Tere Tohumunu Deneyen Var mı?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve ceremino tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : ceremino
  1. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar aranızda tere tohumunu deneyen ve gercekten faydasını goren var mı? ben kullanmak ıstıyorum ama yan etkısı var mı yokmu bılmıyorum kullananlar yazarsa sevınırm

2. 21 Mayıs 2007
  3. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım zayıflamak için 1 cay kasıgı balla 1 cay kasıgı tere tohumunu karıstırıp ac karnına içiyormussun bende az once okudum baska bır arkadasmız yazmıs faydalı oldugunu yazmıs ama bılmıyorum

4. 21 Mayıs 2007
  5. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haaa bu arada ustune de bır bardak ılık su içecekmıssın

6. 21 Mayıs 2007
  7. angelike

angelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar tere tohumu bağırsakları bozuyormuş yalnız haberiniz olsun.bende alıcaktım ama hemoroid olduğu için bende vazgeçtim.dikkatli olun derim canlarım:KK66:

8. 21 Mayıs 2007
  9. Bonus

Bonus ¬Deniz gören evdeki teras ~~ Üye

Beğenildi:
    43.975
    Ödül Puanları:
    463
    tere tohumu mideye iyi gelmiyomuş.benim yengem kullandı hiç memnun kalmadı.başka kullananlarda ona memnun olmadıklarını söylemişler.bende vazgeçtim.:sm_confused:

10. 4 Haziran 2007
  11. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.Arkadaşlar burda başka biryerde var mı bilmiyorum...hepinize tere tohumunu öneriyorum...arkadaşlarım kullanmaya başlamışlardı ama ben biraz bekledim sonuç alacaklar mı göreyim die...süper bişey..yağlar müthiş şekilde eriyor...sabahları 1 tatlı kaşığı balla bir tatlı kaşığı tere tohumu yiyoruz üzerine bir bardak sıcağa yakın su içiyoruz...sonraaa...bye bye sevimsiz yağlar...bence siz de deneyin ben bugün başladım...yalnız guatr hastaları dikkat etmeliymiş...bilginize..

12. 4 Haziran 2007
  13. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım bu guatr hastaları derken,hipertiroid var,hipo tiroid var..Her ikisine de zararlı olamaz..çünkü birinde iyot lazım,birinde iyottan kaçmak lazım..Hangi gruba yasak?

14. 4 Haziran 2007
  15. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya çok özür dilerim okadarını bilmiyorum..geçen sabah ender saraç söyledi bunu guatr hastaları çok yüklemesin die ordan duydum...ama ayrıntısını bilemiyorum:eek:

16. 5 Haziran 2007
  17. Nilhan75

Nilhan75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben uzun süre önce kullandım bunu,burda da yazmıştım zaten.tadı iğrenç,o yüzden toz halinde ezilmiş tere tohumunu balla karıştırıp hap gibi yutuyodum .üzerine de 2 bardak sıcak su.ama bi süre soora midem kaldırmaz oldu,şimdi düşününce bile içim kalkıyo.fakat faydası var.yapabilene bravo diyorum!

18. 5 Haziran 2007
  19. hdincel

hdincel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar guatr olan kişilerde ciddi problemler yaşanıyor bu tip zayıflma ilaçlarında,öncelikle bi doktora çıkıp ne tip bi guatr yada tiroidinizin olduğunu belirleyin daha sonra bu zayıflama ilaçlarının etken maddelerine göre bi araştırma yapıp ondan sonra ilaca yada çeşitli bitkisel otlara-tohumlara yönelin.benden söylemesi aynı sıkıntıyı ben çekiyorum...