Ter testi! yardım edın

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve moonsoon tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : moonsoon
  1. moonsoon

moonsoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    meraba arkadaslar 4 aylıkken bebeım bronşit olmustu ondan sora 2 ay arayla 3.sü gecen gun olmak uzere toplam 3 kere bronsıt oldu kızım en sonuncusu antıbıyotıkle gecmeığ ıcın doktorumuz bızı bır alerjı uzmanına yönlendırdı prof dr nermin güler çok şeker bı bayan sağolsun guler yuzlu nazik... bızden bır cok çeşit test ıstedı fakat ıclerınde bıde ter testi vardı cok garıbıme gıttı ılk defa duymustum eve geliğim gibi arastırdım bir tek kistik fibrozis adında bi hastalığın tanısı için isteniyomus bu test cok endiselendım aranızda bılen duyan varsa bana yardımcı olabılırmı pzrts gunu yaptırıcaz testtlerı o gune kadar ruhum cok sıkıntıda cok cok uzgunum neden böle bı test ıstedıı diye:KK43:

2. 21 Haziran 2010
  3. moonsoon

moonsoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bır kısı bıle cevap vermemıs kımsenın bılgısı yokmu?

4. 11 Temmuz 2010
  5. ayliiinn7

ayliiinn7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun inşallah sonucunuz normal çıkar bende defalarca yaptırdım her seferinde normal çıktı kola saat gibi bir alet takılıyo 10 dakikalık bir işlem sonuç 60 tan yüksek çıkarsa kistik fibrozistir düşükse korkmayın

6. 14 Aralık 2010
  7. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.Bilginize..

8. 22 Mayıs 2015
  9. cigdes

cigdes Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    Bizim bebeğimizin de 1. ve 2. topuk kanında değer yüksek çıktı. Kistik Fibrozis için 28 Haziranda ter testi yaptıracağız. Bugün çocuk doktorunda kontrolü vardı, durumdan bahsettiğimizde çok terliyor mu diye sordu sadece (anladığım kadarıyla bu da belirtilerden biri). Umarım çıkmaz Süreçle ilgili yaşadıklarımızı buradan paylaşırım sizlerle. Çok geçmiş olsun, Allah yavrularımızı korusun