Temmuz 2010 Burç Yorumu/Koç burcu

Konusu 'Koç Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  1 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.608
  Beğenildi:
  5.137
  Ödül Puanları:
  438
  Koç Burcunun başında doğanların bir evrim (dönüşüm) sürecine girmiş olduğundan daha önce bahsetmiştim. Bu kadersel bir dönem ve sizi biraz zorlayacak dönem geçene kadar. Bunun etkisiyle, meslek ve genel hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız, sebebini anlamadığınız. Neden başınıza geldiğine pek anlam veremediğiniz… Bu sizde değişmesi gerekenlerin artık zamanının geldiğini göstermekte. Öte yandan hiç korkmayın, bir kapı kapanacak ama bir diğeri açılacak. Hatta bunun sizin için çok daha iyi bir alternatif olduğunu daha sonra anlayacaksınız.

  Bu bağlamda, iş görüşmeleri için bol kısa yol, bol haberleşme var Temmuz’da. Ayrıca misafir, yoldan gelenler için fazla masraf görünüyor. Bazılarınız bu ay iş değişikliğine gidebilir. Ve ayrıca evle ilgilenmeniz gerekebilir.

  Diğer Koçlar daha iyi durumda. İşte bazı parasal beklentiler gerçekleşecek. Bu güzel ama para geldiği gibi de gidiyor. Evle ilgili bir gizli isteğiniz gerçekleşecek. Evli olanların eşi her an güzel bir sürpriz yapabilir. İdealleriniz netleşmiş, bunları hayata geçirmek için kolları sıvayacaksınız ay sonunda özellikle. Evde veya işte olan bazı sorunları da artık takmayacaksınız. Ama siz yine de aile veya işte bir tartışma çıkarmamaya bakın. Ayrıca duyacağınız bir şey veya sizin bir sırrınızın duyulması sizi kızdırıp harekete geçirebilir. Akıllı hareketle meseleyi çözersiniz.

  Bu ay ticaretle uğraşanlar alacakları güzel haberlerle, iyi gelişmelerle biraz erken davranıp masraf ve harcamalarını artırabilir. Daha para gelmeden ani ve büyük masraflar yapmayın derim. Yine de bu ay yıldızlar genel olarak sizden yana.

  Bu ayın başında yapacağınız olumlu görüşmeler veya alacağınız güzel haberlerin olumlu sonucunu ay sonunda alacaksınız. Verdiğiniz kararın doğru olduğunu ve iyi sonuç verdiğini görmek sizi mutlu edecek. Bu ay bir idealinizi de gerçekleştireceksiniz, epeydir düşündüğünüz şeyi bu ay yapabileceksiniz. Bir seyahat, evle ilgili bir şey olabilir bu. Ve sizi üzen bir şeyden de giderek uzaklaşacaksınız.

  Bu ay iki önemli yıldız olayı var; 7 Temmuz’da Oğlak’ta Ay Tutulması ve 22 Temmuz’da Yengeçte Güneş tutulması.

  Oğlaktaki ay tutulması Koç burcunun 2. yarısı doğanları yani 2-9 Nisan arası doğanları etkiler. Tutulma civarı, gerek iş yerinde gerekse evde ılımlı olmaya çalışırsanız doğabilecek sorunu kısa sürede halledersiniz. Duygularınız yoğun olur, kontrollü olmanızı tavsiye ederim. Kiminiz de duygulanıp, hüzünleneceksiniz gibi o günler. Güneş tutulması ise Koçun son günlerinde doğanları etkileyecek. O gün birinden, hatta epeydir size gizli gizli diş bileyen ve yetkili birinden kötü bir çıkışla karşılaşabilirsiniz. Ama bu sizin gizli düşmanınızı da yakından tanımanızı sağlayacak. Akıllı giderseniz ay sonu şartları kendinizden yana çevirebilirsiniz. Ve sürpriz bir vesile ile görüşeceğiniz birinden güzel bir teklif alabilirsiniz, sizi bu seneki amacınıza, idealinize yaklaştıracak bir teklif olur bu.

  Aşk ve evlilik durumları bu ay iyi görünüyor. İdeal eş bulma şansı var Koçların. Hatta bulanların bu ay evlilik masrafları bol görünüyor. Kimi Koçlar da bu ay sonu bir ziyaret, kısa yol veya haberleşme vasıtasıyla güzel bir ilişki teklifi alabilir. Sevinçli ve coşkulu olacaksınız özellikle Temmuz sonu. Ne derler, kafanıza göre bir ilişki çok rahatlıkla, engelsiz evliliğe gider kısa zamanda