Temmuz 2010 Burç Yorumu / İkizler burcu

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  1 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.608
  Beğenildi:
  5.137
  Ödül Puanları:
  438
  Bu ay uzun yollarda hareket giderek artıyor. Kiminiz iyi olay kiminiz kötü olay vesilesiyle. Bazılarınızın da beklenmedik veya sebebi belli olmayan bir olay yüzünden yol hazırlığı suya düşebilir. Yeniden hazırlanıp gitmek gelecek ayı bulur gibi.

  Mesleğinden, işinden ve genel olarak hayatından memnun olmayanlar şapkasını önüne alıp düşünecekler. Ve hayatlarına bir yenilik katmak arzusu ve ihtiyacıyla yeni yollara başvuracaklar. Veya yetkili kişilerden beklediği desteği nihayet bu ay almaya başlayacaklar. Belki de bir eğitimden geçecekler, bundan dolayı belki yol yapacaklar veya uzaktan, yeni tanışacağı kişilerle iş görüşecekler. Derdinizin devası yeni kişilerde, yeni yollarda ve uzun yollarda.

  Bu ay kimi İkizler için gelen haberler veya olacak güzel gelişmeler sevindirici olacak. Giderek korkularınızdan uzaklaşacaksınız. Daha umutlu ve hevesli olacaksınız bu ay.

  İş değiştirmeyi veya başka bir önemli değişiklik yapmayı isteyen İkizler bu ay bunu gerekleştirecek gücü bulacaklar kendilerinde. Çok yoğun ve aktif bir koşturmaca bekliyor sizi ay boyunca ama sonuçlar istediğiniz gibi olacak görünüyor. Hatta bir taşla iki kuş bile vurabilirsiniz bu arada.

  Öte yandan bu ay kaza, yaralanma gibi risklere dikkat edin, acele ve telaşlı hareket etmeyin derim. Ve hırsızlara karşı da uyanık olun. Sizi çok destekleyen yıldızlar var bu ay merak etmeyin. Ama tedbir almayı ihmal etmeyin yine de.

  Aşk ve evlilik konusuna gelince, bakın bu alan iyi görünüyor. Yani eş seçimini doğru yapma olasılığı yüksek. İdeal bir eş seçimi çok mümkün. Aşkınız çıkarsız iletişime dayalı, duygusal yanı yüksek ve büyük bir aşk olabilir. Bu size güç verecek en önemli şey bu sene. Sizde evlilik ile ilgili sorun olsa olsa evle ilgili olabilir. Evde masrafların artması, belki eşlerden birinin aşırı maddi sıkıntısı, borcu olabilir ve bu yüzden bir süre kemerleri sıkmak durumunda kalabilirsiniz.

  Evli olan ve evliliği iyi gitmeyen İkizleri uyarmak isterim. Bu ay ne ekerseniz onu biçersiniz çünkü yıldızlar şansınızı ve cesaretinizi ve gücünüzü yükseltmekle beraber sorunları da tüm yoğunluğu ile ortaya çıkaracak. Yani bir rest çekme dönemi olacak gibi…