Terkedildim'!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mervebuse tarafından 30 Kasım 2009 başlatılmıştır.

30 Kasım 2009
    Konu Sahibi : mervebuse
  1. mervebuse

mervebuse Guest

Bi ilişkim vardı 6 aydır birlikteydik onu çok seviyordum onunda beni sevdiğini zannediyordum tabi öyle görünüyorduda çok sorunlar yaşadık ama aşkımız hepsinin üstesinden geldi beni ölene kadar bırakmıycağına evlenceğimize yeminler ediyordu annemle tanıştı onunda ailesi biliyordu çok ciddiydik yüzük taktık kendi aramızda sonra sürekli kavga etmeye başladık işi mesleği okulu dersleri benim önüme geçmişti ve bu beni kıskandırıyordu benle daha çok ilgilensin istiyordum bunun yüzünden çok kavga ettik son olarakta onun mesleki geleceği için 1 haftalık yurtdışı gezisine inadım yüzünden karşı çıktım oda gidiceğini söyledi ve bizi bitiren bu oldu o sinirle yüzüğü verdim eline ve bitti..bugün 9 gün oldu onu defalarca aradım msj attım umursamaz davrandı dün doğum günümdü alışveriş merkezinde tesafüden karşılaştık gülümseyip geçti yanımda doğum günümü kutlamadı bile doğum günü mesajıda atmadı..o büyük aşk böyle bitmiş olamaz..bana asla olmycak gibi konuşuyor ama arkadaşına ve kuzenine ayrıldık bile demiyormuş ara verdik diyormuş ben onu seviyorum ama yaptıkları kendinden çok soğuttu diyormuş napmalıyım?sizce dönermi?onu çok seviyorum asla vazgecemem..üstünemi gitmeliyim kendi halinemi bırakmalıyım...ayrıca aynı dersanedeyz hafta sonları ister istemez görücez birbirimizi tavrım ne olmalı.._?

2. 30 Kasım 2009
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bitsin demis madem kendi haline birak üstelemek eger gercekten bittiyse ise yaramaz bence üzgün oldugunu göster ama üstüne düsme derim

4. 30 Kasım 2009
  5. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doğumgününü bile kutlamamış yahu arama bence
    umursamaz tavırlar içerisinde beyefendi

6. 30 Kasım 2009
  7. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sen üzerine gittikçe o çekecek kendini boşver arama artık bırak çok yormuşsun demekki hem onu hem ilişkinizi

8. 30 Kasım 2009
  9. mervebuse

mervebuse Guest

evet ben ısrar ettikçe dha çok uzaklaşıcak biliyorum ama tamamen gitmesindende korkuyorum kafam çok karışık bidaha mesaj atmayı düşünmüyorum ama dönermi diyede düşünmeden edemiyorum delirmek üzereyim!

10. 30 Kasım 2009
  11. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kardesim, üzerine gidersen daha da uzaklasir...kesinlikle böyle birsey yapma. Birak biraz göreceksin, eger seni seviyorsa arayacaktir. Biraz yalniz birak...tavrin ayni o ne yaptiysa öyle olsun derim...yanindan gecerken eger göz göze gelirseniz gülümse, veya merhaba, selam de gec...biraz konusma bakalim nolcak...sabret biraz

12. 30 Kasım 2009
  13. mervebuse

mervebuse Guest

evet sanırım öyle yapıcam ayrıldığımızdan beri eve girmiyor sürekli dışarda arkadaşlarıyla..alıyorum haberlerini..şimdi rahat davranmak bağlı olmamak güzel geliyor bence..

14. 30 Kasım 2009
  15. nesterin

nesterin Guest

sana çok zor gelecek ama aramamalısın..
    biraz zaman ver ikinize de..hem o da demiş ya ara verdik diye..sen de öyle düşünmeye çalış..
    erkekler ara vermeyi çözüm olarak görüyolar genellikle..
    ama döner bence için rahat olsun..

16. 30 Kasım 2009
  17. mervebuse

mervebuse Guest

banada ara verelim dese sorun yapmıycamkii...bana birdaha asla barışmıycaz gibi konuşuyo..

18. 30 Kasım 2009
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Seni istemeyeni sen hiç isteme..
    Salla gitsin..