Terk edildim ve onu unutamyorum...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve jelly_bon tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : jelly_bon
  1. jelly_bon

jelly_bon OffYineKapaliTümKapilar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle sunu söylemek istiyorum,ablam bu siteye üye,bende onun adiyla girdim.
    Bir derdim var paylasmak istedim,ablamda bana burayi önerdi,benim adimla gir dedi.
    Simdi,ben yaklasik üc ay önce erkek arkadasim tarafindan terk edildim,terk etme sebebi ise,benden artik bikmasiydi,bana karsi hala duygulari varmis ama artik bu iliski'den sıkıldıgını söyledi.Bende tamam dedim.Hemen yeni bir sevgili edinmis kendine,hemde onlari hergün üniversite'de görüyorum,kol kola geziyorlar.Bu benim canimi cok acitiyor,hayatimda asla yapmam dedigim seyleri yapiyorum,sigaraya basladim,ara sira alkol de kullandim.Cünkü bir anlik olsa bile onu bana unutturuyor,ama kendime geldigimde tekrar önu özlüyorum.Her gün her gece disardayim,arkadaslara takiliyorum,belki sosyal aktiviteler onu bana unutturur diye,ama olmuyor.Gece eve geldigimde,telefonu elime aliyorum,bilinmeyen numaradan onu ariyorum,sesini duymak istiyorum,ben susuyorum,tabi oda anliyor benim oldugumu,ve alay eder gibi,madem aradin,sen sus beni dinle,bana sevgilisini anlatiyor.Cok fena oluyorum.Her seyi denedim,ama unutamiyorum,derslerimi bile takmiyorum,icimden gelmiyor.Sanirim ona asigim,birlikteyken ona bu kadar asik oldugumu fark edememistim,ama simdi o olmayinca anladim,meger ben ona asik olmusum.Her sey güzel giderken,birden bitiverdi,neden bilmiyorum,zaten iliski hep ona göre yolunu aliyordu,o ne isterse o oluyordu,her zaman onun istedigi yaerlere giderdik,ona ne yapmak isterse onu yapardik,sanirim onu cok simartmisim bu yüzden benden bikti.Okuldan bir cocuk,bana acildi ve duygulari oldugunu söyledi,cok hos cok düzgün bir cocuk,üstelik yakisikli,bir cok kizin begendigi biri,ben onunla biraz zaman gecirdim,arkadasca,ama baktim ki olmuyor,ben bu cocuga sadece arkadasligimi verebilirim,sevgimi degil,simdi cok korkuyorum,ya bu böyle devam ederse,ya hayatima kimseyi sokamazsam,onu unutamiyorum olmuyor...Sizinde böyle deneyimleriniz olduysa lütfen bana ögütler verebilirmisiniz,nasil unuttunuz siz ?

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Haziran 2010
  2. 10 Temmuz 2009
  3. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    ne yazık ki birini unutmanın yolu başkasını sevmekten geçiyor :KK43:

4. 10 Temmuz 2009
  5. jelly_bon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    baskasina da benim gözüm görmüyor :KK43:

6. 10 Temmuz 2009
  7. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    biraz zaman geçsin canım. bırak zamana her şeyi. sonra karşına illaki başkası çıkacak hoşlanacağın. demek ki ötekisiyle yıldızın barışmadı. acın taze daha. kendine zaman tanı derim.

8. 10 Temmuz 2009
  9. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Unutursun canım,bu da gelir geçer.Unutamama ihtimalini bile düşünme :umursamaz:

10. 10 Temmuz 2009
  11. jelly_bon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 ay oldu,o cok mutlu benimse icim parcalaniyor,onu baska bir kizla görünce,dayanamiyorum,onu kizla görünce

12. 10 Temmuz 2009
  13. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    benimki de 1.5 yıl sürmüştü. :KK43: ama illa unutursun merak etme. karşına hoşlanacağın biri çıkana kadar.

14. 10 Temmuz 2009
  15. jelly_bon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilemiyorum,onu unutmayi cok istiyorum,aklimdan silsemde,gönlümden silemiyorum.
    Unuturum insallah bir gün,sanirim bi hayli zaman gerekecek bunun icin :çok üzgünüm:

16. 10 Temmuz 2009
  17. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    unut diyemem insan kendine söz geçiremez yapamaz...ama sende acının yanında hırsta oluşmuş terkedildin diye kendine yediremiyorsun...sanmasınki o insanın yüzü gülecek kimsenin üzüntüsü kimseye mutluluk getirmez.bir söz vardır'ağlayanın malı gülene kalmaz' sen sadece kendinle savaş.kendini sağa sola atıp içmek dağıtmak seni yıpratır baksana seni takmamış bile sence değermi bunları öyle bir insan için yaşamaya.he değse derimki savaş ama bitirmiş artık o seni kalbinde beyninde,gitmek isteyene dur denilmez...ben senin yerinde olsam onu takmam daha sıkı sarılırım hayatıma inadına gülerim...sende kendini toparla senin kendine değerin olmazsa kimsenin gözünde değerli olmazsın.bu acı seni öldürmediyse güçlendirsin!!! :1hug:

18. 10 Temmuz 2009
  19. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok dusunmemeye calis olumsuz bu olayi olumluya cevir..
    biliyorum cok zor ama kendini dusun derslerine ver kendini ickiye sigaraya degil kendini salarsan sadece kendine zarar verirsin..
    icin acisada onu sakin arama yaptigi terbiyesizlik caninin yanmasi onu dusunmen hosuna gidiyor ama yanina kalmaz onun sen merak etme...simartma onu zaten yeterince simarmis..
    hatalarindan ders cikart bir dahakine cok daha dikatli olursun..
    o senin sevgini hak etmemis karsina mutlaka sevgini hak eden biri cikacaktir..
    o hayatini yasarken senin gozyaslarini umursuyor mu?? hayir!!
    hayatina devam ediyor sende guclu dur karsisinda..
    inan ona degmez..cunku sevgine ve acina saygi duymuyor..
    boyle biri icin tek damla gozyasina degmez hickimse senden degerli degil emin ol...:1hug:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.