termal masaj yatagı mucizesi

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve imran tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

29 Ekim 2009
    Konu Sahibi : imran
  1. imran

imran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güney korelerden ülkemize kadar gelen bi umut ışıgı.ben keşfedeli henüz bir hafta oldu ama vücudumda degişiklik oldugunu hissediyorum.günde kırk dakika yatıyosun ve yeşim taşından elde edilen alkali suyu içiyosun o kadar.
    anlatılanlar bana mantıklı geldi.sizinle de paylaşmak istedim.hiç bir yan etkisi olmayan bir alternatif.

şimdi size seminerde duyduklarımın birazını anlatacagım....

bu yatak vücudumuzun temel diregi olan omurgaya masaj yapıyor.omurgası saglıksız olan bir insanda ne tür hastalık ararsanız bulursunuz.bu yatagı özel yapan masaj yapmasının yanı sıra (ki sa mun sug) yani yeşim taşıdır.yeşim taşı mineral bakımından zengin bir taş.yeşim taşı ısındıgı zaman minerallerini etrafına yayıyor ve güneşin faydalı ışını olan kızıl ötesi ışınını vücudun 7 santim derinlerine kadar yayıyor.vucuttaki kan dolaşımını hızlandırıyor kas,sinir sistemini ve kemikleri güçlendiyor.rahimde bir kas oldugu için onuda tedavi ediyor.kistleri eritiyor.bu yatak sayesinde çogu kadın çocuk sahibi oluyor.......dediler.

merak ettiklerinizi sorabilirsiniz elimden geldigince yardımcı olaya çalışacagım.

bu yatakları denemek bedava isterseniz ömür boyu deneyin.

isim vermek yasak mı bilemedigim için vermedim

........MEDİKAL TERMAL MASAJ YATAGI

2. 30 Ekim 2009
  3. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim evimin yakınlarında öle bi yer var masaj yatağı tanıtım merkkezi gibi bişiy
    ne zaman önünden geçsem kadınlar yatıyolar acaba senin dediğinle ayynı şeymi
    bende gidip denesemmi rahimde gerçekten faydaı oluyomu

4. 3 Kasım 2009
  5. imran

imran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilemiyorum canım bir kaç tane daha böyle masaj yatagı varmış ama.
    sen bi git görüş zaten günlük seninerleri var dinlersin kafana yatmadı mı çıkarsın.kaybedecek bişey yok bence ben herkesin de gitmesini isterim ama kimse ilgilenmedi.
    herkes ne oldugunu bilmedigi kürleri otları alıp alıp içiyo zararı olurmu diye düşünmeden, bu öyle bişey degil yani daha güvenilir .hepsinden geçtim omurgaya masaj yapıyo öyle rahatlatıyo ki anlatamam.insanın sinirini stresini de alıyo.

belki bana inanmıyorsunuz ama gerçektende insanın agrılarını alıyo.ve ben işletme sahiplerinden degil yatagı kullanan insanlardan duyuyorum çok faydasını görmüşler.hatta kadının biri sadece bir hafta gelmiş o ay hamile kalmış.
    bir çok ilde var bu yataklardan bence gidin görüşün denemek zorunda degilsiniz.ama bir kere deneseniz bana hak verirsiniz.insan vücudundaki toksinleri bile atıyo bunu renginden de anlıyosunuz ve idrar söktürüyo, şişkinligi alıyo, zayıflatıyo yani herşeye faydası var.

benden söylemesi gerisi size kalmış.

6. 3 Kasım 2009
  7. cemen

cemen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba, bu yataga nasıl ulasabiliriz?

8. 4 Kasım 2009
  9. imran

imran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    canım şanslısın bursada 4 tane bayisi var. ertugrul gazi, sinan dede, dikkaldırım ve yeşil de sen nereye yakınsan sana oranın adresini yazayım.

10. 20 Kasım 2009
  11. imran

imran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar siz ne kadar yorum yapmayıp bakıp geçsenizde ben yine de anlatacagım.

ben polikistikoverliyim ve biraz fazla kilom var ve bu yatak sayesinde kilo vermeye başladım ama önce sıkılaştım bel çevrem 4 santim inceldi bacaklarımda aynı şekilde.şimdide yavaş bi şekilde kilo vermeye başladım.yavaş kilo vermenin altını çizmek istiyorum çünkü hızlı kilo veren o kiloları hızlı bi şekilde geri alıyo.

ayrıca kan dolaşımım hızlandı ve toksin atmaya başladım bunu idrarımın renginden anlıyorum, iyice koyulaştı çünkü.
    ve dahası bugün güney koreden getirilen bi mikroskopla onlar bunun adına mini doppler diyor damar yapımı gördüm.bu inanılmaz bişey, hiç bir hastanede böyle bişey yok.

ben size illaki gidin demiyorum ama farkı fark etmenizi çok istiyorum

(bu arada herkes bütün markaları vs. yazıyo demekki reklama girmiyo, e bari bende yazıyım. bu medikalin adı choyang arkadaşlar)

12. 20 Kasım 2009
  13. cemen

cemen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    imran teşekkürler tüm yazdıkların için, isim verdikten sonra ben internetten araştırdım. iletişim bilgilerine ulaştım.

14. 20 Kasım 2009
  15. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    peki ankarada varmı varsa nerelerde olduğunu yazabilirmisin

16. 21 Kasım 2009
  17. kkkk

kkkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben bu dediğn yatkların faydasını daha gçn duydm adet düznszliiğine fln hep ii geliomuş ama adapazarında varmı bilmiyyorum

18. 22 Kasım 2009
  19. imran

imran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim canım arkadaşım.:lepi: