Ter derdi bitsin derseniz süper sonuç alabilirsiniz!!!

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve VOLVER tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : VOLVER
  1. VOLVER

VOLVER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SLm..
    Yaz günlerinde koltuk altının terlemesi bir dert heleki terin ıslaklığını belli eden renkte giyindiniz mi vay halinize...Size benim tavsiyem:Fa Rice Dry Roll-on
    Ben havalar ısındığından bu yana kullanıyorum. Alırken kokusu hoşuma gitmiştim ama kullandıkça daha da memnun kaldım, terlemenizi sıfır yapmıyor ama oldukça azaltıyor ve ter kokusu hiç bir şekilde duymuyorsunuz.Kullandığını parfüm veya deodorantı baştıracak kadar da baskın bu kokusu yok, yumuşak temiz bir kokusu var.Şidderle tavsiye ederim...
    Mis Kokulu Günlerrrr.....:nazar:a.s.

2. 24 Haziran 2008
  3. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    Gerçekten işe yarıyorsa alayım. Bide bir arkadaş adını hatırlayamadım adidasın sarı kapağını önermişti. Ben rolonlardan sonuç alamamıştım. Yılardır kullanmadım. pudralı stick kullanıyorum. o da kıyafetlerin koltukaltını bembeyaz yapıyor. Çalıştığım için akşama kadar dayanmıyor. ne yapacağımı şaşırdım.bugün gidip bir bakayım kokusuna merak ettim. umarım işe yarar. bi de tecrübe ettiğim şey kokusu yoğun olan ürünler kokuyu azaltıyor. :çok üzgünüm:

4. 24 Haziran 2008
  5. VOLVER

VOLVER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SLM...
    MİSPAPATYA...valla ben bunu 1 aydır kullanıyorum vede aşırı terlemeyi engellediğinden ve içinde pudra olmadığından senin bahsettiğin sorunlarla uğraşmıorum tavsiye ederim çok uygun zaten 4 ytl.olması lazım..bys

6. 25 Haziran 2008
  7. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    Sağol canım. en kısa zamanda alacağım.a.s.

8. 25 Haziran 2008
  9. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    size kesinlikle HIDRO FUGAL i tavsiye ediyorum...o kadar terleyen bi insandim,denedim...simdi terlemeyi unuttum...internetten arastirabilirsiniz...a.s.

10. 25 Haziran 2008
  11. gulan06

gulan06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben avonun rolonunu kullanıyorum yıllardır çok memnunum ter çıkarmıyor dışarı kıyafetler batmıyor ben avonun rolonlarını tavsiye ederimmmmmmmm

12. 26 Haziran 2008
  13. parlakkar

parlakkar ιη¢ι тαηє&#95 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım türkiyede satılıyor mu peki.... fiyatı ne kadar acaba.... bilgi verirsen

14. 26 Haziran 2008
  15. umutsuzca

umutsuzca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    185
    Ödül Puanları:
    93
    bende size REXONA MUSK ı öneririm acaip güsel bastırıyo ter kokusunu

16. 27 Haziran 2008
  17. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlaaaar! hepiniz bir başka ürün önermişsiniz ama şimdi bu kadar çok ürünün hangisini denemeliyiz acaba? hangisi bize iyi gelecek ter kokusunu ve ıslaklığı önleyecek. hepsini tek tek alıp denesek çok para. kafam karıştı valla!:bbo:

18. 27 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Ben geçen yıl fa'nın deo stickini kullanmıştım çok memnun kalmıştım.bu yılda ondan alacağım.tavsiye ederim.üstelik şeffaf kıyafetlerde iz bırakmıyorkokusu çok hoş akşama kadar geziyorum eve geliyorum hiç ter yok denecek kadar az bire çok uzun süre gidiyor mesela bana yaz boyunca yetiyor:icecream:.