Teraziler Erken Yaşlanıyormuş

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve elmaninsapiarmutuncekirdegi tarafından 23 Mart 2008 başlatılmıştır.

23 Mart 2008
    Konu Sahibi : elmaninsapiarmutuncekirdegi
  1. terazi kadınları güzellikleri ile meşhurdur genelde.kemik yapıları ve vücutları,yüz şekilleri genelde çok güzeldir.ancak bi gerçek var arkadaşlar.teraziler hayatları boyunca hep adil davranmaya çalıştıkları için hatta hak ve adalet uğruna başkalarını bile düşünüp onlar için uğraştıkları için diğer burçlardan daha erken yaşlanıyolarmış arkadaşlar.kendimizi daha ferah ve biraz da vurdumduymaz tutmak zorundayız.ne dersiniz:sm_cool::sm_cool:

2. 26 Mart 2008
  3. gkcylmz

gkcylmz Guest

evet bencede biraz vurdumduymaz olmamız lazım bende beni hiç ilgilendirmeyen meseleler için üzülüyorum sinirleniyorum.

4. 30 Mart 2008
  5. LadyBaltimore

LadyBaltimore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben istemiyorum erken yaslanmak ama nasil olacak kafaya takmadan herseyi onu da bilmiyorum :))

6. 4 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar gerçekten başkalarına yapılan haksızlıklarada dayanamıyorum ne kadar adaletsizlik var şimdi bu durumda bile yani biz insanları düşünürken onlardan daha çabuk yaşlanacağız :KK43:(((

8. 5 Nisan 2008
  9. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Terazi kadınlarının erken yaşlandığına katılmıyorum. Canlı örneği bendeniz, kim görse sonradan yaşımı öğrendiğinde hiç göstermiyorsun derler. Üzülmeyin terazi kızları biz yaşlanmayız ve yaşımızıda göstermeyiz.

10. 29 Nisan 2008
  11. EU2

EU2 Guest

Benim aşkım terazi=) Kendisi benden 6 yaş büyük ve sarışın doğal olarak çabuk yaşlanması normal=) Yavrum 26 yaşında ve şimdiden gözleri kırıştı.

12. 29 Nisan 2008
  13. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    keşke vurdumduymaz olabilsem ya en ufak bi meselede bile kendimi hemen o meselenin içinde buluyorum :S
    ama ben erken yaşlanmak istemiyorum banane :KK43:

14. 29 Nisan 2008
  15. accoustic

accoustic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaaaaaaaaaaa zaten yaşlancas dimi boş wer takmayınnn

16. 8 Temmuz 2008
  17. Lys

Lys Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    :)) bir terazi kadını olarak derim ki;..yengeç erkeklerinden uzak durun,,erken yaşlanma konusunda size rekor kırdırabilirler:) güldüğüme bakmayın çok ciddiym:))

18. 8 Temmuz 2008
  19. tugis

tugis HUYSUZ VE TATLI KADIN:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herşeyi dert etmemizden oluyor yaşlanma illede kırışıklık değilki :KK43: belimiz bükülüyor,dişlerimiz dökülüyor,saclarımız dökülüyor.hep terazi olmaktan gurur duydum ama ahh vurdumduymaz olsaydım diyorum bazen.herşeye otur ağla hafif parmak ucuyla dokunsunlar ağlıyorum başkalarının derdini derdim ediniyorum.haksızlık yapan annemse pat dogruyu söylüyorum tabii oda bana kırılıyor eee o zamanda pişmanlık duyup üzülüyorum.ne olacak biz terazilerin bu adalet bu duygusallıkgı.. tabiiki yaşlanacagız. ama yavaş yavaş değil kızlar aniden yaşlanacagız bizler:KK43: