Temmuz Annelerinin Mama Sandalyesi, Yürüteç, Hoppala, Bebek Arabası Tavsiyeleri

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve benkibele tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Hanimlar birkac gundur bebegime almak istediklerim ile ilgili arastirma yapiyorum ama o kadar cok sey var ki. ve biliyorsunuz TR de alindi mi iade diye de bir sey pek olmuyor. o yuzden birbirimizle aldiklarimiz konusunda tecrubelerimizi paylasalim diyorum. bunun icin de kim ne almisti ne markaydi memnun muydu vs vs diye aratmak yerine baslik acalim ne dersiniz?

yani yakinda ne bileyim kimimiz yurutec alacaz kimimiz hoppala kimimiz mama sandalyesi veya kimimiz meyve suyu sikacagi vs vs. paylasirsak daha guzel olur.

Kaca aldik, nereden aldik, memnun muyuz, veya cok memnunuz digerleri de alsin diyorsaniz paylasin ltf.
  2. 6 Aralık 2009
  3. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Valla ben mama sandalyemi chiccodan aldım, 240 ytl di sanırsam.Ama hiçde o kadar para verilmeseydi de olurdu, 100 milyonada var mis gibi sandalyeler.Bu tip şeylerde çok para vermemek gerekir.Yürütecini 30 yt ye carrefourdan almıştım, tepe tepe kullandı, daha geçen gün birisine hediye ettim.Benimki artık yürüyor çünki.Meyve sıkacağını ise smarty diye bir marka teyzem vermişti.Memnunum ama kullandıktan sonra 40 tane parça temizleniyor fenalık geldi kaldırdım.
  4. 6 Aralık 2009
  5. zuzuuum

zuzuuum ZUZUMUNNN MINIK KELEBEGII Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben bugün chicco polly mama sandalyesi aldım e-bebek diye bir magazadan original magazasından uygundu fiyatı, hatta tam solesem bisi olmaz zannımca 229 ytl idi ama digerleri ile karsılastırdıgımda gayet kaliteli geldi ve tabe en güzel ozelligi alcaltma ve yükseltme olanagı olması ve yemek masasına da sıfır yanastırılabilmesi, bi de bol bol playskool marka oyuncak aldım hepsi %30-40 indirime girmiş, joker maxitoystan aldım.

Yürüteç benim doktorum tavsiye etmedigi icin almıcam, hoppala icin izin cıktı ama fiyatı cok absürd geldi begendigim modelin icinde oynayacagından emin olamadıgım icin almıcam opuyorumnanaktan
  6. 6 Aralık 2009
  7. nefertiti50

nefertiti50 seviyorum seni annem. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    güzel bır topık olmus.bız 2010 annelerınede faydalı olur insllh.
  8. 6 Aralık 2009
  9. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de fisher price nin mama koltugu var onu dusunuyorum. cok buyuk degil. sandalyenin ustune koyuyorsun. arkasaim iki cocuguna da aldi. cok memnundu. ustelik de uygun. 60 sanirim.

bu yagmur ormani modeli. bu biraz pahali. 90 kusur.

10. 6 Aralık 2009
  11. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    iki kere olmus....................................................
    Son düzenleme: 8 Aralık 2009
  12. 6 Aralık 2009
  13. selsin

selsin canım oğlum çağın bera Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizde fısher price'ın hoppalasını aldık.biraz pahalı fiyatı.ama oğlum çok eğleniyor.özelliklede üzerindeki oyuncaklarla çok oynuyor.hop hop zıplıyor.fiyatı 290 ytldi.mama sandalyeside jokerde beğendik bir tane.179 ytl onu almayı düşünüyoruz.

14. 7 Aralık 2009
  15. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mama sandalyesi olarak chicconunkini kulanıyorum .resmini ekliyorum .çok kullanışlı ve emniyetli bir mama sandalyesi .suan ana kucağı poziyonunda oturtuyorum .çok seviyor kızımda .tavsiye ederim.
  16. 7 Aralık 2009
  17. karen81

karen81 seyirci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ELELE marka mama sandalyesi hediye geldi bize..3 kademeli.tekerlekli..yukselip alçalıyor.portatif mama masası ve hafif..memnunum..

resmini bulamadım internette..
  18. 7 Aralık 2009
  19. karen81

karen81 seyirci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    SıNBO nun SJ 3124 katı meyve sıkacagı var ve o da hediye, fiyatı..carrefourda kampanya zamanı 80 ytl ye düşmüştü. pratik parcaları cabuk yıkanıp kaldırılabiliyor.kocaman değil tam ideal buyuklukte.