temmuz 2007 doğumlu bebişlerin anneleri

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve wkend tarafından 7 Aralık 2007 başlatılmıştır.

7 Aralık 2007
    Konu Sahibi : wkend
  1. wkend

wkend Guest

slm kızlar.bebişlerimizin gelişimini paylaşalım mı

2. 9 Aralık 2007
  3. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim oğlum 2 temmuz doğumlu, gelişimi ve büyümesi yolunda gidiyor, iyice hareketlendi, beşiğin içinde bi o yanda bi bu yanda, bu ay ek gıdaya başlattı doktor, demir takviyesine de başladık. Artık daha dikkatli olmamız lazım, bebişlerimiz büyüdükçe tehlikeli alanlar artıyo. Mesela benimki bugün sabah uyanmış, sessiz sessiz kendini ayaklarıyla ittirerek beşiğin baş tarafına kafasını yaslamış ama canı acımamış heralde, hiç ağlamadı çünkü. Baktım kafasını hala ittirmeye çalışıyo ama yer kalmadığından sinirlenmiş. Bi de artık altını bile değiştirmek terletiyo beni çok hareketli durmuyo olduğu yerde.

4. 10 Aralık 2007
  5. wkend

wkend Guest

canım benim kızımda 24 temmuz doğumlu.bizde yavaş yavaş ek gıdaya başladık. 7 kilo ve 64 cm boyunda.sizin bebekleriniz ne kadar

6. 12 Aralık 2007
  7. yelizce

yelizce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kızım 27 doğumlu kilosu 8kg 70cm mamayla besleniyo ilk ek gıdasını başladım muzla kabızlık olmadı sulandırıp veriyorum çok seviyor ek gıdaya başladığım için kakası yeşil pütürlü normalmiş şimdide sebze çorbalarına başlıcam 1 çay kaşı sürekli kucak istiyor eşyaları yakalıyor artık yicem ben onu yaaaa

8. 12 Aralık 2007
  9. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Evet kaka yeşille karışık oluyo, doktora sordum, mamadaki nişastadan dedi.

10. 14 Aralık 2007
  11. EU1

EU1 Guest

kızlar benim adetlerim çok düzensizdi benim hesabıma göre bebeğim 8haftalık ama doktorum adet düzensizliğin olduğu için yumurtlama günün belirsiz ve bebeğin 6haftalık dedi yani bu normal bi durummu yoksa bebeğimin gelişimimi geri çok üzzgünüm

12. 14 Aralık 2007
  13. belçin

belçin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    MRH; benim bebişim canım oğlum 28 temmuz doğumlu şuan 8.150gr 68 cm çok şükür herşey yolunda. Banada doktor henüz ek gıda için başlama dedi ama ben istiyorum ilk çocuk ney nasıl hazırlanır sitelerden arıyorum sizlerin bildikleri varmı Bu gıda işi çok önemli

14. 17 Aralık 2007
  15. gulum34

gulum34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğluşum 23 temmuz doğumlu ebrucum senden 1 gün önce Erdi cim 8 kilo boyu 72 cm

16. 28 Aralık 2007
  17. esra252

esra252 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kuzeyim 18 temmuz doğumlu,canımmmmmmmmm

18. 4 Ocak 2008
  19. EU1

EU1 Guest

slm arkadaşlar bende temmuz 13 te doğum yapıcam inşallah 13+2 gün lük hamileyim ama hala cinsiyetini öğrenemedim siz kac haftalıkken öğrendiniz? dün muayeneye gittim doktorum 3 hafta sonra muayenen var o zaman belli olur dedi ay ben 3 hafta daha nasıl bekliycem catlıycam meraktan allah hayırlısını versin eli ayaği düzgün olsun gerisi onemli deil ama insan merak etmeden yapamıyosenağlama