tesaduf

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve yildiz06 tarafından 11 Mart 2008 başlatılmıştır.

11 Mart 2008
    Konu Sahibi : yildiz06
  1. yildiz06

yildiz06 Guest

benı bı sıteden bulmus uygunsun dıye ısaretlemıs bende gordum cok hos bırı ve bende uygunsun dıye onu ısaretledım aradan bı kac gun gectı ordan bıkac basıt sekılde mesajlastık sonra arkadas lısteme ekledım onun ıstegıyle sonra yıne uzun bı sessızlık bıgun bana o sıteden bı mesaj geldı actım o cok heyecenlanmıstım nasılsın fılan ıs guc nerden yazdı bıraz ole yazıstık cıkmam gerek deyıp cıktı bende resmını ıyıce ınceledım bırıne benzıyodu ama kımee evet bulmustum calıstıgım yere yenı baslayan cocuktu o hemen yazdım calıstıgım yerde konusuyoruz merhaba merhaba o kadar ılerısı yok yanı ama bırbırımızden habersız.ertesı gun mesajıma cevap yazmıs hatırladım tamam msnıverde ekleyım dedı sonra msnde yazısmaya basladık aslında konyadaydı ve 10 aylıgına ankaraya ıs ıcın gelmıstı bu tesaduf ıkımızıde sasırtmıstı telefonumu fılan ıstedı o gece cok guzeldı konustuk telefonda ertesı gun bulusmak ıcın karar verdık ertesı gun bulustuk ruya gıbıydı sankı
    sonra bana aska sevgıye ınanmadıgını onda bole bı duygunun olamayacagını soledı ve benden sadece hoslndıgını ıstersem onunla sadace bırbırımızı mutlu etmek ıcın bırlıkte olabılecegımızı soledı.basımdan asagı kaynar sular dokuldu butun hayallerım yıkıldı ona gore ıkılı ılıskıler bırbırını mutlu etmek demekmıs amacı neydı bana yaklasmasında bılmıyorum ama ben ondan suan uzak durmaya calısıyorum olmuyo galıba hoslandım bu buyuk tesaduf bagladı ona ne yapmam gerekıyo bılmıyorum benı uzmek ıstemedıgını soluyo hayatımı kafamı karıstırdı.aynı yerde olmamız benı dahada kotu yapıyo
    ben ne yapacagımı nasıl davranacagımı bılemıyorum sız ne dusunuyosunuz?

2. 11 Mart 2008
  3. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zorla guzellik olmaz canim. kizginsin yada saskinsin ama bak henuz birseyler baslamadan en azindan basindan sana dusuncelerini soylemis. ve açikça da konusmus.
    uzak durmaya çalis bence.
    senin için en iyisi
    optum

4. 11 Mart 2008
  5. yildiz06

yildiz06 Guest

ıyı ama o zaman neden bana hoslandıgını dıgerlerınden farklı oldugumu ıstersem bıseylerın olabılecegını ama adının sevgı ask olamayacagını soledı aynı yerdeyız nasıl uzak durmam gerekıyo onuda bılmıyorum ama kafam cok karısık

6. 11 Mart 2008
  7. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    açik açik sana birbirimizi mutlu edebilmek için beraber olabiliriz ama ben sevgiye aska inanmiyorum demis. belki de gerçekten niyeti kotu degil.

soylede yapabilirsin. peki kabul o zaman sadece dostça selam kelam madem ayni yerde çalisiyorsunuz, biraz zamana birak bakalim neler olacak, belki de zamanla birseyler olucasak ve oda farkli hislere kapilacak, bilemeyiz ki. bakalim zaman ne gosterecek.

8. 11 Mart 2008
  9. denizatı

denizatı Guest

Aslında sana kötü bişi dememiş mutlu etmek demiş.Bizler sadece mutlu olmak istemezmiyiz.........?
    Sana yalanda söyleyebilirdi.Aynı yerde çalışmanızda artı bence.Bana kalırsa sen ona aşkı öğret tanımaya ve tanıtmaya çalış.Geriye baktığında keşke deme.Hayat keşke denmeyecek kadar kısa.Sevgi yanında ve avuçlarındayken daha sıkı sarıl.Unutma umut etmek umutsuz kalmaktan çok daha iyidir......

10. 12 Mart 2008
  11. yildiz06

yildiz06 Guest

yaa ole ama bence amacı farklıydı yaklasımı farklıydı ben bunu hıssettım bana kesın yaklasıyo daha ne deyımkı ben evlılık ask sevgı bana gore degıl dıyo dusundukce cıldıracam valla

12. 12 Mart 2008
  13. yildiz06

yildiz06 Guest

dun yıne gordum bana laf attı nasılsın fılan dıe sonrada mesaj atmıs bende sade bı sekılde cevap yazdımm
    ne oldugunu bılmedıgım bır umudum var hala
    ama BİR KESKEYE DAHA YER YOK KALBIMDE

14. 13 Mart 2008
  15. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım böyle düşünerek kendini üzersin bu bir ikinciside böyle adamlardan hayır gelmez
    benim düşüncem bu
    sana mutluluk verelim birbirimize ama ötesi olmaz demiş
    bu nasıl cünle bu nasıl amaç
    kusura bakma ama ben böyle adamlar karşısında iyi niyetli olamıyorum
    bence zamana bırak ve seni seveni bul

16. 14 Mart 2008
  17. yildiz06

yildiz06 Guest

sımıde baska bı kıza umıt verıyo onu duydum kız daha 18 yasında yazık yaa gercekten bole erkeklere acıyorum zamana bırakmaktan baska carem yok sanırım kımseye guven olmuyo bu devırde
    ayrıca gercekten cok tesekkur ederım desteklerınızı eksık etmıyosunuz benden zor bı donem gecırıyorum belkı ama atlatmam gerek karsısında ezık durmak yerıne guclu olmalıyımkı kendı yaptıgından kendı utansın

18. 15 Mart 2008
  19. Princess

Princess Guest

canım katılıyorum. bence de amacı farklı..
    uzak durmaya calış. ilgilenme. o şekilde bi ilişki yaşayamacağını anlasın bence.