terk edildim, acaba geri döner mi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bellisimadonna tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bellisimadonna
  1. bellisimadonna

bellisimadonna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
    2 sene önce internetten tanıştık.Tanıştığımız günden beri evlilikten, mutlu bir yuvadan bahsediyordu.Yurtdışında yaşıyor.Buraya geldi ve tanıştık.Zamanla ailelerimizi de tanıştırdık.2 sene içinde beni haftada 1 kere ya da 10 günde bir kere arardı.Ben de sürekli olarak daha fazla aramasını ve daha fazla ilgi göstermesini isterdim.O da çok işi olduğunu söylerdi.Telefona yazdığım mesajlara pek cevap gelmezdi.Bana sürekli beni rahatsız etme,ben müsait olunca seni ararım derdi.10 gün sonra arardı:)) yani 2 sene böyle kavga dövüş geçti.Ben mail attıkça o beni rahatsız etme,mail atma derdi.Ama hep atardım çünkü kendiliğinden beni aramazdı.Sonra bir gün ben çok sinirlendim ve bunun böyle gitmeyeceğini söyledim.2 sene içinde defalarca bu yüzden kavga edip ayrılıp tekrar barışmıştık.En son mesajında bana "ilişkimiz bitti.Sebebi de bana baskı yapman ve rahatsız etmen.Artık hayatında ben yokum.Benden sana yar olmaz sakın beni bir daha arama rahatsız etme" vs vs "seni istemiyorum" yazdı.Ben çok üzüldüm.Ama madem istenmiyorum yapacak bişey yok dedim kendi kendime. Ona da kararın buysa saygı duyarım diye cevap yazdım.Karşılığında beni suçlayan ve davranışlarımı eleştiren bir cevap geldi.Ben tekrar bişey yazmadım.2 haftadır hiç bir şekilde görüşmüyoruz.Msn den ve facebooktan onu sildim.o da msn de beni engellemişti ama silmedi. Sonradan engeli kaldırdığını fark ettim. Ayrıca onun kızkardeşi beni öylesine aradı birgün.Ben de biz ayrıldık beni terk etti dedim.Onlar telefonda gorusmusler.Kardeşine telefonda benim hiç arayıp aramadığımı sormuş.Kardeşine ben ondan ayrıldım dememiş.İşin içinde sevgi var mı derseniz.Ben çok seviyorum onu. sizce bu olay bitmiş midir,bitmemiş midir?

2. 13 Ağustos 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım zaten arada mesafe var...seni istemedigini belli etmiş seni istemeyeni sende isteme...
    hem nedemek rahatsız etme flan yogunum canı istedigi zamanmı görüşcemiş..
    bence sakın arama geri dönmesinide bekleme..

4. 13 Ağustos 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    :nazar:

6. 13 Ağustos 2009
  7. Vildan

Vildan umutluyum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    vazgeç derim

8. 13 Ağustos 2009
  9. RooSE

RooSE Rabbime emanetsiniz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Deryama aynen katılıyorum canım onunla boşa zaman harcarsın ve sen üzülürsün..bırak gitsinnn:umursamaz:

10. 13 Ağustos 2009
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben erkek arkadaşımla aynı yerde okuyordum düşün ki biz deli gibi mesajlaşıyoruz ve biribirimizi 3-4 senedir tanıyıp çıkıyoruz telefonda saatlerce konuşuyoruz 2 aydır sinopta babasının yanında çalışıyo yğunluktan oda çok msj yazamıyor ama beni rahatsız etme falan demez hiç..
    Şurdan anla onun duyguları anlıkmış ve senin sevgin onda baskı yaratmış herşey bitmiş ona yük geliyorsun bence gayet açık ve net konuşmuş madem öyle boşver sende seni istemeyeni sende isteme!!

12. 13 Ağustos 2009
  13. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    inernetten adam çıkmaz derim :nazar:
    arama boşver bende kötü bir tecrübe yaşadım :KK43:

14. 13 Ağustos 2009
  15. sigunef

sigunef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bir yıldır uğraşıyorum böyle bir tiple ama dün son noktayı koydum
    benimki seninkinin aksine aradım mı niye aradın demez ama aramazda
    ayrılalım dedim mide böle saçma bir şekilde bitircekmiyiz der
    kimi insanlar farklıdır ama sevgi çok farklı bir şey
    ben dün sevilmediğimi anladım ve benim için bitti çünkü hiç bir şey değişmeyecek on yıl geçse de.
    seninki de benimkinin bir türevi senin ki biraz daha açık olmuş
    acı gerçek sevmiyolar
    evet uzun bir süre acı çekilcek ama olmuyosa da zorlamanın alemi yok
    geri dönermi demişsin evet geri dönüyolar seninkide döner ama dönüp dolaşıp aynı noktaya geliceksin bu yükü kaldırabileceksen bekle derim
    ama deyer mi ? tartışılır

16. 13 Ağustos 2009
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence ne uğraşmaya ne üzülmeye değer... bence ilişkiyi tek başına yaşamışsın arkadaşım... ne kadar yoğun olursa olsun yatmadan önce 2 dk da ayıramazmıydı sana... ya da ne demek mail atma , rahatsız etme... bir ilişkin varsa paylaşımlardan mutlu olursun...

kendine gerçek bir ilişki yaşayabileceğin birini bulmanı diliyorum ...

18. 13 Ağustos 2009
  19. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Ortada bir ilişki yokmuş zaten anladığım kadarıyla..10 günde bir arayan bir insan nasıl sevgili olur,yapmayın lütfen...Sevgi yok,ilgi yok..Yolunuza devam edin derim..:umursamaz: