Terazi Burcu Uygun Meslekler

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 7 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.193
    Ödül Puanları:
    438
    Sükûnet, denge ve adaletin gerekliği her alanda önemli rolleri vardır. Güzel sanatlar ve müzik denilince de akla Teraziler gelmelidir.

Kararlı olmayı başarabilir, tembelliği yenebilir ve yalandan kaçınırsa başarılı olur. Ortak çalışmalar için de tercih edilen kişilerdir. Ortaklıkları genellikle verimli olur.

Sanatçı, şair, müzisyen, heykeltraş, mimar, eksperlik, güzellikle ilgili konular, kozmetik sanayi, kuaförlük, berberlik, makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı da ideal mesleklerdir.

Hukukla ilgili çeşitli alanları, avukat, hâkim, diplomat, siyaset alanı, politika, sosyal uzmanlık başarılı olabilecekleri dallardır. Ticaret yapabilecek özelliklere de sahiptirler.

2. 3 Şubat 2007
  3. sewimli kiss

sewimli kiss Guest

Elif bek güzelim her mesleği yazmışsın ama çğretmenliği yazmayı unutmuşsun ben öğrenciyim allahın izniylede 2 sene sonra öğretmen olcam ve terazi burcundayım demek ki terazi burçlarından da öğretmen oluyomuş olmasada ben kesin olcam tabi yüce allahın izniyle :)

4. 23 Eylül 2007
  5. breakforlove

breakforlove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tipik terazi :KK70: aynı ebn heuehue

Son düzenleme: 11 Ağustos 2008
  6. 2 Ekim 2007
  7. BitliPufi

BitliPufi Guest

Sanatçı, şair, müzisyen, heykeltraş, mimar, eksperlik, güzellikle ilgili konular, kozmetik sanayi, kuaförlük, berberlik, makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı da ideal mesleklerdir.

Hukukla ilgili çeşitli alanları, avukat, hâkim, diplomat, siyaset alanı, politika, sosyal uzmanlık başarılı olabilecekleri dallardır. Ticaret yapabilecek özelliklere de sahiptirler.
    bunların dışındada daha ne meslekler var meslek dalları saymakla bitmez ben bi kaçına katılıyorum yapmak istedigim var aralarında ama sevmedigim işi yapıyorum 5 senedir ama alıştım para kazanınca seviyosun zamanla a.s

8. 14 Aralık 2007
  9. gxuxmxuxxsx

gxuxmxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Küçüklüğümde hep Avukat olmayı isterdim
    Ama kısmet değilmiş

10. 10 Ocak 2008
  11. EU1

EU1 Guest

moda ve tekstil alanındayım bende küçüklüğümden beri hep istemiştim ve oldu ama burcumla alakalı olduğnu düşünmüyorum pek.

12. 15 Şubat 2008
  13. teh-3

teh-3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende teraziyim aranıza yeni katıldım kimlikte herne kadar şubat dogumlu görüksemde 7 ekimde dogmuşum

14. 15 Şubat 2008
  15. bezgincik

bezgincik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben biliyordum bir yerde hata yaptığımı....meğer burcuma uygun değilmiş mühendislik....

16. 22 Mart 2008
  17. etiform

etiform Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de öğretmenlikte okuyorum kesinlikle öğretmen olabiliyorlar ama kesinlikle bu tanımlar doğru =) ben öğretmenliği kendi isteğimle seçtim ama resim alanında oldukça yetenekliyim, moda tasarım üzerinde özellikle yoğunlaştım bu sıra ve yaratıcı olduğumu iddia edebilirim.müzik kulağım da çok iyidir.Bence kesinlikle doğru tanımlar =)):dance:

18. 29 Mart 2008
  19. naughtyy

naughtyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Katılıyorum aynı durumdayız :)