Temmuz Aynda alama yaptracaklar buyrun burda gelimelerimizi paylaalm

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve livaza tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : livaza
  1. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar kk nın anne olmayı hak eden güzel hanımları ben yarın itibarıyla ignelerime başlıyorum allahın izniyle daha günüm vardı ama stresden erken oldu herhalde nasip diyorum allahıma şükür şimdilik hayatımda herşey çok güzel gidiyo inşallah tedavimde bi aksilik olmadan hayırlısıyla sonuça ulaşıp melegimi bulurum allahım hepimizin yardımcısı olsun birbirimize dua edelim lütfenhihoyyyt

2. 2 Temmuz 2009
  3. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bnmde bu ay adetim 12 sind eolucak bi değişiklik olmazsa 4.günü klomene başlıycammmm inşallahhhh bu kez yüzümüz gülerzemuszemus

4. 2 Temmuz 2009
  5. alabama

alabama hamdolsunseniverenallaha Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba kızlar bende ilk defa bu ay kısmetse aşılamayı deneyeceğim. bugün regl oldum yarın kan vereceğim hormonlar için üçüncü günü de sanırım aşılama tedavisi başlayacak. genelde herkes aşılamanın tutmayacağını tutmadığını söylüyor bende biraz öyle düşünüyorum galiba ama bi taraftan da inanmak istiyorum . 3 yıl dır korunmadan deniyoruz ve yaşımız 37 -38 bu sebeple hiç sorunumuz olmamasına karşın yaş hariç doktor direk tüp yapmalısınız dedi. eşimde önce aşılama deneyelim dedi bende tüp istememe rağmen aşılama denemeyi kabul ettim. doktorlar nasılsa tüp yapcak diye düşünüp aşılamayı şişirmezler inşallah diye düşündüm sonrada aman boşver şimdi kalbime fesat düşürmüyüm de iyi olsun diyerek kendimi ferahlattım her isteyene allah bir an önce sağlıkla bebek bebekler nasip etsin.

6. 2 Temmuz 2009
  7. dilek45

dilek45 Guest

arkadaşlar bende temmuzda olucam aşılamamı iğnelere başladım bile bugün üçüncü iğnemi oldum yarına kontrol var snırım herkes farklı ilaçlar kullanıyor ben pregon kartuş diye iğne atılıyorum şimdi duruma göre dozu değişebilirmiş aslında bende çok fazla blmiyorum benimde ilk aşılamam olacak inş hepimiz güzel haberler veririz birbirimize

8. 3 Temmuz 2009
  9. livaza

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın hanımlar dün nette degildim hastane tahlil muaynehane derken akşamı ettim yaklaşık 1 senedir hiçbi şekilde gitmemiştim dra allahıma şükür ne bi kist ne de hormonlarımda bozukluk yokmuş ben gonal f 1050 kullanıyorum fazla bile gelir dedi drum 75 ml le başladım 5 gün böyle yapcam sonra yine kan ve ultrason yaptıracam inşallah allahım herkesle beraber güldür yüzümüzü hayırlısıyla doldur kucaklarımızı :ecrin_bebek: hepinizin tedavisi hayrı olsun canlarım

10. 3 Temmuz 2009
  11. livaza

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kendimi kaptırmayım diyorum ama elimde degil aşılaması tutmayanları da çok gördük hamiş olanlarıda acaba vaktim geldimi diye düşünmeden edemiyorum allahım emeklerimizi zayi etmesin cok zor bi iş maddi manevi allahım sen bilirsin

12. 3 Temmuz 2009
  13. dilek45

dilek45 Guest

merhaba kızlar bende gitim bugün dr pregona devam dedi dozu aynı 100 lük.bide orgalutran diye başka bir iğneye başladık çok heyecanlıyım ben ya inş hepimizin olur bebekleri

14. 3 Temmuz 2009
  15. f3x

f3x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende puregon kullanıyorum
    ilk 5 gün 50 doz kullandım yumurta takibi ve e2 sonucundan sonra 75 doza çıktık
    yarın 8. gün yine hasaneye gidecem. bakalım ne olcak yumurtalar yine büyümemiş olacak diye korkuyorum. bu arada önceki aylar klomen kullandım. bana hiç etkisi olmadı. pko yum.

16. 3 Temmuz 2009
  17. dilek45

dilek45 Guest

bende de pkos var ama ben daha önce hiç ilaç kullanmadım direk iğnelere başladık bugün 4.günümdü yumurta oluşumuyla ilgili pek bişey söylemedi doktorum bende hemen diğer iğneyede başladı yani 3 gün pregon kullandım 4. gün hem pregon hemde orgalutran .iğnesini oldum aslında bende çok fazla bişey bilmiyorum ilk aşılamamı olacağım çünkü

18. 5 Temmuz 2009
  19. flybebis

flybebis seni bekliyoruz bebişim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :Saruboceq:merhaba kızlar bende bu ay 2. aşılamamı olucam:Saruboceq: ilkini geçen ay oldum herşey çok güzel gelişiyordu yumurtlama testim falan çok mükemmel çıkmıştı ama tutmadımafoldumben allahtan herşeyin hayırlısı:Saruboceq:.bu uğurda belki herşeyimi kaybedeceğim ama savaşma gücümü ve ümidimi asla kaybetmiycem allah sağlık verdiği müddetçe bebişlerimize kavuşmak için uğraşacağız arkadaşlar allah hepimizin kucağını doldursun yüzlerimizi güldürsün :Saruboceq:birbirimize çok dua edelim arkadaşlar:CüvCüv: