Ter kokusuna çözüm arıyorum...Sweat End isimli sabunu kullanan var mı?

Konusu 'Terleme, İstenmeyen Kokular ve Çözümleri' forumundadır ve esohu tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : esohu
  1. esohu

esohu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben bu ter kokusundan dolayı çok rahatsızım eşim benden sırf bu yüzden uzak duruyor çok ama çok dikkat ediyorum günlük duşumu alırım asla tüylü bırakmam denediğim bazı şeyler var ama geçmiyor geçmiyor sweat end diye bir sabun var bunu kullanan varmı..

2. 19 Temmuz 2010
  3. lailamx

lailamx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    onu bilmiyorum ama çok terleyenler için koltukaltına enjekte edilen bi iğne var gerçi tıbbi müdaheleyi tercih eder misin bilmiyorum. terlemeyi azaltıyormuş

4. 20 Temmuz 2010
  5. shalott

shalott Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    klipsli ets için doktorlarla görüşsene? ben şimdi bekarım ve bu ter kokusuna çözüm bulmadan bir sevgilim olmasını bile düşünemiyorum. kokucam diye o kadar geriliyorum terlemeye başlıyorum =) göğüs cerrahisi doktorları bakıyorlar bu işe yanılmıyorsam. araştır bir canım.

6. 21 Temmuz 2010
  7. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    ets kardeşim yaptırdı çok memnun
    koltukaltını her gün sirkeyi pamuğa dök,güzelce sil,bakterileri öldürür
    5 dk.bekle
    kovaya da sirke ekle,o suyla yıkan
    zeytinyağlı sabunla ya da lavantalı sabunla duş al
    rexona çok iyi,ferah rol onlar felan kullan
    gün içinde bi kaç kez sür deodorantıbayanssulusmile

8. 31 Temmuz 2010
  9. ilitya

ilitya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    annem ki kendisi kozmetik hiç kullanmaz her gün gülsuyu ile temizleyim bebe pudrası sürüyor hem terlemeyi engelliyormuş hemde mis gibi kokuyor ..bende denedim gerçekten deodoranta gerek bile olmuyor

10. 31 Temmuz 2010
  11. peribalim

peribalim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canım merhaba.. sabunu duymadım ama dun ntv kanalında stopter diye bir urunun reklamı wardı teri anında kesıyormus ve kokuyu tamamen onluyormus.. bende cok sıkayetcıyım bu durumdan yuzum asırı terlıyor.. bı arastırdım netten kullananlar cok memnun yanı yorumlarda olumlu... bende almayı dusunuyorum netten sıparıs verecegım... bıde calıstıgım yerde bır abla var o da cok terlıyordu kız kardesı yurt dısından bu urunu getırmıs adıda aynı oda cok memnun...

12. 31 Temmuz 2010
  13. ufunkitos

ufunkitos benimadimkirmizi.blogspot Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ben deotakı kullanıyorum öneririm, yalnız şöyle bir şey var terlemeyi engellemiyor ama kokuyu ortadan kaldırıyor. Kozmetik ürün satan yerlerde,marketlerde ve eczanelerde bulabilirsin fiyatı da 6-7 tl sanırım. terlemeyi engellemek zaten iyi bir şey değil. nasıl bir şey olduğnu merak edersen diye fotoğraf da koyuyorum

14. 31 Temmuz 2010
  15. Pen_Swan

Pen_Swan eLite women Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Rexona oldukça başarılı bir marka..
    Roll-on ve deodorantını kullanmanızda fayda var.

16. 9 Ekim 2010
  17. berendenize

berendenize Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım
    sweat end ter önleyici ürünü kullandım yazmak ıstedım gerçekten güzel bir ürün fakat geçen gün yeni bir ürün gördüm ve aldım adı silver wet ter önleyici ve gerçekten mükemmel bir ürün tafsıye ederım etkısını hemen gösterdı 1 kere kullandım ve terlememi yok etti ve ayrıca bu site müthişmiş her aradığım konu burada var

18. 22 Ekim 2010
  19. PAPRIS

PAPRIS acı biber Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar,
    Benimde ayaklarımda aşırı terleme vardı. Dolayısıyla bütün gün ayakkabının içinde kalınca çok pis kokuyordu hiç misafirliğe gidemiyordum. Araştırırken eczanede 3,80 TL ye satılan KURSEPT kremi gördüm ve araştırdım. Ter önlemeye yardımcı iki krem varmış, biri TERKUR diğeri KURSEPT. Terkur, sadece terlemeyi önlüyor, kursept ise aynı zamanda antiseptik özellikli. Ben Kursept aldım, kullandım çokta memnun kaldım. İçindeki kağıdında el, ayak ve koltukaltı gibi bölgelerde kullanılabilir yazıyor zaten. İlk kullanmaya başladığında ard arda 4 gün kullanıyorsun sonra zamanla haftada 1 daha sonra 15 günde 1 kullanmaya başlıyorsun. Ben hem ayaklarım hem koltukaltım için kullanıyorum. Çok memnunum. Geceden kurseptimi sürüp yatıyorum, sabah işe giderken deodorantı sürdüğümde akşama kadar mis gibi deo kokusu kalıyor çünkü ter kokumla hiç karışmıyor. Herkese tavsiye ederim :)