tercihimi nasıl yapmalıyım kızlar???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve bayan1903 tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bayan1903
  1. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar sorunum şu ki benim 2.5 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşımla aynı okul aynı sınıf aynı sıra ve aynı dersanedeydik biz...
    derslerimiz de çok çok güzledi bu sene össye girdik bu hafta son sınava gireceğiz
    erkek arkadaşımk konyalı onun ailesi ikinci dönemin başında memlekete kesin dönüş yaptı erkek arkadaşım da bnm için burada kaldı yurt falan bir sürü zorluk çekti iki gün sonraki sınavdan sonra o ailesinin yanına dönecek ben 2.5 yıldır hiç ondan bu kadar uzun süre ayrı kalmayacağım
    onların aile işleri var ve o tercihini konyadan yana kullanacak
    aynı zamanda orada okuyacak ve çalışacak benim puanlarım tutarsa babamın ısrarları üzerine hiç istemesem de ist.u yazacağım mecburen ve puanım da yüsek gelecek ve büyük ihtimalle istanbul tutacak
    yani ilk sıraya ne yazarsam o tutacak
    ama ben konyaya gitmek istiyorum üni için bu durumu babama nasıl açıklayacağım bilmiyorum
    erkek arkdaşım da diyor ki tercih senin konyaya gelirsen burada sana yurt ayarlarız istrersen istanbulu yaz diyor ama o bnm için çok fedakarlık yaptı
    sizce konyaya gidersem hata mı yapmış olurum yani ne aypmalıyım hiç bilmiyorum
    fikrilerinize ihtiyacım var
    şimdiden teşekkürler...

2. 24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bayan1903
  3. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    niye ailenden ayrılasın ki? o da ailesinden ayrılmamış
    üstelik geleceğini düşün yüksek puan alıp daha iyi bir yere girebilecekken istanbulda sırf ilişkin için daha azıyla yetinme
    eğer sürmesi gerekiyorsa arada ülkeler olsa dahi sürer
    ama ya konyaya gitsen bile sürmezse?
    o zaman pişman olmaz mısın?
    ben olsam ailemle kalır istanbulda okurdum