Temmuz 2010 Burç Yorumu / Yay Burcu

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  1 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.620
  Beğenildi:
  5.148
  Ödül Puanları:
  438
  İş ve gündelik hayat yoğun.

  İşle ilgili girişimler ve beklentileriniz bir noktaya gelecek. Ve geldiğiniz noktayı düşünüp tartıp yeni atılımlar yapacaksınız. Bunun için bazı kişilerle birebir görüşmeler olacak. Bu bağlamda sanki tanıdık değil de yeni kişilerin desteğini alacaksınız gibi. Ayrıca beklediğiniz değil, beklemediğiniz yerden sonuç alabileceksiniz. Yani hayal kırıklığı ile sevinç arasında gidip geleceksiniz.

  Taşınma veya yol düşünenler beklenmedik masraflara karşı dikkatli olsun ve hesabı kitabı iyi yapsın derim. Mesleği ile ilgili eğitim, kurs alanlar bunun faydasını görmeye başlayacaklar. Bu vesileyle yeni kişilerle tanışacaklar ve belki de işlerini ya da hobilerini daha ciddi bir temele taşıyabilecekler.

  Evde bir sorun var gibi. Bu sorunun büyümemesi için önlem almak lazım. Aksi taktirde durum üzücü veya can sıkıcı olabilir. Aile ile ilgili sorun bu ay açık bir sürtüşme, çatışma doğurabilir.

  Siz de yollarda hızlı araba kullanmamaya dikkat edin derim bu ay.

  Bu ay 22 Temmuz’da yaşanacak Güneş Tutulması sizi direkt etkilemese de, aile veya eşle ilgili gelişmelere neden olabilir. Ortak paranın gündemi meşgul etmesi mümkün bu olay ile.

  Bu ay sıkıntılara rağmen garip bir umut doğacak içinizde, sorunlarla akıllıca baş etmenin gururunu taşıyacaksınız ve geçmişte yaptığınız güzel şeylerin ve çabalarınızın ve akıllı çalışmalarınızın meyvelerini somut olarak almaya başlamak ve hatta gözle görülür bir taktir, beğeni veya çabalarınızın karşılığı olan ödüllerin artması sizi hayli sevindirecek. Popülersiniz bu ay. Ne kadar çok sevildiğinizi ve tutulduğunuzu görmek sizi mutlu edecek.

  Uzun zamandır emek verip uğraştığınız işte, edindiğiniz tecrübe ve bilginin size geri döneceği bir ay olacak. Ay sonu uzun zamandır verdiğiniz kararlarınızı harekete geçirmenize yardım edecek güzel haberler veya görüşmeler olabilir.

  Aşk ve evlilik…

  Bu konularda kadersel bir dönemdesiniz. Sevinç ve acı ard arda yaşanacak gibi. Kiminiz bir anda evlenmek isteyecek ve var olan ilişki ciddileşecek. Sorun varsa kısa sürede ya çözülecek ya da ilişkiyi kısa sürede bitireceksiniz. Sabırsız ruhunuzla ani seçim yanlış karara götürebilir sizi. En iyisi yaşayın görün derim. Bu ay içinde siz değil de yakınların düğün haberleri olabilir…
   
 2. 3 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Elif
 3. Masalimgercekoldu

  Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

  Katılım:
  12 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.181
  Beğenildi:
  6.257
  Ödül Puanları:
  238
  Heyt bu ay yayların ayı diyebiliriz o zaman :)