terkedenler,terkedilenler

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve zhr79 tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    benim basımdan da boyle bir olay gectigi icin artık daha fazla dusunur oldum boyle seyleri..aranızda mutlaka benim gibi terkedilenler vardır ama benim merak ettiklerim..terkedilen bayanlar ayrılma sebebi neydi karsı tarafın ve ayrılık sonrasında neler yasadınız(aradımı,unuttunuzmu,vs)..ve terkeden bayanlara bir sorum nedensiz yere bahaneler bulup terkettiginiz oldumu ve sonrası neler yasadınız..pismanlık vs

2. 18 Ekim 2010
  3. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.252
    Ödül Puanları:
    238
    Evet ben terkettim birini. Bahaneler uydurup terkettim hem de. Daha doğrusu tamamen bahane değildi. Ona aşık olmadığımı söylemiştim mesela ama araya başka bir erkeğin girdiğini söyleyemedim tabi. Başka biri mi var diye sorduğunda hayır demiştim. Bu yüzden erkeklerin de neler hissettiklerini ve ne yapmaya çalıştıklarını anlarım her zaman terketme meselelerinde. Aynı şeyleri ben de yaptım çünkü. Ve sonuç olarak çok fazla beddua aldım o kişiden. Ardından gerçekten korkunç hallere düşüp, büyük acılar çektim. :'(
    Aradan birkaç ay geçtikten sonra onunla tekrar iletişim kurdum. Yani diğer aşkımdan ayrılınca. :KK43:( Çok yalnız hissedip yeniden konuşmak istedim. Bunun içinde sevgi yoktu, aşk yoktu. Sadece boşluk vardı. Onun beni sevmesini, güzel sözlerini özlemiştim. Tekrar sevgili olmam mümkün değildi, iyi bir arkadaşlık istedim sadece. Fakat o hala bana aşıktı. Arkadaş olamadık. Yine koptuk. Şimdi görüşmüyoruz. Onu çok üzdüm. Böyle işte... Burda erkeklerin ardından edilen binbir türlü kötü sözü hakeden davranışların hepsini yapan biriyim ben de. Bu sebeple her zaman erkekleri suçlamak ve bunları onlara yüklemek doğru değil. Kadınlar da yapıyor bunu. Tabi sonunda bu kötü davranışlarımın cezasını en ağırından yaşadım. Hiçbir şey karşılıksız kalmıyor. Pişman mıyım? Hayır!

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ekim 2010
  4. 18 Ekim 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sen bunu yapmıssın seni yargılamıyorum ama cok acı birsey o kisiyide anlayabiliyorum cok iyi senin hayatın neticede ama keske yapmasaydın yada bundan sonra yapma yasatma bu acıyı kimseye

6. 18 Ekim 2010
  7. VivaLaJuicy

Beğenildi:
    2.252
    Ödül Puanları:
    238
    Zaten daha sonrasında bir başka erkek de beni çok fazla üzdü ve dersimi aldım. Bundan sonra asla bir erkeğe böyle bir şey yapmam. Ne kadar acı bir şey olduğunu iyi biliyorum.Çok kötü günler geçirdim ben de. Sonuçta sizi terkeden erkekler de benim gibi umursamaz büyük ihtimalle. Seven insan asla bırakıp gitmez. Bunu açıklamaya çalıştım ben yaşadığım şeye dayanarak. İnsanların görüp ders çıkarmasını istedim çünkü giden gidiyor, geri gelse de hayrı olmaz. Belki bir iki istisna çıkmıştır ama istisnalar da kaideyi bozmuyor. O yüzden gideni bırakmak lazım. Gelse de aşkla gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ekim 2010
  8. 18 Ekim 2010
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Bil ki; Giden dönüyorsa sevdiğinden değil, kaybettiğindendir aslında..
    bu soz anlatıyor ozaman herseyi

10. 18 Ekim 2010
  11. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim bu konuya gelmemem mucize olurdu..
    terkedilenler kervanındanım.. ama Tryamour u okuyunca acaba beni başkası için mi terketti sorusu düştü içime..

12. 18 Ekim 2010
  13. VivaLaJuicy

Beğenildi:
    2.252
    Ödül Puanları:
    238
    İyi bir insanı kaybettiğini anlayınca dönüyor, tabi o da boşta kalınca. Yoksa normal mutlu yaşamını devam ettirdiğinde geride bıraktığı o iyi insan kesinlikle aklına bile gelmez. Geldi diyelim, başka birini bulduğunda yine ardına bakmadan gider ve suratına bakmaz. (Genel anlamda yazıyorum yüzüne bakmaz derken. Herkes için yani.) Terketmiş biri böyle düşünür bence. Ki ben de böyle düşünmüştüm. :/

14. 18 Ekim 2010
  15. VivaLaJuicy

Beğenildi:
    2.252
    Ödül Puanları:
    238
    Kendimden örnek verecek olursam ben o insanı zaten bırakacaktım. Soğumuştum, sevmiyordum vs. Hayatıma başka birinin girmesi bu terketme sürecini hızlandırmış oldu sadece. Yani bırakması için ille de hayatında birinin olması gerekmiyor. Artık istemiyorsa, bir şeyler hissetmiyorsa yine gider.

16. 18 Ekim 2010
  17. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Erkekleri anlamak mucize gibi bişey yaa..
    benim sevgilim beni sevmediğini söyledi..sonra geri geldi gayet güzel vakit geçirdik birlikte..mutlu oldu sıkılmadı.. sinirlendirdim btirdi..
    ben bunu anlamıyorum sevmiyorsun af dileyip geliyosun..
    o kadar samimi ve içten neden davranıyorsun..
    yada ilk sevgilisi ben olduğum için mi sevgisinin ölçütünü anlamıyor..
    monotonluk girince bitti mi sanıyor ki.. offf

18. 18 Ekim 2010
  19. VivaLaJuicy

Beğenildi:
    2.252
    Ödül Puanları:
    238
    Benim yaptıklarımı yapmış sevgilin Smyl. Ben de çok sıcak ve içtendim beraber olduğumuzda
    ama bu ona aşığım anlamına gelmiyordu. İnsanın yapısını anlamak çok güç bence. Erkeklere indirgememek lazım. Ben anlayabiliyorum öyle erkekleri ve artık kimseye güvenmiyorum. Asla tamam bu iş oldu demiyorum. Daha dikkatli olacağız bundan sonra. Her şeye hazırlıklı olmalıyız. :/