ten rengini açmak

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve Beyhan__ tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Beyhan__
  1. Beyhan__

Beyhan__ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben beyazlamak istiyorum..ten rengim açık aslında ama ben daha beyaz olmak istiyorum.tüm forumu araştırdım ama verilen tariflerin geneli leke giderici,beyazlatcı değil.. ne yapmam gerekiyo??
  2. 4 Ekim 2008
  3. foransys

foransys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    suna dumankayanın lanolinli bi tarifi var ama denersen beyazlatıyormuş ben kullanmadım ama deneyenler memnun galiba

Bir tatlı kaşığı lanolin ile bir çorba kaşığı vazelini benmari usulü eritin,
    içine bir çorba kaşığı portakal suyu,
    bir tatlı kaşığı taze elma suyu,
    bir çorba kaşığı beyaz kili ekleyin.
    Karışımı bir cam şişede, soğuk yerde muhafaza edin.
    Evde olduğunuz zaman bu karışımı yüzünüze sürün, kalabildiği kadar kalsın, ardından yıkayın.
    Maskeyi haftada 3 gün tekrarlayın. Dışarı çıkarken de en az 20 koruma faktörlü bir krem kullanın.
  4. 4 Ekim 2008
  5. Beyhan__

Beyhan__ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tesekkürler canımm çok sağol
    umarım işe yarar sonuçları yazıcam size,ilgilenen olursaşakkıdı
  6. 4 Ekim 2008
  7. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    ben beyaz tenliyim ama annem hafif esmerdir ve o rengini acmak için niyaderma diye bir krem var onu kullanıyor...gercekten etkili oldugunu düşünüyorum.cünkü annem iki gün üstüste bu kremi sürse hemen rengi açılıyor..bu krem aslında sivilceler için yapılmış bir krem..erkek kuzenim hatta su anda o kremi sivilceleri için kullanıyor svilcelerine etkili oldu gibi renginide inanılmaz actı...tabi o sivilceleri için kullandıgından düzenli kullandı...annemlerin aldıgı niyaderma-gece kreminormalde eczanelerde 8.5 ytl falan olmalı...ama daha ucuza almak istersen ulus saman pazarının orda derman eczanesi var o kremi gercekte bulan üreten eczane orda bırkac ytl daha ucuzdur...
    sivillce problemin varsa onun cilt temizleme suyu var onunla birilkte kullanmanı da tavsiye ederim...niya dermanın zararını hiç görmedim duymadım da ama sonucta dogal değil kullanırsan beyazlamak için çok uzun süre devam etme ara ara kullanmanın daha iyi olcagını düşünüyorum..
  8. 4 Ekim 2008
  9. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    ben beyaz tenliyim ama annem hafif esmerdir ve o rengini acmak için niyaderma diye bir krem var onu kullanıyor...gercekten etkili oldugunu düşünüyorum.cünkü annem iki gün üstüste bu kremi sürse hemen rengi açılıyor..bu krem aslında sivilceler için yapılmış bir krem..erkek kuzenim hatta su anda o kremi sivilceleri için kullanıyor svilcelerine etkili oldu gibi renginide inanılmaz actı...tabi o sivilceleri için kullandıgından düzenli kullandı...annemlerin aldıgı niyaderma-gece kreminormalde eczanelerde 8.5 ytl falan olmalı...ama daha ucuza almak istersen ulus saman pazarının orda derman eczanesi var o kremi gercekte bulan üreten eczane orda bırkac ytl daha ucuzdur...
    sivillce problemin varsa onun cilt temizleme suyu var onunla birilkte kullanmanı da tavsiye ederim...niya dermanın zararını hiç görmedim duymadım da ama sonucta dogal değil kullanırsan beyazlamak için çok uzun süre devam etme ara ara kullanmanın daha iyi olcagını düşünüyorum..
  10. 5 Ekim 2008
  11. KezoVare

KezoVare Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok açık tenliyim hiçç memnun deilm:1no2:.. çok hassas oluyo güneşe çıkınca kızarıyorum.. yaz kış güneş kremi kullandığım halde öff öff:çok üzgünüm:
  12. 5 Ekim 2008
  13. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu lanolin nerde bulunurr???
  14. 5 Ekim 2008
  15. foransys

foransys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aktarlarda bulabilirsin
  16. 5 Ekim 2008
  17. temmuziki

temmuziki Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olduğun gibi kal bence ne gerek var kız
  18. 5 Ekim 2008
  19. Beyhan__

Beyhan__ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kış gelince beyazlıyorum az bişey ama daha faslasını istiyorummmm:))