Tencere ve Çatal Bıçak Takımı

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve damla_dila tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : damla_dila
  1. damla_dila

damla_dila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba,
    hisarın rıo metal tencere takımı ve milano model çatal bıçak takımını almak istiyorum kullananlar varmı ? Özellikle tencereyi metalmi yoksa plastik kulplumu almak gerekiyor. metal kulplu olanını çok beğendim ama kulpları el yakarmı acaba diye düşünüyorum.

2. 18 Ocak 2010
  3. cerenora

cerenora Balı kaymağı fazla kaçmış Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    metal kulpu ben çok kullanışlı bulmuyorum ne derlerse desinler ısınıyor. bir de tencere takımını içinde kocaman tencereler varsa alma. ilk zamanlar en çok küçük tencereleri kullanıyorsun..

4. 19 Ocak 2010
  5. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ben çeyizimdeki hem teflon hemde çelik tencereleri ve çatal kaşık bıçak takımını hisardan aldım.profilimdeki albümlerden bakabilirsin istersen. hisar ürünleri kalitelidir. bir de kulpları metal tencereler ne kadar el yakmaz deselerde yakar gibime geldiği için ben tercih etmedim.

6. 19 Ocak 2010
  7. damla_dila

damla_dila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    songa 84 tşk ederim çeyizlerin gerçekten çok güzel güle güle kullanmanı dilerim çeyizlerine bakarken pihilips in elektrikli süpürgesini gördüm bende ondan almak istiyorum nedersin ?

8. 20 Ocak 2010
  9. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

alabilirsin arkadaşım. ben tüm eşyalarımı alırken buradan çok faydalandım yani bu siteden. arkadaşların tavsiyesi çok işime yaradı. almış olduğum tüm eşyaları tavsiye üzerine aldım diyebilirim. henüz hiç birisini kullanmadım ama elektrik süpürgesinde en iyi marka dyson. fakat bu pahalı bir ürün. eğere gücün varsa bundan al derim. ama ona o kadar para veremem diyorsan benim gibi :) o zaman philips almanı öneririrm

10. 21 Şubat 2010
  11. irem85_09

irem85_09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de hisarın milona altın saten ve diamond line serisini almak istiyorum. ama hem altın kaplama hem de taşlı olunca fiyat iki katı oluyor normal modelin. sadece istiyorum yani, alamıyorum:) çok pahalı:KK43:

12. 21 Şubat 2010
  13. irem85_09

irem85_09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de hisarın milona altın saten ve diamond line serisini almak istiyorum. ama hem altın kaplama hem de taşlı olunca fiyat iki katı oluyor normal modelin. sadece istiyorum yani, alamıyorum:) çok pahalı:KK43: