Terazi burcuyum ve biri canm skt?

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve Fountain tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Fountain
  1. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar ben 26 yasındayım ust komsumuz 34 yasında evlı ıkı cocuk annesı daha oncekı gunlerde bana yasın gecmıs nıye evlenmıyosun dedı bu yastan sonra kımı begenıcen sevemezsın artık krıterler cogalmıstır 30 undan sonra evde kalırsın dedı bı tanıdıgım -var benle yasıt bekar dedı gecen gunde kızını ders calıstırmam ıcın gonderdı ok dedım calısmıyorum suan mat calısıtrdım sonra yıne geldı gecen gun burcumu sordu terazı dedım kadında yengec mıs terazı olupta normal bırını gormedım demezmı bı bılmıslık kadında annem 50 yasında o susuyo kadın konusuyo sankı aklı ondan alıcam ınsanlar neden bu kadar kot hıc yuzum gulmedı bu yonden arkadas olsun komsu tanıdık sankı sanssızım bı tek burda cok ıyı ınsanlar var ınanıyorum cunkı cok guzel sohbetlerım oldu o yuzden bu baslıgıda buraya actım benı sorarsanız bırıne yardım etmeden yapamam ıhtıyacı varsa eger uzulsun ıstemem kırıcı laf sevmem kadın daha neler dedı sustum ters degılım ama bı yere kadar bılıyomusunuz annem gıtmıstırde ben evının kapısını bıle gormedım hıc gıtmedım ust katta cunkı bu sadece bı ornek ısyerınde bıle fesat ınsanlar benı buluyo annemde dedıkı senı evlı kadınlar bıle cekemıyo kızım senı nıye kıskanıyolar guzellık gorecelı ama cogu ınsan oyle dıyo kıskanc ınsanlar fesat ınsanlar yuzunden ınsanlardan sogudum annem kardesım en buyuk sırdasım kotu bırı olsamda deseler gam yemem sadece ugrasıyolar bıktım cok uzun yazdım ama sınırım bozuldu umarım sıkmamısımdır morale ıhtıyacım var neden boyle oluyo benım gıbı bunları yasayan var mı

Son düzenleme: 2 Haziran 2009
  2. 2 Haziran 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.151
    Ödül Puanları:
    488

Ne burcusan burcusun.
    Söylücegi lafı resmen burca baglamış:mymeka:
    Herkes burcunun tüm özelliklerini taşıcak diye ne kanun var nede doga üstü bi durum söz konusu...
    Canım hiç kafana bile takma. Bu tür insanalrın söylediklerini kendine sorun edip kafanı boşa meşgul etme.
    Boşver salal gitsin:icecream:
    26 yaşında bekar cillop gibi kızsın..(görmesemde bilmesemde-tatlicadiarzu-)
    Eee bide buna bekarlık eklenince...(kıskanclık kelimesini kullanmak istemiyorum. Bayanlar arasındaki tabirini sevmiyorum:dilcikar: Hem cinsini kıskanmak ne banalkafamçokkarıştı)

4. 2 Haziran 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya burca görede iş yapanlara sinir oluyorum
    ayrıca insanın hayatta evlenmek ve çocuk sahibi olmaktan başka amaçları da vardır.o kişinin amaçlrı aynı zamanda sizin amaçlarınız olacak diye bişi yok..sanki hayat sadece evlilik ve çocuk.........

6. 2 Haziran 2009
  7. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.079
    Ödül Puanları:
    563
    Ben teraziyim şimdi normal olmuyormuyum acaba merak ettim :1shok:

8. 2 Haziran 2009
  9. Mermaid

Mermaid Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    34yasnda ıkı cocugu var onalrla ugrasıo emınım kocasıda kıl bırseydr..sende bekarsn rahatsn e bencede hossundur..bu tabıkıı cekememezlık .ben olsam anneme derdım o kadınal bır daha konustrmzdm..bnde senın gıbı 26 yasında ve bekarımm anasının karnından dogmadı bana ole dıyecekkk mıçarım vallaa...

10. 2 Haziran 2009
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.151
    Ödül Puanları:
    488

Bekar olanlar anormalmiş aba.-tatlicadiarzu-
    Sen normalsin korkmavereliniortakopuyorumnanaktan

12. 2 Haziran 2009
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    iyi de siz de desenize üstünez vazife olmayan işleri karışmak da sizin burcunuzun özelliği mi diye..

allah allah yaa..:nazar:

14. 2 Haziran 2009
  15. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    basit biri işte..ve etraftada bolca var böyle çöpten saptan şeylerle hayat geçiren parazit tipler..yapacak bir şey yok..hayatta kötü insanlarında var olduğunu kabul edip beğenmediğindede sınırı çekip görüşmemekten başka çare yok..bunlardan her yerde var,ve onlarsız bir yer bulmanında imkanıda yok.senin suçun olsun yada olmasın,onun özü zaten öyle..bende çok yaşadım benzer şeyler..takma,laflarını ver geç...:icecream:

16. 2 Haziran 2009
  17. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.079
    Ödül Puanları:
    563
    Bekar evli farkedermi hiç larisacım

Ne demek teraziler normal değil diye söylemiş birde

En uyumlu burçtur aslında ( misal ben ) kızdım şimdi kötükedihüso

18. 2 Haziran 2009
  19. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    annem zaen nıye sustun cvp vermedın bana da sus ısaretı yaptın dedı ben bısey deme dıye ısrar ettım ust komsu olmaz dedım ama annem durmaz normalde ama dıyo kı cıkmıycam bı daha ve delıkten bakıcam almıycam ıcerıye