Ters Rahim?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve cemilee tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cemilee
  1. cemilee

cemilee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaslar çok aşırı derecede sancım olduğu için doktora gittim dr fizyolojik olduğunu hiç bir sorun olmadığını söyledi ama sadece rahmin ağzı ters dedi bundanda olurmus galiba sancı sizdede varmı acaba rahmi ters olan düzeltilmezmi arkadasımda dedi çoçuk olusumda zorluk çekersin olmaz filan o yüzden korktum biraz bilgisi olan varsa benimle paylaşırmısınız şimdiden tsk ediyorumm herkese :bbo::bbo:CADIARZU

2. 10 Temmuz 2009
  3. ANTALYALIM

ANTALYALIM *EREN* (Annesinin Paşası) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet arkadaşım maalesef bu durum her 5 kadından 1de varmış..
    benimde yengeme böle bi teşhis kondu.
    oda çocuk istiyodu ve olmuyodu dr bu sebep demiş.
    muayene ederek düzeltmeye çalışmış(ama sanırım bu sende evlendikten sonra olabilecek)
    ve ilaç vermiş 2 aylık bi tedavi uygulayacakmış,bu şekilde düzelir demiş,bakalım inşl hayırlısı.

4. 10 Temmuz 2009
  5. bulut

bulut Allah büyüktür.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde doktor rahmimim ters olduğunu söyledi evet adet döneminde sancı yapıyor ama düzeltme diye biey olmuyor hamile kalmada da hiç bir şekilde güçlük yaratmıyor ben istediğim zamanda hamile kaldım Allah verdiktn sonra hiç bir sorun olmaz merak etme...

6. 10 Temmuz 2009
  7. cemilee

cemilee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederim duyarlılığınız için ama ne sancı yaa çok kötü oluyo anlatamam antalyalım galiba 5 ay sonra tedavi görmem gerekecek :)

8. 10 Temmuz 2009
  9. cemilee

cemilee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama inş bebekte sorun çıkmaz allahın izniyle allahım herkese tatdırsın anne duygusunu

10. 10 Temmuz 2009
  11. ANTALYALIM

ANTALYALIM *EREN* (Annesinin Paşası) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında dr ların teşhisleri bazen yanıltıcı olabiliyor tabi ama,dr benim yengemede bu şekilde hamile kalman imkansız değil,ama geçiktirir demiş!
    tabiki taktir Allahın o isterse olur,ama bi sorun varsa onuda görmezden gelemeyiz tedavi olmk gerekir..
    cemilee arkadaşım inşl seninkide düzelir ve ilerde bi sorunla karşılaşmazsın,bunu şimdiden kafana takma bence. inşl bi gün sende anne olucaksın:ecrin_bebek:

12. 10 Temmuz 2009
  13. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    benim annemde 2 yıllık evlilikten sonra bebekleri olmadığı için dra gittiklerinde rahim tersliği olduğunu öğrenmiş ilaç kullanmış ve düzelmiş tedavisi yok diye birşey yok sonra dr ona çamur gibi bi adet görceksin ve sonra gebe kalabilirsin demiş ve aynen öyle olmuş ilaç bitmiş çamur gibi adet olmuş ve ablama hamile kalmış sorun değil yani bu işinde tedavisi var.

14. 10 Temmuz 2009
  15. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benimde rahmim ters ama doktorlar sarışınlık esmerlik gibi bir şey olduğunu söyledi her hangi bir sorun yaşamazsın en fazla hamileliğin ilk bir kaç ayında ağrım olabileceğini doğumdan sonra rahmimin normale döneceğini söyledi ancak ben 4 yıldır çocuk sahibi olamıyorum bununda azda olsa bir etkisi vardır heralde

16. 10 Temmuz 2009
  17. cemilee

cemilee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar tsk ederim yorumlarınız için biraz rahatladım jadeyesim allah sanada bir an önce anne olmayı nasip etsin inş sağlıklı bir şekilde :KK46:

18. 10 Temmuz 2009
  19. ebixsxim

ebixsxim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım aynı sorundanızz benım adetımın ılk gunu olu sekılde yatıyorum ayıptr solemesı ılk gun ben ısal kusma karın agrısından oluyorum ve ben cok kotu gecıyo yanı anlatamm tarıfe sıgmaz :KK43:
    doktor gıttım bendede hıcbırsey yok tertemıs dedı fasenağlamakat rahmın ters oldugun agrı olur evlendıgınde dogumların kotu gecer dedı