
  13. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben ihlasınkini kullanıyorum 7 yıl oldu.avantajları; süper temizliyor çok sağlıklı özellikle derin dövücü aparatıyla koltuklar halılar çok temiz içim rahat,dezavantajları ise çok ses çıkartıyor,ağır,yer kaplıyorsuyunu döküp her defasında temizlemesi zor gelebilir ama yinede seviyorum temizlik robotumu

14. 5 Kasım 2009
  15. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    1 sene oldu ihlası alalı.ben yer kapladığı ve ağırlıı konusuna katılmıyorum.yatak odasında kapının arkasında duruyor vede ağır değil.kesinlikle çook memnunum.verdiğim paraya değer....ses olayıda normal elkt.süpürgeleri gibi.

16. 5 Kasım 2009
  17. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Nasıl bütün parçaları hortumları ve derin dövücü aparatıylamı birlikte kapının arkasında duruyor?Valla bana göre çok yer kaplıyor ve ses olayıda oldukça fazla tabi ben yeni model küçük elektrik süpürgeleriyle kıyasladım

18. 6 Kasım 2009
  19. rehnuma14

rehnuma14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sonundaaa libelleyi almaya karar verererek siparişi verdim yarın getirecekler.artık dedim iyi mi yapıyorum kötümü bilmiyorum ama birbuçuk milyar gidecek olsa da alıp deneyeceğim.