Temmuz anneleri 3'lü testler ne zaman

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve bxixdxixxsxxixm tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

15 Ocak 2008
    Konu Sahibi : bxixdxixxsxxixm
  1. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam kızlar 3 lü test zamanımız yaklaşıyor.benim temmuzun 20.si doğum olacağı için temmuz başı annelerinin başlamış olması gerekiyor. İkili testi Allahın izniyle geçtik. 3lü testi yaptıranlardan iyi haberler ve öneriler bekliyoruz. :KK46: :içelim:öptüm sizi koca göbişler

2. 15 Ocak 2008
  3. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim 9/02 de üçlü testim o zaman kadar bir daha doktora gitmicem Allahın izniyle cinsiyetide öğrenirim o gün inşallah herhalde 8/02 gecesi hiç uyuyamam her doktor öncesi böyle oluyor ama 9/02 başka tabiki yerimseniben
    ikili testler çok güzel hepimizin Allahın izniyle ,inşallah üçlüdende çok güzel sonuçlar ile çıkmayı nasip etsin rabbim hepimize
    bu arada benim hiç karnım çıkmadı hastanede 16-17 haftalık hamişleri gördüm göbekleri çıkmış gittim hamile pantalonu body si falan aldım ama uzunca bir süre giyemicem herhalde onları dün evde giydim çok komik oldu :asigim:

4. 15 Ocak 2008
  5. bxixdxixxsxxixm

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim üçlü testim 2 şubattaymış. Benim bıdışım 14 haftalık ama ben 1 aydan fazla bir süredir hamile pantolunu giyiyorum tam 6,5 kilo aldım :eek:

6. 15 Ocak 2008
  7. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aman annesi yavaş git ama resimdeki sensen eğer zayıfsın 6,5 kilo iyi sayılır ben 75 ile kaldım 2 kilo aldım fazla almamaya çalışıyorum...
    ama ne zaman giyerim hamiş kıyafetleri orası mechul şimdilik kendi kıyafetlerim idare ediyorum a.s.

8. 15 Ocak 2008
  9. bxixdxixxsxxixm

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Resimdeki benim canım zayıftım 46 kiloyla hamile kaldım. Ama genede yavaş gitmekte fayda var aslında

10. 15 Ocak 2008
  11. rengin_35

rengin_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok kilo almışsınnnn

12. 15 Ocak 2008
  13. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    benim 3 lü testim 6 şubatta

14. 15 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

mrb tecrübelerinize dayanarak bin soru sormak istiyorum benim 1hafta sonra ikili testim var çok sabırsızlanıyorum hergün dua ediyorum iyi sonuçlar için ikili test nasıl yapılıyor yani ultrasonda bebişin ensesi ölçülüyor daha sonrada kandanmı bakılıyor yani biraz bilgi istiyorum nasıl geçiyor allahım bebeklerimize sağlık versin

16. 15 Ocak 2008
  17. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım hem kan alınarak hemde ultrasonda bakılıyo inşallah sonuçların iyi çıkar canım

18. 15 Ocak 2008
  19. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım önce ultrason bebeğin pozisyonu uygunsa ensesi ölçülüyor sonra gidip kan veriyorsun sonra bu sonuçlar birleştiriliyor çok basit aslında ben çok beklemiştim tam beş saat bebeğim bir türlü dönmedi yani yatmadı ama şanslıysan hemende bitebilir girmeden önce birseyler ye şekerli yada meyvesuyu iç ben aç gitmiştim mesela çok zor hareket etti gidip birseyler yemiştim :)a.s.