Terazi Burcu ve Sağlık

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Terazi burcu böbrekleri yönetir. Dengeli ve duygusal olan Terazi'ler herhangi bir tartışma, kaza ve çeşitli olaylar karşısında ciddi rahatsızlıklara yakalanırlar. Terazi burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: uzun boylu, ince vücutlu, düz kahverengi saçlı, yuvarlak yüzlü, beyaz tenli, koyu renkli gözlü olurlar. Terazi'ler yapılı ama güçlü kuvvetli olmayan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın çabuk hastalanırlar. Soğuk algınlığına ve bulaşıcı hastalıklara yatkın, tüm hastalıklara karşı dirençsizdirler. Terazi burcu böbrekleri, omurga ve bel bölgesini yönetir. Romatizma ve sırt ağrısına neden olabilecek soğuk algınlıklarından kaçınmalı, kendilerini zorlamamalı bol bol dinlenmelidirler. Yeme-içme konusunda özenli iseler de ölçülü davranmalarında yarar vardır. Teraziler sessizce acı çekmez, çok özen isterler. Kötü bir hasta olur, hastalandıklarında herkesin haberi olmasını isterler. Hastanede yatıyorsa bütün arkadaşlarının ziyaret etmesine sevinirler. Kendilerine özen gösterilmezse hem içerler hem de huysuz olurlar.

Alıntıdır

Sağlıklı günler sizinle olsun :1hug:

Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 18 Aralık 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Hiçbir özellik uymuyor bana ya ...
    Tam tersi hasta olmam kolay kolay , olursam da sessiz sakin geçiririm...

4. 18 Aralık 2008
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Belikide yükselen burcunun bir etkisi vardır
    benim burç aslan valla uydu kaydirigubbakcemile3

6. 23 Ocak 2009
  7. rapuzel

rapuzel pırlanta Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben teraziyim vee cok sasırdım cok benzer yonleri var hastalandımmı herkez yanımda olsun isterim yapılıyım ama guclu degilim