ters rahimli ve pko li olup hamile kalanlar bana umut olun lütfeenn..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve raebzeh tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : raebzeh
  1. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canlarııımm beniiimm eminim ki benim gibi ters rahimli olanlar vardır..aslında benim rahmim düzgündü ..2 aydır gittiğim dr her gittiğimde rahmin aşırı dönük diyo hamile kalman zor diyo..bana aşılama öneriyo..22 haziranda hsg çekindim..bu ayda klomen kullandım yumoşlarım geç büyüyo..dr isterseniz aşılamaya geçelim diyoboshayallersmile..

ters rahimli olupta hamile kalanlar veya aşılama olanlar kaç ay denemeyle hamile kaldınız ve de pco olanlar..yardımlarınıza ihtiyacım var canlarııımmm..bana benim gibilere umut olun lütfenopuyorumnanaktan

2. 1 Eylül 2010
  3. mirage1983

mirage1983 Ikizanasi :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim rahimde geriye dönük ama bana kimse çok zor aşılama demedi hatta ben önerdiğim halde istemediler benimde henüz olmadı ama bi arkadaşım 2.aşılamayla hamiş kaldı rehim tersti onunda

4. 1 Eylül 2010
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba canım benim eltiminde ters rahimdi
    Dr onada aşılama önermişti 2 defa yaptırdı ama
    maalesef olmamıştı sonra tüp bebek düşünüyorlardı
    ama eşinini bir yurt dışı işi vardı ondan sonra diye karar
    verdiler o zaman bi rahattım beyin olarak der hep hatta
    eşi geldikten 10 gün sonra hamile olduğunu öğrenmişti hemde doğal yolla
    şimdi Allah bağışlasın 5 yaşında kızı rabbim işallah tez zamanda seni ve bizleride sevindirir

6. 1 Eylül 2010
  7. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sanırım dr dan dr a değişiyo..ben en iyisi başka bi dr daha görünmeden aşılamaya geçmeyeyim..çok sağol canım beniimm..inşallah sende güzel haberi tez zamanda alırsın canıımm..:Saruboceq::Saruboceq:

benim dr da aynısını söylüyo aşırı dönük diyo üstelik bide..çok canımı sıkıyo ..benim beyin hiç rahat etmiyo ki bi türlü serbest kalmıyo..bende mi eşimi göndersem bir yerlere:KK1:maşallah eltinin kızı baya büyümüş..Rabbim bağışlasın cümlemizin evladıyla birlikte..:Saruboceq::Saruboceq:peki ikinciyi istiyor mu ?benimde 4 yaşında kızım var aralıkta 5 yaşına girecek inşallah..ben ikinci için çabalıyorum..bu zamana kadar yoktu bu terslik..yaklaşık 2-3 aydır var bende anlamadım..çok sağol eylülcüm..

8. 1 Eylül 2010
  9. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım benimde rahmim geriye dönük...Bunu banada 2 dr. söyledi...Sorun olur mu hamile kalmamda dediğimde hayır dediler...Birde üstüne üstlük adetlerimde düzensizdi...Kimse bu halinle hamile kalamazsın demedi...Dr. sadece dediği 6 ay yumurta kontrolü yapacağız olmazsa aşılamaya geçeceğiz oda olmazsa seni tüp bebeğe yönlendirmek zorunda kalırız dedi...1 ay klomen kullandım olmadı ve dr. kontrolünü bıraktım...Vee kendiliğimden hamile kaldım...Biraz uzun bir aradan sonra kaldım ama olsun...Meleğm benimle ya o bana yetiyor...Rabbim senide fazla bekletmeden inşallah meleğini yollar göbişine...

10. 2 Eylül 2010
  11. Emanetci

Emanetci Rabbimin hediyeleri Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim rahmimde ters ama bundan 5 yıl önce 2 kere hamile kaldım düşük oldu ama düşüğün sebebi rahim yapısı değil onada eminim. ve doktorlarda asla sorun değil dediler. benim psikolojik olarak çocuğum olmuyordu. aşılamayla şimdi hamileyim ama kesinlikle ters rahim sorun değil ona emin ol

12. 2 Eylül 2010
  13. murebdu

murebdu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım benim rahmimde tersmiş.ama ben normal bir doğum yaşadım.ters rahimli olmak gebeliğe engel değil diye biliyorum.bazı kadınların doğuştan öyle olurmuş.

14. 2 Eylül 2010
  15. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canim ters rahimden korkma..cünkü bende engel degil diye biliyoru,..hatta dogum yapan arkadaslar bile var burda...
    pcosla bende savastim..ama pcosunda bi sürü degisik asamasi var..benimki belkide en zorundan biriydi,her türlü aksilik vardi cünkü...
    ama cok sükür 3.yumurtlama takibimde hamile kaldim..
    ilk 2sinde moralim sifirdi,inanmiyordum olmadi..ama sonuncusuna inanarak basladim...
    kendine güven,olacagina inan,stres yapma...
    insallah en yakin zamanda sende güzel haber verirsin

16. 2 Eylül 2010
  17. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    hepinize çok teşekkür ederim canlarııımm...Rabbim hepinize yavrularınızı sağlıklı sıhhatli kucağınıza almanızı nasip etsin..hepinize kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin Rabbim...amiiiinnn:Saruboceq::Saruboceq:çok haklısınız bana umut oldunuz gerçekten şimdi tedavime inanarak gidecem bugün kontrole inşallah..opuyorumnanaktanŞenizŞenizbireşy daha sorucam..ilişkilerden sonra dr um ya ayaklarını çok yukarı kaldır yada yüzüstü uzan baya yat dedi..sizler nasıl yaptınız:kedi:bu konuda da yardım ederseniz çook sevinirim kızlaarŞenizopuyorumnanaktan:nazar::enbuyukkk:

18. 3 Eylül 2010
  19. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146

İşe yaracaksa gönder valla :KK1:şimdi 2 ci için tedavi görüyor canım o da senin gibi rabbim herkesin evladını bağışlasın işallah mükün olduğu kadar takmayaya bak bence rabbim ol dedin mi olur üzülme bence boşuna