!!!!!temmuz ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin takip listesi!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve baby2435 tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : baby2435
  1. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!TEMMUZ AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________________________________________:-)SONUÇ:)
    baby2435 ..........................................................2 temmuz....................
    Gamzelikiz..........................................................2 temmuz..................
    Nazo26 .............................................................2 temmuz.....................
    a_emet26 ..........................................................2 temmuz........................
    miray_80 ...........................................................3 temmuz.........................
    aydnkl ...............................................................1 temmuz.........................
    kotukedisero ......................................................6 temmuz........................
    minikkuzucum ....................................................6 temmuz......................
    Ekin_05 ..............................................................9 temmuz....................
    eylemsevcan ......................................................10 temmuz..................
    gökkuşağı ..........................................................10 temmuz..................
    ktr .....................................................................11 temmuz..................
    yumurcek ...........................................................10 temmuz..................
    cevizlikek ...........................................................16 temmuz...................
    seabird67 ...........................................................19 temmuz.....................
    muntazaman .......................................................17 temmuz.......................
    16pervin16 ...........................................................20 temmuz......................
    özge_844 .............................................................2 temmuz.........................
    duruşah ................................................................4 temmuz.........................
    turabi ....................................................................7 temmuz......................
    myendlesslove ........................................................10 temmuz.....................
    melegim26 ..............................................................10 temmuz...........................

Son düzenleme: 29 Haziran 2010
  2. 29 Haziran 2010
  3. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ve böylece birbirimizi kolaylıkla takip edip olumlu yada olumsuz sonuçları yazabiliriz:)

4. 29 Haziran 2010
  5. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benide eklermisinizz
    2 temmuz beklenen adetim inşallah hepimiz hamileyizdir(Amin):nazar:

6. 29 Haziran 2010
  7. nazo26

nazo26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben sanırnm adet oluyorum bu sabah kahverengi lekenme gördüm bşraz erken geldi bu ay ilk korunmazsız ayımızdı kısmet değilmiş sabah ta test yaptım negatif çıktı . geç döllenme falan olabilr mi acaba? ilaç kullanıcam o yuzdensoruyorum kararsız kaldım

8. 29 Haziran 2010
  9. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    minicik ellerinin kokusunu içime çekmeye kıyamam ki, emzirirken seni izlemeye doyamam bir de. baban ikimizi birden sevdiğinde, heyecandan sevinçten gururdan, şükredeğim, gelsen yavrucuğum, gelsen de sevindirsen beni babanı ve tüm akrabalarını... ama en çok anneciğini...
    at durma hep tekme at, sen acıt yeter ki canımı, ısır emerken hatta, mık demez annen sana ama gel oldu mu, çok özletme kendini. minicik avuçlarınla al beni kucağına diye mıkırdan bana, yorulmam taşırım seni, yaramazlık yap, oyuncaklarını dağıt, kır dök, ama kendine zarar verme ; annen güler geçer sever seni, izler sevinir güzelliğine, şükreder yine. Sen gel bebeğim, annen ne güzel sevecek, bakacak sana. Temmuz, onca yıl gelip geçmiş temmuzlardan daha başka olacak senin yüzünden, seninle tanışacağımız o gün gelse, sevinçten çığlık atacak annen, uzuuun uzuuun bakacak göbeğine sevecek seni küçücükken bile...

çünkü eğer, sen şimdi benim bitanecik bebeğim yavrum olup da, karnıma gelirsen, bana dünyanın en güzel hediyesini vereceksin. kendini. çünkü muhtemel doğum tarihin, anneciğinin doğum günü olacak. ikimiz aynı günlerde doğmuş olacağız meleğim, aynı pastanın mumlarını üfleyeceğiz, ama ben sana kıyamam hepsini sen üfle, eşek mumlar senin minicik nefesinle sönmezse nannaa yaparım ben onlara sönerler o zaman, senin gözlerin ışıldar, en güzel aydınlığı da görmüş olur annenle baban. hadi benim güzel meleğim, sevinçle sağlıkla mutlulukla gel, doğum günü hediyem benim, bitanem...

10. 29 Haziran 2010
  11. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme belkide yerleşme lekelenmesi olabilir

12. 29 Haziran 2010
  13. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende regl olucam galiba akıntım kesildi ve yüzüm sivilce doldu ya offf bakalım cuma günü belli olur nasıl olsa ama benim hiç ümidim yok galiba kazanan kırmızılar olcak:):):)

14. 29 Haziran 2010
  15. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim adet günüm 4 temmuz listeye benide alırmısınız...opuyorumnanaktan

16. 29 Haziran 2010
  17. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aaa beni 2 temmuz olarak geçmişsiniz...4 olacak tatlım

18. 29 Haziran 2010
  19. turabi