Terazi 2010 Eylül Yorumu

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Birlikte olmak istediğiniz insanda aradığınız en önemli özellik arkadaşlık olgusudur ve bunu yaşayabileceğiniz biriyle tanışabilirsiniz. Bu ilişki önce böyle başlasa da, bir müddet sonra aranızda oldukça güçlü bir çekime dönüşebilir. Her ne olursa olsun bu sürecin anlamı yaşanan ilişkinin veya sürmekte olan ilişkinizle alakalı bazı aydınlanmayan durumların sürecek oluşudur.
  Ancak 25 Eylül sonrası yönetici gezegeniniz İkizlere geçtiğinde iletişim artmaya ve fikirlerinizi her iki yönlü olacak şekilde ifade etmeye çalışabilirsiniz. Aynı anda iki seçenek arasında kalabilir ve doğal olarak ne yönde karar vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Fakat bu süreçte Güneşin de İkizler burcunda oluşu tüm odak noktanızı yolculukların oluşturacağını ve değişik insanlarla bir araya gelmekten zevk alacağınızı söyleyebiliriz. Ve asıl önemli konu ise, 3 Eylül - 26 Eylül tarihleri arasında Merkür gezegeninin de son derece güçlü olduğu İkizler burcunda ilerlemesi dönemi çok daha fazla ilginç hale getirebilir. Bu durumu şöyle bir toparlarsak, bu sürecin son derece aktif, renkli, tutkulu, aşk ve cinsellikle dolu ve kendi içinde oldukça karmaşık etkiler altında söyleyebiliriz. Yalnız tümüne şöyle baktığımda sizin hisleriniz, paylaşımlarınız, iletişiminiz ve yaşayabileceklerinizden dolayı pek sıkılmayacağınızı söylemek mümkün olacaktır.

  Aşk evinizin yönetici gezeni olan Satürnün geri hareketinin bitecek oluşu, kendi kafanızın içinde aylardır sizi rahatsız eden, engelleyen bazı durumlarla ilgili gözden geçirmeleri yaptıysanız artık daha ciddi, sorumluluklarınızın farkında olduğunuz bir sürece girdiğinizi söylemek mümkündür. belki de yaşadıklarınızı gözden geçirip bazı konularda alışkanlıklarınızdan vazgeçemeyeceğinizi anlayabilir, ilişkinize bu etkili enerjiler altında devam etme kararı alabilirsiniz veya yaşamınızla ilgili genel anlamda daha mantıklı düşünmeye başlayarak son noktayı koyabilirsiniz. Fakat Mars gezegeninin pozisyonu bu konumda partnerinizin sizin üzerinizdeki hakimiyetinin oldukça güçlü olacağını göstermekte