Terazi İle Kova Uyumu

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Bu ilişkiye evet diyoruz. Kova sizin için biçilmiş bir kaftan! ıkinizde iletişimci olduğunuz için uzun sohbetleriniz, canlı tartışmalarınız olacaktır ve yeni fikirler ortaya çıkacaktır. Her ilişkinin olduğu gibi bu ilişkininde pürüzleri olacaktır. Kova burcu özgürlüğüne düşkün, yakın ilişkilerden kaçan bir kişidir. Siz ise evlilikten yanasınız. Siz ilişkinizin ciddileşmesini beklerken Kova'nın bu konudaki uzaklığı sizi çıldırtabilir. Sabırlı olmalısınız., temelde birbirinize çok uygunsunuz. Siz ince zevklere sahip zarif bir kişisiniz. Kaliteli, hoş restoranlardan hoşlanırsınız. Kova ile parkta oturup güvercinlere yem atmaktan ya da köftecide akşam yemeği yemekten zevk almazsınız. Kova'yı anlamaya çalışın, o parasını pahalı restoranlara harcayacağına yeni bir bilgisayar almayı tercih eder. Kredi kartınızı çıkarın ve ona neler kaçırdığını gösterin. Onu tamamen değiştiremezseniz bile yönlendirebilirsiniz. Siz aşık olmadan önce arkadaş olmak istersiniz. Kova'da bunu kabul edecektir. O, sizin en iyi dostunuz olabilir. Kova oyuncudur ve yatakta yeni şeyler denemeye bayılır. Bazen tutucu olabilen Terazi, Kova'nın bazı fikirleri ile şok geçirebilir. ıyi huylu ve esnek bir yapınız olduğundan ona uyabilirsiniz. bu aşka şans tanıyın! Başlangıçtaki farklılıklarınıza rağmen aslında birbirinize çok uygunsunuz.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
    alıntı

Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 31 Mart 2009
  3. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    paylasım için tesekkürederim eşim terazi ben kova yazılanlaın coguda beraberliğimizi onaylıyor...

4. 22 Temmuz 2009
  5. mybaby_angel

mybaby_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde eşim kova ben teraziyim kesinlikle çok uygunuz birbirimize

6. 30 Temmuz 2009
  7. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim esiminde burcu kova ama özgürlüğüne cok düskün olması ve romantiklik hic yok

8. 14 Ağustos 2009
  9. arkadaşlarımdan kova olanlarla inalımaz anlaşıyorum.hatta dostluk kuruyoruz.kovaların yeri apayrı

10. 16 Ağustos 2009
  11. sifa34

sifa34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı fikirdeyim kova erkeklerini terazi kadınları çekiyor buna inanıyorum karşıma çıkanlar hep kova burcu idi eşimde kova yazılanlarla birebir uyumlu meslekte bilgisayar olunca tam tutuyor .

12. 16 Ağustos 2009
  13. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    sevgılım eskı demeye dılım varmıyo ama oda kova ama yemek yemek gezmek hepsınden hoslanırdık ama bırtek su mesafelerı asamadım gıdemedım ıste offf yıne taze anılarıma gııttım zaten butun gun uzuluyorum

14. 16 Ağustos 2009
  15. sifa34

sifa34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sıkma canını böle si hayırlıdır daha karşına ne kovalar çıkar ben 14 kişiden teklif aldım burçlara merakımdan ya sordum yada dogum tarihlerinden bakmıştım 12 si kova burcu idi bu tesadüf olabilirmi :KK70:

16. 24 Eylül 2009
  17. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de kova bulucam kendime karar verdim:)

18. 4 Eylül 2010
  19. freyja

freyja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kova burcu sevgilim olmadı ama çok arkadaşım oldu gerçekten uyum süperboshayallersmile