temmuz anneleri hangi pozisyon

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ghaneli tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

16 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ghaneli
  1. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Temmuz anneleri gece yatarken hangi pozisyon sizi rahatlatıyor.Valla ben sol tarafa yatmadan uyuyamam.Eskiden yüzükoyun yatardım artık mümkün olmuyo.Ama kendimi rahatlatan pozisyonu buldum sol tarafa yatıyorum.Sağ bacağımı kıvırıyorum karnıma doğru öyle uyuyorum ya siz?

2. 16 Şubat 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    vallaha bende aynen sen gibi yapiyorum yoksa rahat yatamiyorum sag bacagimi az yukariya cekiyorum oyle yatiyorum yoksa hic yatamam gobus buyuyor rahatsiz oluyoruz artik

4. 19 Şubat 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bende yüzüstü yatardım ama artık yatmıyorum..sağıma yada soluma yatıyorum...anne olmak için ne yapsak önemli değil..Allah bebek isteyen herkese versin ..bizede hayırlı evlatlar nasip etsin.

6. 19 Şubat 2008
  7. meral76

meral76 Guest

Ben hep sol tarafıma yatardım zaten ama sıkılınca yüzüstü yatardım biraz. Sola yatmaya alışık olduğum için çok zorlanmıyorum ama bazen yüzüstü yatmak istiyorum. O zaman birazcık daralıyorum.

8. 19 Şubat 2008
  9. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben doktora sordum sola yatman gerekir bebeğin kan akışı en iyi öyle sağlanıyor dedi. çok sıkılırsan bazen sağa yatabilirsin ama sırt üstü yada yüzüstü yatmamaya dikkat et dedi.

10. 19 Şubat 2008
  11. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    valla nekadar dikkat edersen et insan alışkanlıklarından kolay kolay vazgecemiyor...ben agız üstü yatmasam uyuyamam...şimdi agız ustu yatamıyorum ama sürekli sola da yatamıyorm...hangi pozisyonda rahat edersem öyle yatıyorum...sol tarafa yatmak için en önemli zaman son aylarmıs zaten...tabiki şimdiden yatsak çok iyi ama olmuyor işte...

12. 19 Şubat 2008
  13. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben yüzüstü yatıyordum hep şimdi yarım yüzüstü yatıyorum bebegimi koruyarak tabiki ama sürekli aynı yatış pozisyonunda kalamıyorum sırt üstü fazla yatamıyorum rahatsız ediyor sol ve sag yöne dönüyorum arasıra

14. 19 Şubat 2008
  15. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    bende sürekli sol tarafa yatıyorum.kemiklerim çok acıyor :KK43:( sağ tarafada çok nadir yatıyorum.sırt üstü yatmayı çoooookkk istiyorum :KK43:(

16. 19 Şubat 2008
  17. sixfinger

sixfinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de sol tarafıma yatmaya çalışıyorum o kadar biliçaltıma yerleşmişki sırt üstü pozisyona gelince bazen uyanıyorum daha da doğuma çok var bazı şeyleri yapmak zorunda olunca sıkıntılı oluyor ama olsun anne olmak herşeye değer

18. 19 Şubat 2008
  19. bereno

bereno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ne gibi zararları varmış sırtüstü yatmanın bileniniz varmı? Çünkü ben sola yatıcam yatmasına da bacak kemiklerim batışıyor canım çok acıyor. Şuan normal yatabildiğim tek pozisyon sırtüstü bazende sağ tarafa.