Temizlik ürünleri

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sekerinsan tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sekerinsan
  1. sekerinsan

sekerinsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar, Yumoş'un yeni çıkardığı yumuşatıcıyı denemenizi tavsiye ederim. İnanılmaz güzel kokuyor. Kokusu çok yoğun ve kokusu çamaşırlarda çok uzun süre kalıyor. Özellikle havlularınızı Yumoş Fiesta'yla yıkamanızı tavsiye ederim. Her eliniz, yüzünüzü silişinizde mis gibi çiçek kokusunu içinize çekeceksiniz :)

2. 28 Temmuz 2010
  3. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    biz kullanıyoruz şuanda ama ben vernel kadar etki görmedim yani vernel daha güzel kakouyo ve daha çok yumuşatıyo ve daha güzel kokuyo:umursamaz:

4. 28 Temmuz 2010
  5. pashaa

pashaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende vernel kadar beyenmedim çamaşırları makinadan çıkarınca kokuyo sadece bi kaç saat sonra kokudan eser yok:eek:lmaz:

6. 29 Temmuz 2010
  7. benEceA

benEceA Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
  8. 9 Ağustos 2010
  9. sekerinsan

sekerinsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    vernel'in çok ağır bir kokusu var, nasıl desem böyle ferahlatıcı canlandırıcı bir koku değil. bana babannemin çamaşırlarının kokusunun hatırlatıyor. Yumoş Fiesta'nın kokusu diğer hiç bir yumuşatıcıya benzemiyor. kısacası henüz babanne olmadıysanız Yumoş Fiesta'dan şaşmayın derim :p

10. 8 Eylül 2011
  11. hexel

hexel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadaşlar ben Ersağ Temizlik ve Kozmetik ürünlerini kullanmaya başlar başlamaz etkisini cildimde gördüm.Kullandığım diğer kimyasal temizlik ürünleri ellerimde kızarıklık, pürüz ve su toplamaya varan ciddi rahatsızlıklar veriyordu.Şuan bu rahatsızlıklarım yok olduğu gibi temizliği yaptıktan sonra ellerim kremlenmiş gibi yumuşacık oluyor.Bunları kendim yaşadığım için özellikle cildinde egzama, mantar vb sorunları olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.

12. 8 Eylül 2011
  13. punny

punny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bende ersağ kullanıyorum hem Türk Malı hemde bitkisel ve bunu sertifikalandırmış saç dökülmem durdu hattı eşimin ince ince saçları bile çıkmaya başladı. cildim temizlendi sivilcelerden kurtuldum. hep ersağ ürünleri sayesinde üye olup satışta yaptığım için ürünleri yarı yarıya alıyorum konsantre olduğu için de çok uzun zaman gidiyorlar böylece her yönden karlıyım kesinlikle tavsiye ediyorum cebinizi ve sağlığınızı düşünüyorsanız mutlaka deneyin çevremde çok fazla kullanan var üyeleriminde öyle memnuniyetsizlik yok denecek kadar az sadece bulaşık matikte bazen sorunlar yaşıyoruz o kadar

14. 21 Eylül 2011
  15. ferege

ferege Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben de vernelden hiç memnun değilim yeni yumoş aldım pembe renk süperrrrrr