Temizlik robotu tavsiyesi istiyorum.

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve rehnuma14 tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Kasım 2009
    Konu Sahibi : rehnuma14
  1. rehnuma14

rehnuma14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar dün libelle temizlik robotunun tanıtımı için geldiler.tanıtım sonunda harika bir robot olduğuna karar verdim.çünkü temizlik konusunda çok hassas olmama ragmen oturduğumuz koltuktan beş saniye çekim sonunda çıkan toprak ve pisliği görünce kriz geçiriyodum az kalsın.ben şimdi bunu almakistiyorum.fakat çok pahalı ben paraya değecekse almak istiyorum ama önce bir fikir alayım dedim.kullananlar varsa yada etrafınızda kullananlar varsa yazar mısınız lütfen memnun olup olmadıklarını.sonuçta bize yarım saat tanıtıldı.çok güzel görünüyo ama işte fikir istiyorum yine de...

2. 5 Kasım 2009
  3. rehnuma14

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yok mu yaaa kullanan veya kullandığını bildiği biri :KK43:((

4. 9 Kasım 2009
  5. poyyeb

poyyeb 2. dereceden bilinmeyenim :) Üye

Beğenildi:
    500
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba arkadaşım ben sana libelleyi tavsiye ederim ben 2 yıldır kullanıyorum inan bana asla pişman olmazsın. Bize de tanıtım amacıyla gelmişlerdi ve bizde yeni evliydik ve biraz pahalı geldi ama paraya kıyıp onu aldıktan sonra anladık ki iyi bir şeye yatırmışız paramızı inan bana piyasadakiler sadece aldatmaca . Libelle ile temizliği anlıyorsun.

6. 9 Kasım 2009
  7. askmesk

askmesk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim ablam kullanıyor çok memnun ayrıca gebze poli spotçular çarşısında gördüm haftasonu 700 tl

8. 10 Kasım 2009
  9. rehnuma14

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun kızlar libelle siparişini verdim geldi.dün evi çektim.yatakları koltukları filan.allahım sadece koltuklardan çıkan pisliği bir görseniz.çok kötüydü.bide titiz bi insanım ben çocuğum yok çalışmıyorum da.sürekli temizlik yaparım.her hafta bir gün büyük temizlik yaparım.diğer günlerde büyüğe yakın olur temizliğim.ama bu başka bişey.kendimi temiz zannediyordum.asıl temizliği yapınca anladım.
    şimdi sadece makineden dolayı biraz düşüncelerim var.kullanılan malzemesi biraz adi gibi geldi bana.sanki hemen kırılacakmıs gibi.o yüzden baya titiz kullanmaya çalışıyorum.
    bide birşey soracağım.şimdi ben bunu kullandım ilkte çok kirli bi suyla karsılastım.belki birkaç ay yine öyle olacak merak ettiğim uzun süreli kullanımda da aynı şekilde pislik çıkıyormu evden.sonuçta tozu içine çekiyor diye aldık.

10. 10 Kasım 2009
  11. BER

BER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende libella değilde ihlasın temizlik robotu var en fazla 2 haftada o kirlerden kurtulursun hiçbirşey kalmaz makinanın suyu 3 hafta sonra tertemiz çıkar ama 2 günde bir kullanmak kaydıyla

12. 10 Kasım 2009
  13. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu poli spotçular çarşısında ankastre ürünler varmı dikkatini çektimi fiyatlar nasıl gerçekten uygun bir yermi?

14. 10 Kasım 2009
  15. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı olsun canım güle güle kullan.Başlangıçta sık sık kullanırsan zamanla suyun temiz çıkmaga başlıyor.Oh temiz mis gibi gözle görülmeyen tozlara akarlara son:teytey:

16. 10 Kasım 2009
  17. askmesk

askmesk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayy canım bende ankastre için gittim ama bişey yok maalesef sadece mobilyalar güzel.ankastre var ama inox yani gri olanlar onlarda abuk sabuk markalar boşuna gitme ankastre için ama buzdolabı falan var baya.mobilya fiyatları uygun.

silverline da kampanya var yada ıcf diye bi marka onların fiyatları daha uygun ama ıcf her yerde yok izmitte 1 yerde bulabildim ama nette var baya

Son düzenleme: 10 Kasım 2009
  18. 11 Kasım 2009
  19. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Anladım canım sağol.Aslında sılverlıne ürünleri aklımda,şuanda da kampanyası heryerde var orda ekstra bir indirim daha varmıdır?tasarım ve estetik olarak gayet başarılı görünüyorlar ama kalite açısından nasıllar bi başlık açıp kullanan arkadaşların yorumunu almak lazım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.