Terazilerin En Büyük Ortak Özelliği Bence Bu.. Sizce ?

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve serenn tarafından 9 Haziran 2007 başlatılmıştır.

9 Haziran 2007
    Konu Sahibi : serenn
  1. serenn

serenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tatlicadiarzu terazilerin en büyük ortak özelliği bence unutkanlık. şöyle bir dikkat ettim de hem kendime hem de eteafımdaki terazilere, hepimiz unutkanız sanki. ben mesela her gittiğim yerde bişeyimi unutmadan yapamam. hele özel günler, tam bi başbelası. yakında kendi doğumgünümü unutucam:sm_cool:

2. 9 Haziran 2007
  3. pinarrrrr

pinarrrrr Guest

ahhh teraziler yokmu sizleri çözmek çok zor..benim arkadaşımda terazi burcu ve çok unutkan..ayrıca sözleri pek güven verici olmuyor yani anlattığı şeylerde mutlaka bir sölediği birini tutmuyor..sanırım buda unutkanlıktan dolayı..
    ama terazilerle anlaşmak çok güç....

4. 9 Haziran 2007
  5. bera-berrak

bera-berrak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın,ben de unutkanım(gerçi özel günleri pek unutmam :);ama terazi burcunun "kararsızlık"özelliği bende daha belirgin ...maalesefbenneyaptımki

mozzy bunu beğendi.
  6. 9 Haziran 2007
  7. tuluat

tuluat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla doğru billahi doğru :))) Eşimde oğlumda terazi... Eşimin unutkanlığı hiç burçda yoktur eminim. İnşallah kuzumun geleceği babasına benzemez :)))

8. 11 Haziran 2007
  9. serenn

serenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    terazi hava grubundaki burçlardan biri ya, aklımız havada galiba. unutkanlık bundan kaynaklanıyor olabilir sırnaşık şey

10. 11 Haziran 2007
  11. masal

masal Guest

çevremdekiler bana boşuna kızıyorlar işte, bende suç yok şakkıdı
    hep bu yıldızlar yapıyor bize ne yapıyorsatatlicadiarzu

12. 22 Haziran 2007
  13. greener

greener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anlaşması güç insanlar olduğumuzu düşünmüyorum ama kendi adıma konuşmak gerekirse tek bir laftan veya hareketten bile gıcık kapıp o insanla arama mesafe koyarım.bu huyum burcumdan mı kaynaklanıyor başka şeylerden mi işte onu bilmiyorum

14. 23 Haziran 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Bende Teraziyim Ve Daima Herşeyin En Iiyisi Olsun Isteyen Bir Tipim Fazla Mükemmeliyetçiyim Yani, Ayrica Kararsizlik Aldi Başini Gidiyoo Zaten Hiç Karar Veremem Etrafimdakilere Danişirim Fakat Yine Kendi Beğendiğimi Alirim Veya Kendi Düşüncelerimi Uygularim .

16. 23 Haziran 2007
  17. VENUS_

VENUS_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Unutkanlık? evet doğru unutkanım .. :))) Çünkü ben bi teraziyim...

Terazileri herkes anlayamaz.. Kararsız gibi görürsünüz... ama o herşeyi ölçüp, biçip, TARTMAKLA meşguldür... Ve bir kez karar verdi mi.. asla geri dönmez..... Bir dediği bir dediğini tutmuyor demiş bir arkadaş... farklı bakış açılarından bakmasıyla ilgilidir... her zaman değişik açılardan bakar olaylara TERAZİ... kafanızın karışması bu yüzdendir... kendi içinde ikilemleri vardır.. taa ki dengeye oturtana kadar...

Ve Terazi çok özel bir burçtur... Kendi burcum diye söylemiyorum laelaelaelaelae

hayatingidikladigikiz bunu beğendi.
  18. 22 Temmuz 2007
  19. ceku

ceku Yeni açmış bir çiçek Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    163
    Unutkanlık değilde kararsızlık ve mükemmeliyetçilik baskın bende
    Mükemmeliyetçi olmam yüzünden hiç mutlu olamıyorum eksik yaptığım bi işten zevk alamıyorum ne olcak benim sonum :1no2: