Terazi Erkeklerine Nasıl Davranmalı ?

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

  29 Haziran 2008
  Konu Sahibi : EU1
 1. EU1

  EU1 Guest

  Kızlar, terazi burcu erkeklere sahip olanlar, erkeklerinize nasıl davranıyorsunuz?

  kıskandırıyor musunuz mesela, ya da hiç ilgilenmıyor musunuz?

  cok ilgilenip şımartıyor musunuz Çok üzgünüm çoook nasıl davranıyorsunuzzz
  bilgilenelimm
   
 2. 23 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 3. sweet_butterfly

  sweet_butterfly Aktif Üye Üye

  Katılım:
  20 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  19
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  bende çok merak ettim terazi erkeğine nasıl davranmalı?
   
 4. 23 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 5. selin_as

  selin_as mutluyum :) Pro Üye

  Katılım:
  19 Haziran 2008
  Mesajlar:
  5.802
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  148
  TERAZı ERKEĞı

  Terazi Burcundan doğan erkeklerin çok üstün tarafları buluan kimseler olduğunu tahmin edersiniz tabii. Bu burçdan doğan erkek zevkli, güzelliklere düşkün, hislere değer veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil, hoş bir tiptir.

  VERıLEN SÖZLER

  Bu erkek dürüst ve adildir. Verdiği sözleri tutmaya da özellikle dikkat eder. Karşılık olarakda sizden aynı şeyleri bekliyecektir. Ona söz verdikden sonra caymanız, bunu unutacağını sanmanız veya önemsememeniz çok kötü netice verir. Ayrıca sözlerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu erkek küfürden, bağırmakdan, sertlikden hiç hoşlanmaz. Böyle bir hareketiniz hemen kaçmasına yol açar. Bu yumuşak sesli, sakin tavırlı erkeğinhis yönü çok kuvvetlidir. Onun daima tatlı sözlere ihtiyacı vardır. Sözleriniz güzel, manalı, etkili, ince olmalıdır. Terazi burcundan doğan erkek iyi bir eğitim almasa bile güzel konuşmasını bilir.

  EN BEĞENıLEN ERKEK

  En beğenilen erkeklerin Terazi burcunda doğduklarını belirtelim. Bu hisli, güzelliğe düşkün, aşka önem veren tip, kadın ruhundan çok iyi anlar. Bu burçta doğanlarda çapkınlık dikkati çeker.

  KAFA

  Bu erkek, güzelliklere hayran ve konuşmasını bilen bir kadına bağlanabilecek bir tiptir. Onun yanında daima huzurlu, neşeli, sakin, güler yüzlü olacaksınız. Eğer çabuk sinirlenen, öfkelenen, bağırarak tartışan bir kadınsanız bu erkekden uzak durmanızı tavsiye edeceğiz. Yani erkek, " Ben bu kadının yanında olduğum zamanlar huzur duyuyorum," diyebilmelidir.

  KUSURSUZ TıP

  Bu erkek kafasındaki kusursuz tipin peşindedir. Bu arada kadının zerafeti de yeterli olmayabilir. Bu erkek asla obur değildir. Fazla iştahlı bir tipde sayılmaz belki. Ama güzel seçme yemekleri sever. Yani ona sunacağınız yemeklerin görünüşü güzel olmalıdır. Ondan önce kusursuz sofra kurmasını bilmeniz lazımdır. Siz kendi imkanlarınıza göre en fevkalade sofrayı kuracak ve yemekleri hazırlayacaksınız. Sonra gidip giyineceksiniz.

  Bu erkek bakımsızlıkdan çok sıkılır. Erkek kendisine itina ettiği için sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Bu erkekde tıpkı Aslan Tipi gibi kadının iyi makyaj yapmasını ve giyinmesini ister. Onun için kendisine boyasız bir yüz ve soluk suratlada gözükmeyin.

  Bu erkek paraya önem veren bir tip değildir. Onun için de zangin bir kadınla ilgilenmeye lüzum bile görmez. Bu erkek, çok kabiliyetli olduğu içinde sevdiği, kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir. Fakat onun boğa burcundan veya Yengeç burcundan olan bir erkek gibi maddeye bağlanacağını da ummamalısınız.

  Bu erkek, sizi sevdiği sürece mutludur. Ancak ihmalleriniz yüzünden onu üzebilir ve hayal kırıklığınada uğratabiliriz. O vakit gözü başka cazip kadınlara kayacaktır. Böyle bir erkeğin peşinde çok kadın olacağını da tahmin edersiniz tabii. O kısa süre içinde biriyle ilişki kuracak ve birden hayatınızdan çıkıverecektir. Siz ona kızamıyacak kendi hatalarınız yüzünden üzüleceksiniz. Bu erkek, ilişkileri ustalıkla kesmesini bilir. Bıraktığı kadınlar daima onu hatırlarlar ve işin garibi de bu erkeklerin aleyhinde konuşmazlar. Çünkü erkek gitmiş fakat eşsiz hatıralar bırakmıştır.

  www.kulkedisi.com/terazi_erkegi.htm
   
 6. 25 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 7. cosmopoli

  cosmopoli Nazar boncuğummm Üye

  Katılım:
  23 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.514
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  146
  Benim de eşim terazi,ölürüm ona yaaaa:))))))))
   
 8. 25 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 9. NiDaa

  NiDaa Guest

  terazi erkegi biraz dengesiz oluyor.nerde nasıl tepkı verecegı pek bellı olmaz o yuzden o sıze nasıl davranıyorsa sızde ona gore davranacaksınız demektır..
   
 10. 25 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 11. EU1

  EU1 Guest

  :CüvCüv: nidaaaa haklısın tatlımmmmmm aynennn katılıyorummmm nasılll davranıyosaaa ona gore davranmalıııı :enbuyukkk:
   
 12. 25 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 13. sevdam128

  sevdam128 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  10 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  59
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  çok yüz vermicen hemen şımarıyolar:)))
   
 14. 25 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 15. Aysos

  Aysos Aktif Üye Üye

  Katılım:
  29 Haziran 2008
  Mesajlar:
  76
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  ben nedense terazi erkekleriyle anlasamiyorum. Herseyi mükemmel ve kusursuz istiyorlar. Bir de hersey için izin alinmasini istiyorlar :eek:klava:. Hala çözemedim çözmeye de niyetim yok :1closedeyes: . Benden uzak dursunlar yeter... yasakkelime. Ayrica merak ediyorum aralarinda istisnalar var mi diye :1rolleyes:
   
 16. 26 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 17. masal

  masal Guest

  öncelikle neşeli ve espirili olacaksın terazi erkeğine karşı. kapris yapmıyacaksın fazla..sonra sinirliyken asla ama asla üzerine gitmeyeceksin. fazla hassastırlar kırıcı konuşmayacaksın..en önemliside fazla ilgi gösterip korkutmuycan adamı :KK46::KK46:
  şöyle bir baktımda ne zormuş bu burcun adamı ya, allah kolaylık versin:))
   
 18. 26 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 19. EU1

  EU1 Guest

  çook üstüne düşmiycennn, hepp neşeli tatlı ve komik olucakksınn, erkeği üzmiycennn ama kendini çekmeyi de bilicennn,
  buuu kendini çekmeyi bilme şıkkı da en zoru ve enn manasızı aslındaa,
  bır de kendını cekınce ona da sinir olup kızabiliyorlaarr uhuuuu zorlar çok
  kafamçokkarıştı