Temmuz 2010 Burç Yorumu / Boğa burcu

Konusu 'Boğa Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  1 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.595
  Beğenildi:
  5.125
  Ödül Puanları:
  438
  Boğaların hayatla ve meslekle ilgili çok beklentileri var bu sene.

  Temmuz’da bu aşırı beklenti ve arzular dışa vuracak. Bundan dolayı bazen fazla agresif, öfkeli, bazen de çok hevesli ve canlı olacaksınız. Beklentilerini sabır ve akıllıca karşılamayı tercih edenler ise, aşırı tutkularını dizginlemeyi başaracak ve kendilerini hırsla ve kararlılıkla hedefe odaklayacaklar bu ay.

  Temmuz sonu beklenmedik bir olay ile iş yeriniz, mesleğinizle veya evle ilgili bir sorununuz çözülebilir. Yetkili kişilerle yapacağınız görüşmeler bu dönemde sonuç alabilir. Çok şey beklemeden sabırla umut etmeli ve amacınıza ulaşmaya gayretle devam etmelisiniz. Kiminizde de beklenmedik güzel bir gelişme önemli başka sorunlarınızı çözmenize yardım edecek.

  Bu beklentileriniz veya işte olan bazı yeni gelişmeler sizi sosyal hayattan etmiş durumdaydı epeydir. Ama geçen ay sosyal hayat canlanmaya başlamıştı, Temmuz itibariyle sosyal hayat daha fazla canlanıyor.

  Eve veya kendinize lüks eşyalar almak istiyorsanız Temmuz ortasından sonra alın, çünkü masraf iki katına çıkar ve parasal sorun artar.

  Temmuz’da yollar, tatil planları keyifle uygulanacak ve gittiğiniz yerlerde çok eğleneceksiniz. Bu arada taşınmayı düşünenler daha güzel bir yere taşınabilecek.

  Bu ay 22 Temmuz’da olacak Güneş Tutulması şahsi haritası da uygun olanlar için güzel bir sürpriz getirecek. Tutulma negatif bir şeydir diye bilenlere şunu söyleyim; hayır, kimisi için olumsuz etkili iken, kimilerine beklenmedik güzellik getirir. Mesela çözülmeyen bir sorun bir anda olan bir olayla çözüme kavuşur, veya tutulma günü veya civarında olan bir tartışma, çatışma veya yaşanan sorun beklenmedik bir şekilde bir başka derdinizi çözer, yani o sorun sizin işinize yarayan bir gelişme doğurabilir. Ne derler her şerde vardır bir hayır misali…

  Aşk evinizde Satürn var 1 seneyi aşkındır. Bu da yıldızların uygun olduğu bir zamanda ciddi bir ilişkinin evliliğe gitmesi demektir. Özellikle Temmuz bunun için uygun.

  Yalnız bu dönemde evlenecekleri bir konuda uyarmak isterim. Bu sene yapılacak evlilik size çok fazla, beklediğinizden fazla sorumluluklar yükleyebilir. Eşiniz iş gereği evle fazla ilgilenemeyebilir, evin yükü sizin üzerinizde olur. Veya eşiniz çok şefkat ve ilgiye muhtaç ve biraz da kıskanan, fazla sahiplenen biri çıkabilir ve ha bire kendisiyle ilgilenmenizi isteyebilir. Kötü bir olasılıkla da, eşiniz sorumsuz, işe pek aldırmayan, bu yüzden evi maddi olarak çok ihmal eden biri çıkabilir. Benden söylemesi.. Hayırlısı olsun, seçiminizi sağlıklı yaparsanız kalıcı, yıllanan bir evliliğe adım atarsınız, yeter ki, doğru kişiyi seçtiğinize emin olun.