Tepkiniz ne olurdu?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve kokoshatun tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kokoshatun
  1. kokoshatun

kokoshatun Guest

daha önce böyle bi konu açıldı mı bilmiyorum umarım yoktur... evt bayanlar erkek arkadaşınız nişanlınız eşiniz sizin giyiminize karışsa ne derdiniz? kolsuz giymeyeceksin dar giymeyeceksin kısa etek giymeyeceksin bikini değil mayo giyeceksin derse tepkiniz ne olurdu? ne giyeceğime ben karar veririm buna karışmaya hakkın yok mu yoksa erkeğimdir öyle giyinmemi isterse onu yaparım mı derseniz? ben karar veremiyorum erkek arkadaşım sürekli karışıyor onu giyme bunu giyme diyor ama ben istediğimi giyiyorum yine ama büyük bi kavga çıkıyor hatta bu aralar ayrılma sebebimiz olabilir çünkü onun düşüncesi ben senin erkeğin değil miyim neden beni tınlamıyorsun diyor? bana göre ise erkeklik o değil erkeğim olan bi insan karışmamlı diyorum ama neyin doğru olduğuna karar veremedim siz olsanız ne yaprdınız fikirleriniz bekliyorum

2. 7 Ağustos 2009
  3. EU1

EU1 Guest

onu giyme bunu giyme derler giyen olursada bakarlar
    hiç karıştırmam ben ne giyceğimi bilirim. :1closedeyes:

4. 7 Ağustos 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Zor konu..bu görüş farklılıkları ailevi yapıdan geliyorsa daha da zor..Dikkat ederim giyindiklerime ama tepkileri çok fazlaysa ben bi düşüneyim bu işi der köşeme çekilirim. Herhalde ilk aylarda gösterir zaten bu huyunu ben de ona göre karar veririm. Fakat bu taleplerin sonu kapanma teklifine dokunacaksa düşünmeme bile gerek yok.

6. 7 Ağustos 2009
  7. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    O zaman kendine bikini,askılı,etek giymeyen birini bul derim...Sevgilimse hayatımın sahibi o değildir..Ben nerede nasıl giyineceğimi bilirim,bana karışamaz..Erkeğinim ben nasıl sözümü dinlemezsin derse de,birlikte olmak birbirinin her şeyine karışmak anlamına gelmez der,kapıyı gösteririm..En tahammül edemediğim şey kişisel tercihlerime karışılmasıdır,böyle kıskançlıkları olan erkeği itici bulurum..

Son düzenleme: 7 Ağustos 2009
  8. 7 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

ya cnm tabi ufak tefek karışmasına laf etmem normaldir (göğüs çatalın çok görünmesin etek çok kısa olmasın ws), ama senin yazdıkların gibi bikiniye hayır mayoya ewet tarzı şeylere derimkiii hoooopp dur bakalımmyasakkelime sokakta gezmioz ya bikiniyle denizde hawuzda herkes aynı.. :umursamaz:

10. 7 Ağustos 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende abartıya kaçmıyacak şekilde giyinirim sonuçta benim eşim kalkıpta bunun için evimin huzurunu bozamam..
    ama burda eşten değil erkek arkadaşından bahsediyoruz,kardeş senin eşin değil yakının değil hangi hakla karışıyor niye müsaade ediyorsun burnunu sokmasına...

12. 7 Ağustos 2009
  13. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hiç hoşlanmam giyimime karışılmasından ben nerde ne giyceğimi kendim bilirim baştan göstercen kendini canım karıştırtmıcan:eek:lmaz eşim bazen karışır ama yine benim dediğim olurkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

14. 7 Ağustos 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir kere aramda resmiyet olmayan bir erkek benim hic birseyime karisamaz...bu bir...

Ikinciside bence oturakli olgun bir kadin yaninda erkek oldugu vakit giyimine zaten az bucuk dikkat eder.....hem kendi icin hemde yanindaki adam icin...
    Helede türkiye gibi bir yerde...bu tür konularda basinin belaya girmesi an meselesi malesef.:nazar:

16. 7 Ağustos 2009
  17. kokoshatun

kokoshatun Guest

kıskanç bi erkek hemde fazlasıyla bende dikkat çekiyorum ve bunu kaldıramıyor ve bulunduğumuz şehrin erkekleri yanında sevgilisi olana bile laf edecek kadar terbiyesizler o yüzden hadi eyvallah diyemiyorum ama evlendikten sonra bikini değil mayo giymemi istiyor bense fiziğim düzgün olduğu sürece bikini giymekten yanayım birlikte olalı 6 seneye giricez inş ben çok açıktım çok rahattım onunla birlikte olduktan sonra çeki düzen verdim kendime ama o benim değişmemi istiyor demiyor ki tamam sen elinden geleni yaptın sıra bende bende kıskançlığıma dur demeliyim hyr değil o erkek onun gururu var o yanında beni öyle gezidirp erkeklerin bana bakmasını gururuna yediremezmiş o zaman benim yanımda erkek diye durmasının bi anlamı yokmuş 6 senelik bi ilişkiyi bu sebepten dolayı son vermek ne kadar doğru bilmiyorum ben çok farklı düşünüyorum o çok farklı benim düşündüğüm gibi biriyle karşılaşmam ise çok zor neyin doğru olduğunu bilemeyecek kadar kafam karışıkkafamçokkarıştı

18. 7 Ağustos 2009
  19. kokoshatun

kokoshatun Guest

karışma işine en başında hata yaparak izin verdim nerden bileyim böyle olacağını... kötükedihüso