Ten rengime acil yardım

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve Loloa tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Loloa
  1. Loloa

Loloa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar benim ten rengim normalden biraz koyu gibi nasıl rengini açabilirim kremle mi pudrayla mı yüzümü sık sık yıkayarak mı bazı kremler var onlar etkili mi yardım edin lütfen .

2. 1 Mayıs 2010
  3. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ten renginin açılması için bazı markaların beyazlaştırıcı serileri var onları kullanabilirsin ancak bunlar bir iki tonluk bir açılma sağlar. Yaza doğru geldiğimizden bu tür ürünler güneşe karşı cildini daha savunmasız bırakacağı ve lekelenmeye yol açabileceği için sonbaharı beklemen daha yerinde olur.

4. 1 Mayıs 2010
  5. ummahanasa

ummahanasa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mutlaka olmalı cildin rengini baya bir açan birşeyler

6. 1 Mayıs 2010
  7. Loloa

Loloa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir iki tonluk açılma bana yeter zaten peki bunlar ürünü mesela 1 ay kullandığımız zaman ciddi anlamda açılma olur mu ? bide ben fair & lovely diye bir marka duydum iyi diyorlar siz duydunuz mu ? ayrıca ben bu yaz bi yere gitmiyorum mahalesef Ağustosa kadar öss işleri , yazlık tadilatta gibi unsurlar yüzünden .

8. 1 Mayıs 2010
  9. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ılk bir ayda faydasını görürsün ama net olarak bir kür süresi 3-4 ay uygulaman daha iyi sonuçlar verecektir. Yazlığa gitmesen de gölgede otursan da bir şekilde güneşin dik açılı ışınları bir şekilde yansıyarak seni bulacaktır. Yüksek koruma faktörlü kremler bir nebze iş görebilir en azından lekeler oluşmaz ve varsa olanlar koyulaşmaz. Fair lovely'i yine bu forumda görmüştüm, sonuç alanlar vardı. Ama içeriğini falan bilmiyorum. Eğer alırsan kullanmadan önce yama testi yap sonra başka dertlerle uğraşmak durumunda kalma. Bana sorarsan cildinde bir problem yoksa hiç bulaşma. =)

10. 1 Mayıs 2010
  11. Loloa

Loloa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yama derken ilk bi yerime süreyim küçük bir dokuma örn : kolumun bi kısmına sürim böle kremler eczanede satılır mı bide ?

12. 1 Mayıs 2010
  13. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dirseğinin iç kısmına veya kulak arkasına deneyebilirsin. Eczanede olmayabilir ama aktarlarda bulunuyormuş.