ters bebek

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve seldakarahan tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : seldakarahan
  1. seldakarahan

seldakarahan Guest

merhaba kızlar nasılsınız ben 34.haftadayım bebegim hala ters duruyor başı yukarda doktor döner dedi dönmezse sezeryan dedi sizin bebişleriniz ne alemde onlara iyi bakın:KK46:

2. 5 Temmuz 2008
  3. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benim bebegimde 25 haftadan beri ters şimdi kafamçokkarıştı35 teyim döner diyolar ama belli olmaz dogum annındada döneni varmış inşallah öyle olur bizim kuzularımızda:KK46::KK46:

4. 5 Temmuz 2008
  5. Diloxsxum

Diloxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar 33.haftadayım uzun suredır ters duruyor bızım cımcıme..
    doktor doncek kadar yerı var ısterse doner dıyor ama hıc de nıyetlıgorunmuyor dedı..
    zaten sezeryan olacagım ıcın onemlı degıl dedı tutar poposundan ceker alırım dedı doktor:)

6. 5 Temmuz 2008
  7. sherry456

sherry456 Guest

valla benim bebişim 6. aydan beri tepe taklak duruyo.dogum pozisyonunu almış bekliyor.ama inanın bebek kanala girince yürümek bi hayli zorlaşıyor.hepimized allah kolaylık versin.

8. 5 Temmuz 2008
  9. dark elf

dark elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimki de dönmüyor,doğum pozisyonunu çok beğenmiyorsa, veya rahat edemiyorsa yine kafayı yukarı dikiyormuş, 35. haftadayım, nerdeyse 36 ya giricem, ve normal doğum istiyorum, benim cadı inşallah beni üzmezde döner aşağı

10. 6 Temmuz 2008
  11. vera

vera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen banada ters ve sezeryana hazırlıklı ol dediler..hayırlısı olsun ama inş normal olur

12. 6 Temmuz 2008
  13. dark elf

dark elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah, hayırlı olan neyse o olsun, ama dönersede hiç fena olmaz yani

14. 6 Temmuz 2008
  15. mervezeynepnur

mervezeynepnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bizim bebiş çoktandır döndü ama ben hala korkuyorum. çünkü doğum esnasında başı gelmeyebiliyomuş. siz de böyle bir şey duydunuz mu? bana saçma geldi. başı aşağıda iken nasıl oluyo da önce başka yeri geliyo. büyüyünce içerisi de dar oluyo ya. bilginiz varsa benimle paylaşın. inşallah normal isteyen bütün annelerin bebişleri başlarını aşağıya getiriler.

16. 6 Temmuz 2008
  17. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizim cadı da 32.haftada gittiğimizde dönmüştü.şimdi zırt pırt poposunu dikip duruyo burnuma :)
    mervecim dediğini ilk defa duyuyorujm cnm,dönmüş bebişin nsl önce kafası gelmez ki? sana kim söledi ki tatlım?

18. 6 Temmuz 2008
  19. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım benim bebekde en son 31. haftamda tersti. ondan çnceki kontrollerimde de hep ters görünüyordu. doktorum 36. haftaya kadar döndü döndü, dönmezse sezeryan için gün vericez dedi. ama ben normal doğum istiyorum yaa.. bakalım yarın kontrolüm var. kızım dönmüş mü merak ediyorum. hala ters olduğundan şüphem yok gerçi :KK43:((