Ten rengini acmak için...

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve ridolf tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ridolf
  1. ridolf

ridolf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar ten renginizi acmak ve güneşten kaynaklanan lekeleri yok etmek için hangi ürünleri kullanıyoruz.Yardımlaşalım mı?İlk ben başlıyım ben oriflame in essentials serisinden cilt rengini aydınlatan fairness sabun ve losyonu kullanıyorum.Çok memnunum.Ayrıca optimal in leke giderici even out krem de cok etkili sizlerden gelen değişik ürünlerdeki tecrübelerinizi dinlemek hoşuma gidicek.Haydi pamuk eller klawyeye sırnaşık şey

2. 4 Haziran 2010
  3. ummahanasa

ummahanasa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uzun zamandır araştırıyorum işe yarayacak birşey bulamadım henüz :KK43:

4. 15 Haziran 2010
  5. ridolf

ridolf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok mu ummuhan dan baska tavsiyesi olan.Zaten oda benim gibi bişi bulamamış henüz...:KK1:

6. 15 Haziran 2010
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    elma sirkesi ve soda karışımı ...

8. 15 Haziran 2010
  9. ummahanasa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ten rengini açmak çok zor iş yıllardır araştırıyorum etkli birşey bulamadım henüz

10. 15 Haziran 2010
  11. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kose nin beyazlatici serisini kullaniyorum ozellikle maddi durumu iyi olanlar için unlu markalarin beyazlatici serilerini oneririm çunku melanin uretimini en aza indirgiolar. ben aslinda beyaz tenliyim ama bu yasima kadar kendimi hiç gunesten korumadim ondan yuzum boynum ve vucuduma gre çok daha esmer çok yuksek faktorlu bir kremle beyazlatici seri kullanin derim ben simdiden iki ton açildi sabahlari fark fark ediyorum ozellikle ama yinede gunes kremi kullaninca kizariyo yuzum ve eski haline donuyo ama daha kullanmaya baslayali 1 hafta olmadi birde bu aksamdan itibaren limon yagi kantaron yagi karisimina basladim hadi hayirlisi diyorum :KK70:

12. 18 Haziran 2010
  13. nilufert

nilufert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    oriflamın o seriseni bende aldım ama daha düzenli kullanmaya başlamadım.
    sonuç alan varmı

14. 19 Haziran 2010
  15. nerta

nerta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    madem konu açılmış bende bi başlık açacaktım ki açacam ilerde sizlerle paylaşayım dedim arkadaşlar hiç kimseden duymadim kendi deneyimimdir iyikide denimişim diyorum anlatamam size mutluluğumu bundan yaklaşık 20 gün önce yüzümde bi ferahlık hissetmek istedim ve yüzümü diş macunuyla yıkadım inanılmaz rahatlatıp temizlediğini farkettim sonucta ağzıma güvenle kullandığım birşeydi arkasından da yüzüme kırmızı kantaron yağı sürdüm ve yaklaşık 5 gün sonra farkettiğim yüzümün çok berrak oluşu say say bitmeyecek tabi :))) evet bayanlar diş macunu yüzümü harika temizliyor ferahlatıyor naneli oluşundan dolayı yüzümü gerdi bir ikincisi içindeki karbonat türevi karışımlar olduğu için tabiki ten rengimede etki etti kantarona gelince evet lekelerimi açtı en büyük mucizeside göz altımada sürmüştüm kırışıklıklarımın yok olmasıydı devamlı nemlendirmeme rağmen gitmiyordu çok ince mimik çizgilerim vardı ha onlarda gülmeden görünmeyen şekildeydi şimdi gülsem bile çok az belli oluyolar her gece yatmadan yüz temizliğimi diş macunuyla yapıyorum öle yıka durula o da bekletmiyorumm ardından kantaron iyice emin olmadan yazmak istemediğim için bu zamana kadar bekledim denemediğim hicbirşeyi tavsiye etmem sonucta cilt sağlığı önemli konu yapmak sizlere kalmış öpüldünüz

16. 19 Haziran 2010
  17. ummahanasa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yüze diş macunu sürmek ne kadar mantıklı bilemedim

18. 19 Haziran 2010
  19. nerta

nerta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ağzına alabildiğin kadar bebeğim en büyük örneği benim çok ama çok memnunum iyiki de yapmışım diyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.