Tenime göre hangi pudra ve farı seçmeliyim?

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Ocak 2007 başlatılmıştır.

28 Ocak 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar tenim koyu renk biraz kahve ve kumral rengine kaciyor hangi renk goz fari ve ruj kullanabilirim

2. 28 Ocak 2007
  3. SENACE

SENACE Guest

Bence pırıltılı olan farlardan, çok yoğun olmamak kaydıyla kullanabilirsin.
    Çok yoğun olanlardan değil, kendinden simli olanlardan. Far rengin krem - açık yeşil ya da pembe - açık gri olabilir.
    Ruj olayında çok belirgin renkler değilde, parlatıcı kıvamında olanlar seni hem hoş, hemde zarif göstercektir.

4. 28 Ocak 2007
  5. EU1

EU1 Guest

teskkur ederim herkezin yorumun beklerim arkadaslar opuyorum

6. 6 Aralık 2008
  7. damlasss

damlasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence ruj olarak şeftali ve açık pembe tonları ve parlatıcı şeklinde kullanabilrsn bunları far olarakta su yeşili uçuk pemde bunlar seni daha hoş gösterir cnm

8. 6 Aralık 2008
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Allık olarak ta pembe tonları yerine şeftali ve ya kahve kullanabilirsin bence, hafif kahverengi transparan parlatıcı rujla çok hoş durur.

10. 7 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

tenin koyuysa
    göz makyajını mavi ve yeşil gibi tonlarda yapma bence, çok sırıtabilir.
    kahvemsi tonlar hoş olur, altın renginden başlayıp kahveye gitsen mesala farla. aslında hafif sürersen yeşil de yakışabilir bence esmerlere.
    pudra tonunu alırken görevliyle seçmen lazım zaten.
    ruj olarak esmerlere şeftali rengini çok yakıştırıyorum ben. şeftali gloss mükemmel olur.
    allıkta şeftalide olabilir pembede olabilir. pembeyi çok hafif sürmen lazım ama, biraz bile abartsan sırıtır gibi geliyor bana. a.s.

12. 7 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

valla bence rol model olarak eva mendesi al kendine...koyu gozler..acık pembe rujlar...muthis seksi oluyor oyle...