Terletmeyen yastık ve kılıfı

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 21 Nisan 2008 başlatılmıştır.

21 Nisan 2008
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar,sıcaklar geldi çattı.Terlemeye başladık bile.Özellikle yattığımız yastıklar şimdi terimizle sırılsıklam olucak yine.Ya sizler nasıl yastık ve kılıfı kullanıyorsunuz,temizliğini nasıl yapıyorsunuz,kullandığınız yastıklar terletmeyen cinstense beni bilgilendirirmisiniz?senağlama
    Mesela slikon,elyaf terletir diye biliyorum,bir zamanlar arkadaşım makinada yıkamış eğri büğrü olmuş yastık...

Son düzenleme: 21 Nisan 2008
  2. 23 Nisan 2008
  3. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kuş tüyü yastıkları tavsiye edermisiniz,makinada yıkanabilir ve terletmez diye duymuştum.Bugün Tansaşta boncuk slikon ve kapitone yastık gördüm alırsam memnun kalırmıyım?Eşim çok terliyor,yastıklarımız pamuk. Oysa ben makinada yıkamak istiyorum.Lütfen yardımcı olun,boşuna para vermek istemiyorum....................

Son düzenleme: 25 Nisan 2008
  4. 29 Nisan 2008
  5. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    pamuk yastıklar terletmiyor üst üste kılıf tak benim yastıkta su anda üc tane var ter asla ğecmiyor ğecersede ikinciye geciyor onuda yıkıyorum cok sık olmasada. icindeki kılıf hic kirlenmiyor sürekli yastık yaptırmaktan daha iyi en sağlıklısı ğenede pamuk

6. 29 Nisan 2008
  7. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bellonanın dışı fermuarlı bir yastığı var, çok güzel üstüste kılıf geçirmekle uğraşmıyorsun.Çıkar yıka. Tavsiye ederim yani. Fiyatıda 15 ytl ... Git bi gör