Termal Sauna şort ve yelek kullanan var mı acaba?

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve hattori_ozx tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : hattori_ozx
  1. hattori_ozx

hattori_ozx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar. arkadaşımın önerisi ile termel sauna şort ve yelek sipariş ettim. bir kaç güne elime geçer sanıyorum.içinizde kullanıp memnun kalan veya kalmayan gerekçelerini benimle paylaşırsa çok memnun olurum. çünkü daha şimdiden pişman oldum hiç kullanan birilerini duymadımda. ilginize şimdiden çok ama çok teşekkürlera.s

2. 7 Ocak 2009
  3. hattori_ozx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar termal sauna şortum ve yeleğim yanında lut gölü tuzu ile birlikte geldi bu sabah. ben normalde yazın bile hiç terlemeyen biriyim ve terleyebileceğimi büşünerek sipariş emiştim iyikide etmişim tuzunu dahi sürmeden baya ısıtıyor şuan. üstelik birde egzersiz yaparsam kesin terleteceğine eminim.ayrıca bildiğiniz korse gibi vücudu acayip şekillendiriyor. ilk gün için yorumlarım bunlar bakalım birazda spor eşliğinde kullanınca olumlu değişimler yaşayacakmıyım. güzel haberleri paylaşmak dileğiyle:)

4. 16 Ocak 2009
  5. Zeynep_Nihal

Zeynep_Nihal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    ......

Son düzenleme: 25 Ağustos 2009
  6. 21 Ocak 2009
  7. hattori_ozx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nefret 34 bende arkadaşımın tavsiyesi ile aldım ve şuan pişman oldum ama bu pişmanlık kişisel bişey. ben hiç terlemeyen bir insanım hormonlarla ilgili bir sorunum olmamasına karşın.çokterletir diye düşünüyordum bu ürünü.ama malesef umduğumu bulamadım sadece çok az nemlendiriyor. ne kadar hareket etsemde dışarı çıkıp tempolu yürüyüş yapsamda nafile. ama herkeste aynı etkiyi göstermiyor emin olabilirsin. bende bu başlığı açtıktan sonra zayıflama desteği ürünler topiğinde bu konunun daha önceden açıldığını gördüm ve yorumları okudum.tabi ki olumsuz yorumlar var sende okuyunca göreceksin.ama olumlu yorumlarda çok fazla.sadece sana tavsiyem ürünleri her kullanımdan sonra yıkaman.ve tabi her kullanımdaan sonra duş alman ben tuzla birlikte kullanıyorum her kullanımda duş aldığım halde üzerimde fazla kalınca kızarıklıklar oluşuyo. umarım fazydasını görürsün ve sağlıkla kilolardan kurtulursun

8. 22 Ocak 2009
  9. hattori_ozx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın düzenli kullanmak şart ben kullanmaya başlayalı iki hafta oldu. terleme problemim yüzünden cazip gelmişti.dediğim gibi terletmeyince hayal kırıklığına uğradım tabi. evet diyette yapıyorum yanında sadece bir kilo verdim ama doktorumun verdiği ilaç sayesinde verdiğimi düşünüyorum. şuan 86 kiloyum ve haziranda mezuniyet balom var mezuniyetten sonrada nişan:) o yüzden hazirana kadar 65 olmak istiyorum ama bu gidişle imkansız görünüyor. sen o kadar kiloyu termal şort ve diyetlemi verdin. birde iki ayda mı verdin çok merak ettim. insanlar nasıl bu kadar hızlı kilo verirken ben yyerimde sayıyorum anlamış değilim. oysa metabolizmam hızlaansın die beslenme alışkanlığımı bile düzene koydum hareket ediyorum. yok yok yokbenneyaptımki

10. 22 Ocak 2009
  11. asrai

asrai Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sauna şort bende almıştım baya oldu düzenli kullandığım sırada alerji yaptı cildimde üstelik her giydiğimden sonrada yıkıyordum ama o sıralar bebek cildi gibi olmuştu bacaklarım ama bi incelme olmadı:KK43: tabi ben çok uzun süre kullanamadımda.şimdi başkaa bi yöntem deniyorum lahana yağını sürüp streç le sarıyorum üstüne şortu giyiyorum sanki işe yarıyor gibi :KK70:

12. 22 Ocak 2009
  13. hattori_ozx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asrai daha önce tuzla kullandığın içinmi alerji yaptıki. şimdi sardığın streç daha beter yapmasın benim bi arkadşımda streç yüzünden alerji olmuştuda:)umarım bu kez daha fazla faydasını görürsün

14. 22 Ocak 2009
  15. hattori_ozx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım ya.valla o tavsiyelerin çoğunu zaten yapıyorum kullandığım ilaç hafif ve bast bişey metabolizma için.bende kendimden umutluyum inşallah yaza kadar kurtulacağım bu dertten.cevabın için de çok teşekkür ediyorum ayrıca:)

16. 24 Ocak 2009
  17. asrai

asrai Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hemen hemen her aktarda var tatlım. streç terlemee yapıyor lahanada sıkılaştırıyor kendini kastıında bcakların nasıl olur ya öyle oluyor işte toparlıyor sanki

18. 6 Şubat 2009
  19. melancoliaa

melancoliaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar termal sauna şortu elbisenin içine giysek belli olurmu