Ten rengi açma ve beyazlama konusunda ciddi ve etkili önerisi olanlar lütfen buraya

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve sekerkiz tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sekerkiz
  1. sekerkiz

sekerkiz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    mrb arkadaşlar ben esmer bi kızım daha öncede bazı msjlarımda belirttim doğu da beyez ten çok ön planda öyleki esmer olan güzel değil noktasına geliyo olay esmer olan çirkin genel kanı bu.bende esmer ama minyon yüzşeklim gayet orantılı güzel bişeklim var tek sorun esmer olmam inanın yaş oldu 26 evde kalma noktasına geldik bu yüzden :roflol::kızgın: bu konu uzun konuşmak isteyenlere açabilirim ama şimdi önemli olan bu konuda ciddi anlamda etkili bir yöntem ve önerisi olan varmı varsa lütfen yazssın.aklınıza gelck tüm ürünleri kullandıım RİVAGE,FAİRLOVELY,ORİFLAME SET,EXPİGMENT,TRETİN,AVON,ALVEYNA KİL MASKESİ.AMERİKADAN ÜNLÜ Bİ DOKTORUN YAPMA İLACINI BİLE GETİRTTİM ODA EN FAZLA Bİ TON AÇTI BIRAKINCA YİNE AYNI.CEVAPLARINIZ BEKLİYORUM BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Bİ HALE GELDİ ARTIK (PSİKOLOJİK OLARAK)
    Son düzenleme: 20 Şubat 2014
  2. 18 Ekim 2009
  3. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim sanirim surekli olarak secip bir urunu kullanicaksin.bende expigment kullanmayi dusunuyorum ama tum yuzde bi sorun olurmu bilemiyorum.sen en cok hangisinden etki gordun ve ne kadar sureli kullandin.
  4. 18 Ekim 2009
  5. sekerkiz

sekerkiz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    hiçbiri etkili olmadı expigment dahil.sadece aMERİKADAN GELEN YAPMA İLA. Bİ TON AÇTI O DA HEM PAHALI HEMDE SONRA YİNE ESKİ GİBİ OLUYO DEVAMLI KULLANMAK GEREK.VALENSEY SABUNUN ORJİNALİNİ BULURSAM DENEYECEM
  6. 19 Ekim 2009
  7. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende onunla expigment i denicem.ben zaten beyaz tenliyim ama yazin burda sicaktan çok yandim.ustelik de rengarenk oldum.ondan ana renk tonuma donmek istiyorum:)birdre fair and lovely yi çok merak ediyorum ama burda bulmam mumkun degil
  8. 19 Ekim 2009
  9. estel

estel Guest

arkadaşım kesinlikle limon yağı derim başka bişey demem..

ben zaten beyaz tenliyim ama kullanınca bani bile açıyo..

ama mutlaka hakiki olacak..

kesin sonuç alacağına eminim..
  10. 19 Ekim 2009
  11. sekerkiz

sekerkiz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    limon yağı banada mantıklı geldi deniyecem.safmı kullanmak gerekiyo? fairlovely araştırdım nette yok gibi olsada sahte olabilir orjinalini bilen varsa alcam
  12. 22 Ekim 2009
  13. hayaxi

hayaxi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuda birçok ürün kullandım bana en etkili gelenler acne izini gidermek için unt kozmetik ex white
    ve cildi canlandıran illimune diye bir serum. ama pahalı ve çok az. şuan illimune diye bir ürün gözükmüyor galiba isimi değişti limunes olabilir ama emin değilim. diğer ürünlerini denemeyin işe yaramıyor.
    Bide kayısı çekirdeği yağını limon yağını ve buğday yağını karıştırıp bolca sürün ve öyle yatın bu ilaçlardan daha etkili diyebilirim.
    ama mucize yyaratacak bir etkisi yok. Bide güneş kremi ben daha kararmayı önleyen bir güneş kremi bulamadım.

ve şunlara dikkat edin ben set kullanıyorum çok memnunum özelden yazın :)
    bunlar sahtekarlar daha çok memnun kaldım diyecek bir ürün yok
    varsa markasını söylyin :)
  14. 22 Ekim 2009
  15. hayaxi

hayaxi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haa şunuda söyliyeyim kayısı çekirdeği yağı biraz sivilce yapıyor. Ama izleri gidermede birebir birde bunların kalite kalite olanı var

Bitkisel yağ karışımda limon ve kayısı yağı kadar buğday yağıyla karıştırıp öyle kullanın
    limon yağını portakal yağını sade kullanmayın sakın yakıyor.
  16. 22 Ekim 2009
  17. sekerkiz

sekerkiz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    renk açma için yağları deneyecm dediğin ürünleri biliyorm o siteye üyeyim amma çok pahalı ürünler çalışmıyorum almam zor bide o paraya değiyomu acaba bilgiler için tşk
  18. 23 Ekim 2009
  19. EU3

EU3 Guest

2 iri çilek blendırda ez suyuda çıkıyor zaten içine 1 yemek kaşığı unla bebek mama kıvamında getir maske olucak bu kıvamda sür
    cildi açıyor çilek ve suda 1 gece sıcak beklemiş pirinç suyu sürülecek buda iyi